Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nogi Nelly Furtado...

923
Podziel się:

Stylista się nie popisał?

Nogi Nelly Furtado...

Nelly Furtado uchodzi za niewielką i drobną kobietę, która nie ma kompleksów na punkcie swojego wyglądu. Piosenkarka, która kończy w tym roku 34 lata, nie stroni od eleganckich, ale seksownych strojów, które podkreślają jej figurę.

Jednak podczas rozdania MuchMusic Video Awards w Toronto w Kanadzie, skąd pochodzi Furtado, uwagę przyciągnęły jej nogi o masywnych udach, które zostały dodatkowo optycznie skrócone przez rajstopy kabaretki i botki za kostkę na obcasach.

Cóż, najwyraźniej stylista nie dopilnował tego stroju... A może to zamierzony efekt?

KOMENTARZE
(923)
gość
10 lat temu
Nieważne jakie ma nogi. To piękna i utalentowana kobieta.
gość
10 lat temu
niestety nie moze sie pochwalic zgrabnymi dlugimi nogami... ale takentem z pewnoscia
gość
10 lat temu
nie jest seksbomba... ale jest ciekawa postacia na rynku muzycznym
gość
10 lat temu
Ma kobieta kształty, i trudno! I tak jest piękna.
gość
10 lat temu
obrzydliwe tłuste parówy, już grycanki mają lepsze nogi
Najnowsze komentarze (923)
gość
7 lat temu
nogami nie spiewa g***i redaktorzyno,,spójrz na swoje,,amen
adam
8 lat temu
nogi ma naprawdę sexowne
gość
9 lat temu
ewelinka :-* wy to swinie jestescie!!!!!!!! napewno kazda laska jej zazdosci a jej nogi nie sa takie zle -sa sexi i niejeden facet sie pali napewno... a ze wy macie dlugie nogi to napewno cos innego macie zrypanegooo...twarz-cycki-zeby...ogolnie wygklad.... ona nie ma kapleksow i jest git!! spojrz na siebie a potem komentujcie naraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
tbGgzo , [url...
10 lat temu
tbGgzo , [url= [link=
eoP3Xs btpsm...
10 lat temu
eoP3Xs <a href="
7G1FXj , [url...
10 lat temu
7G1FXj , [url= [link=
P3l5Mm aarlq...
10 lat temu
P3l5Mm <a href="
Kurski - jako...
10 lat temu
Kurski - jako spręzyna i jego pacynka od początku mieli w głowie własną kanapę.Kurskim kiuejre STRACH przed powrotem z Brukseli. I tyle.Żadne frazesy, fałszywa troska i czułe słf3wka tego faktu nie przykryją.Festiwal medialny - Lans Przedzałożycielski Ruchu Poparcia Ziobrytrwał i coraz bardziej się rozkręcał.Z PIS jako czarnym ludem w roli głf3wnej.ŻADNA partia, stowarzyszenie nawet Kf3łko Rf3żańcowe nie może sobie pozwolić na taki ostrzał w mediach.Trzeba było przeciąć to i tyle.PS. A czy Pan byłby zachwycony gdyby Pana najlepszy przyjacielchodził po wsi/mieście i w amoku 'nadawał' na Pana?
gość
10 lat temu
ROSJA i CHINY połączą siły, wybuchnie WOJNA ŚWIATOWA, Chiny już obmyślają plan tej wojny i ZNISZCZĄ miasta na zachodzie, będzie to konflikt NUKLEARNY, Unia Europejska (WIELKI BABILON w Apokalipsie św. Jana) upadnie, zostanie zdominowane przez te dwa państwa, na niebie ukaże się Wielki Cud ZNAK KRZYŻA - a każdemu człowiekowi na ziemi zostaną ukazane jego GRZECHY, tak jak są one widziane przez Boga, BENEDYKT XVI będzie musiał ustąpić, na jego miejscu zasiądzie - oszust FAŁSZYWY PROROK, spisek już w tej chwili jest przygotowywany w Watykanie, istnieje grupa bardzo wpływach ludzi, pod przewodnictwem ANTYCHRYSTA, która zamierza wprowadzić NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, dąży do utworzenia rządu światowego, to przez nich był inspirowany KRYZYS FINANSOWY oraz to oni WYWOŁALI konflikty na Bliskim Wschodzie, żeby przejąć kontrole nad tymi państwami, ZNAKIEM BESTII będą CHIPY które będą umożliwiać dostęp do pieniędzy, robienie zakupów a w rzeczywistości będą służyć do kontrolowania nas, mamy się tego wystrzegać (I sprawia, ze wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawa rękę lub na czoło i ze nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii Ap 18.16-17) szukajcie orędzi OSTRZEŻENIE, które otrzymuje od JEZUSA CHRYSTUSA, wizjonerka z Irlandii, MARIA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA [#V=YO#b2gl5x_C9UM#401#331#]
gość
10 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"]kurduple tak juz maja :P [/cytat]kurduple sa super:)
gość
10 lat temu
a tam... brałby
gość
10 lat temu
nic ciekawego....
gość
10 lat temu
no ma takie balerony
gość
10 lat temu
No i dobrze, kobieta piekna i naturalna, nie jakis plastik
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie