Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grycanki CHCĄ RZUCIĆ SZKOŁĘ?

1084
Podziel się

Marta uważa, że wykształcenie w show biznesie nie jest niezbędne. Cóż, ma rację.

Grycanki CHCĄ RZUCIĆ SZKOŁĘ?
bDeSxfVN

Jak już pisaliśmy, senior rodu Grycan, odpowiedzialny za sukces finansowy rodziny, nie jest zachwycony sposobem, w jaki synowa promuje jego nazwisko i markę (zobacz: Stało się: Grycan odcina się od synowej!). Dotąd jego syn brał zawsze stronę żony, jednak od pewnego czasu zaczyna chyba trochę krytyczniej patrzeć na jej metody wychowawcze.

Pan Adam wychodzi z założenia, że wykształcenie to podstawa - mówi w rozmowie z tygodnikiem Gwiazdy znajomy rodziny. W rodzie Grycanów przykłada się ogromna wagę do edukacji. Nie bez powodu dziewczynki mówią w kilku językach. Nie ma szans, by Wiktoria czy Weronika poprzestały na szkole średniej. Ich ojciec na pewno zadba o to, by dalej się kształciły. Mają możliwości. Mogą dalej się uczyć i w Polsce i za granicą. Weronika prawdopodobnie wyjedzie do szkoły choreograficznej w Nowym Jorku.

Kłopot w tym, że Marta Grycan nie podziela entuzjazmu męża wobec edukacji. Uważa, prawdopodobnie zresztą słusznie, że wykształcenie w show biznesie nie jest niezbędne. Zdaje sobie jednak sprawę z tego, że nie ma sensu się spierać.

bDeSxfVP

Marta uważa, że jeśli ma się w życiu pasję, można odnosić sukcesy na wielu polach. Jest przekonana, że niedaleko pada jabłko od jabłoni, i jej córki podobnie jak ona będą potrafiły skupić się na wielu rzeczach naraz – przekonuje informator tabloidu. Tym bardziej, że zainteresowanie Martą i jej córkami jest coraz większe. I może przełożyć się na konkretne zyski.

Zapewne marzą o życiu z bycia celebrytkami. Tylko czy ich popularność nie skończy się tak nagle, jak się zaczęła. A zaczęła się naprawdę przypadkiem i, bądźmy szczerzy, raczej nie dlatego, że ludzie je podziwiają :)

Przypomnijmy artykuł od którego wszystko się zaczęło. Podkreślamy to jeszcze raz - był napisany DLA ŻARTÓW: Polskie dziedziczki: Grycanki jak... Kardashianki?

Pudelek przeprasza za Grycanki.

bDeSxfVV
bDeSxfWq
KOMENTARZE
(1084)
gość
8 lat temu
jak już mają coś rzucać, to lepiej kilogramy...
gość
8 lat temu
z ich "urodą" lepiej zainwestować w wykształcenie
gość
8 lat temu
Nie mam nic do otyłych ludzi ale to w jak bezczelny sposób te trzy babska pcha się do mediów to przegięcie pały. A pudel jeszcze podkręca.
bDeSxfWr
gość
8 lat temu
Jak ona mogła pozwolić, by te dziewczyny tak strasznie sie roztyły ? Jaka z niej matka ?! Przecież ta na drugim zdjęciu od dołu to juz cierpi na patologiczną otyłość....
gość
8 lat temu
to przestańcie te świniaki niedouczone promować!
Najnowsze komentarze (1084)
barbour outle...
5 lata temu
barbour jackets sale barbour outlet uk sale
gość
8 lat temu
grube i glupie ! wszystko jasne xd
gość
8 lat temu
Rzucać szkołę, śmiało! Za trzy miesiące nikogo nie będą obchodzić i odbije się na nich ta "sława".
Gościówa
8 lat temu
Dobiło mnie to: "Marta wybiera się do szkoły choreograficznej w Nowym Jorku" xD
gość
8 lat temu
otyłe wielorybice, sukienki to im z zasłon robią masakra :/ w sklepach rozmiarów nie ma dla nich, chyba, że w "puszystej pani" :p
gość
8 lat temu
jakie szpetne słonie :D
gość
8 lat temu
pudelek przeprasza i dalej pisze...
gość
8 lat temu
R****M
bDeSxfWj
gość
8 lat temu
ja j***e wtf?!!
gość
8 lat temu
drogi Pudelku, gdybyś tylko przestal o nich pisać tak samo jak kilka innych portali to w momencie ich nie ma, gina w mrokach niepamieci, ale nie za dobrze płaca mediom zeby ich troche nie polansowac!
PM
8 lat temu
Akurat Marta ma własną cukiernię , czyli swoje pieniądze. Senior rodu już dawno odciął się od lansów swojej synowej
Ktoś
8 lat temu
to, że to jedna rodzina nie znaczy, że to ten sam biznes - grycanki mają jakąś swoją cukiernię na Nowolipkach, a lody to branża pana Zbigniewa, jego żony i córek
gość
8 lat temu
Kurrwaaa jakie świnieeeeeeeeeeeeeeeeee
gość
8 lat temu
jak patrzę jak one wyglądają to, aż nie mogę .... :/ babki myślą że jak założą gorset i zmalują się to są boskie i szczuplutkie jak baletniczki i na dodatek ich dziecinne marzenia zostać celebrytkami no tak niech je spełniają ..... aa jakoś nie mogę ich .. :/
...
Następna strona
bDeSxfWL