Trwa ładowanie...
Przejdź na

Była żona atakuje Palikota! KAZAŁ NAZYWAĆ DZIECI "PANICZAMI"?

1728
Podziel się:

"Miał pomysł - zawieźć pielęgniarki na dół do kopalni, do górników. Potem zatopić ich wszystkich i zabetonować szyby."

Była żona atakuje Palikota! KAZAŁ NAZYWAĆ DZIECI "PANICZAMI"?

Janusz Palikot nie ma zbyt dobrych relacji ze swoją byłą żoną. I to mówiąc delikatnie. Maria Nowińska oskarża go między innymi o wyprowadzenie z kraju do rajów podatkowych 180 milionów złotych za sprzedaż Polmos Lublin. Wyśmiewa też jego zmiany wizerunku. W wywiadzie dla dzisiejszego Wprostu przekonuje, że żadna z jego twarzy nie była prawdziwa i że Palikot "niczego nie zbudował i jest osobą destrukcji i zabawy". Zdradza też kilka szczegółów z czasów ich wspólnego życia.

To, jak się zachowuje w polityce, jest psychoterapią, którą przechodzi publicznie - ocenia i wyjaśnia jego ostatnią zmianę wizerunku:

- Konserwatystą był dlaczego?

- Stara Anglia, limuzyna mknie wśród wiekowych drzew. Fascynacja środowiskiem Polskiej Rady Biznesu i dużego biznesu w ogóle. To wynikało z popytu na takie poglądy w tym towarzystwie. Przelotna fascynacja, bo realizacja ideałów konserwatywnych wymaga stałości i siły. (...) Range rover nie robi już na nikim wrażenia. Marka spospoliciała, samolot też. Na początku był fajny, ale okazało się, że nie miał odpowiednio dużych gabarytów, by robić wrażenie. Nie mógł doskoczyć do najwyższej ligi. Zawsze ten samolot był mniejszy i głupio wyglądał jak parkował obok gadżetów dużego biznesu. Tak, miał z tym problem.

- Czy to prawda, że wymagał od służby, żeby zwracała się do waszych synów per paniczu?

- Nie chciałabym wracać do tych absurdów. Różne rzeczy działy się w czasie, gdy Janusz Palikot miał jeszcze wizerunek szlachecki.

- Ale z szablą po domu nie chodził?

- Za to fotografował się w gronostajach do jednego z wywiadów. Sesja była chyba w pałacu Zamoyskich w Kozłówce.

Opisuje też, w jaki sposób były mąż załatwia sprawy finansowe:

- Wykorzystuje pozycję siły. Powiem tak, przez trzy lata po wyprowadzeniu się pana Palikota z Jabłonny wypłacałam zaległe pieniądze pracownikom i rozwiązywałam sytuacje konfliktowe z przeszłości. Nie mogłam tego nie robić, bo tam żyję, między ludźmi. Patrzę im codziennie w oczy. Na początku odsyłałam ich do Palikota, ale oni wracali i mówili, że już nigdy do niego nie pójdą.

(...)

Jestem lekarzem, więc siłą rzeczy w domu często mówiło się o problemach służby zdrowia. Na rozwiązanie sprawy protestujących pielęgniarek miał zawsze taki sam pomysł. Zawieźć pielęgniarki na dół do kopalni, do górników. Potem zatopić ich wszystkich i zabetonować szyby.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1728)
666
12 lat temu
hipokryta nr 1 w Polsce
gość
12 lat temu
Przecież o jest p*****l stworzony przez Tuska ! Jego zadaniem jest ratowanie PO która zniszczyła Polskę. Tusk myśli że ludzie tak jak kiedyś się nabrali na PO teraz się nabiorą na Palikota!
gość
12 lat temu
Współczuję jego żonie
gość
12 lat temu
to jest niezły czubek
gość
12 lat temu
kiedy proces o wielokrotne znieważanie, obelgi wobec śp. prezydenta Kaczyńskiego, wykupił się w polskich PO-sądach?
Najnowsze komentarze (1728)
Michał
2 lata temu
typowe bajdurzenie pozostawionej żony , w moim mieście wielu doszło do pieniędzy a potem nagle wszystko buch. I wiecie co wszystkie ich żony opuściły bo mieli długi i żadna nie chciała z nimi spłacać , Pierdzielenie , Zrozpaczona chce mu dopiec
replique role...
7 lat temu
Maybe I read her blog wrong? It seems to me that she's actually pissed off about authors WRITING BACK to readers who review them, and belittling them. replique rolex gmt master 2 or acier [url= rolex gmt master 2 or acier[/url]
Gość
9 lat temu
Zwykly p***c i frajer niech wciska ciemnote swoim bekartom..........
gość
10 lat temu
mniej niz zero.
gość
10 lat temu
I to stworzenie smie mowic,ze zakladanie rodzin kolejnych i robienie nieslubnych dzieci to jest w porzadku,ze to przeciw Kosciolowi dobrze tak bo czasy inne. Co za twor,przeraza.
gość
10 lat temu
Nie daj Boze zeby taki d***l rzadzil w kraju
gość
10 lat temu
p******y palikot,sukinkot
gucci outlet ...
10 lat temu
PUDELEK - Była żona atakuje Palikota! KAZAŁ NAZYWAĆ DZIECI "PANICZAMI"? [url=]gucci outlet online[/url]
10 lat temu
Investigation has proved that procyanidin therapy can be a potential remedy for male pattern baldness. Apple procyanidins are recognized to have far reaching hair-growth promoting capacity. The skin of immature (child) green apples may be the richest known supply of procyanidin.
fifa 15 coins
10 lat temu
Too bad we have to return them . fifa 15 coins
gość
10 lat temu
Ale i tak to on zarobił fortunę o która trwa walka. Ma głowę do interesów.
Musiuniusio
11 lat temu
Największa KULWA Lubelskiego...
gość
12 lat temu
Wielce mi to polityk. Do swojej spirytusiarni niech wraca!!!!!!!!
gość
12 lat temu
przecież idiotę poznaje się z daleka :/
...
Następna strona