Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Gdyby moja Ukrainka była ładniejsza, TO BYM JĄ ZGWAŁCIŁ"

2034
Podziel się:

"Moja jest cały czas na kolanach..." Tym razem przesadził?

"Gdyby moja Ukrainka była ładniejsza, TO BYM JĄ ZGWAŁCIŁ"
bEUbsrDV

W swojej audycji radiowej Kuba Wojewódzki i Michał Figurski obrazili już wiele osób. Czasami było śmiesznie, czasami mniej. Ostatnio jednak udało im się naprawdę przesadzić. Rasistowskie "dowcipy" na temat murzyna i buszmenów skończyły się w sądzie. Zobacz: Jest śledztwo w sprawie "MURZYNA"! Teraz przekroczyli jednak kolejną granicę. I trudno będzie chyba przekonywać, że było to śmieszne.

W trakcie programu Poranny WF w Eska Rock Figurski i Wojewódzki komentowali Euro2012 oraz grę ukraińskiej reprezentacji. Wymiana komentarzy wyglądała w następująco:

Wojewódzki: A wiesz co ja wczoraj zrobiłem po tym meczu z Ukrainą?

bEUbsrDX

Figurski: No?

W: Zachowałem się jak prawdziwy Polak...

F: Kopnąłeś psa.

W: Nie, wyrzuciłem swoją Ukrainkę.

bEUbsrEd

F: A to dobry pomysł... Mi to jeszcze nie przyszło... Wiesz co? Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę.

W: Wiesz co, to ja swoją przywrócę, odbiorę jej pieniądze i znowu wyrzucę.

F: Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił.

W: Eee... Ja to nie wiem, jak moja wygląda, bo ona ciągle na kolanach.

bEUbsrEe

Czy można dosadniej wyrazić pogardę dla Ukraińców? A gdyby tak dwóch sławnych Niemców mówiło w podobny sposób, ze śmiechem o biedniejszych Polkach? Na Facebooku popularność zdobywa już grupa Powiedz chamstwu Wojewódzkiego i Figurskiego: NIE. W obronie swoich pracowników jak zwykle stanął oczywiście prezes radia, Bogusław Potoniec, który tłumaczy, że - uwaga - "prezenterzy często wcielają się w różne role, aby obnażyć i wyśmiać małostkowość niektórych Polaków"... Czyli "wyśmiewają Polaków" poniżając Ukrainki, mówiąc że pracują na kolanach i są za brzydkie, żeby je zgwałcić? Ciekawa logika. Obawiamy się, że Ukraińcy mogą się nie roześmiać.

Przypominacie sobie "żart" Leppera z prostytutką? Czy to nie podobny poziom?

Szef stacji nie ma żadnych wątpliwości, że było to śmieszne i prezentuje oryginalną linię obrony w Gazecie Wyborczej. Zapewne on sam się ubawił: Rozmowa prowadzących nie miała na celu obrażania i poniżania kobiet pochodzących z Ukrainy, wręcz przeciwnie - miała na celu obnażenie i poddanie krytyce funkcjonujących w części polskiego społeczeństwa (i na szczęście tylko w nikłej części) niesprawiedliwych stereotypów na temat Ukrainek - przekonuje. Czy sam w to wierzy?

Wydaje się, że powie wszystko, żeby zatrzymać na antenie popularny program. Przypomnijmy tylko, że Bartosz Węglarczyk tłumaczył się tak samo ze swoich "robotów do sprzątania". A to naprawdę był okropny komentarz, bolesny dla wielu pracujących w Polsce kobiet i chyba nawet on sam o tym wie.

bEUbsrEf
bEUbsrEy
KOMENTARZE
(2034)
gość
9 lat temu
żydowski rasista i szowinista znów w akcji, nie dość że obraża Polaków i teraz za Ukrainę się bierze.........
gość
9 lat temu
żadna praca nie hańbi prócz pornoaktorstwa i bycia psem władzy, drodzy wojewódzki i figurski!
gość
9 lat temu
Wojewódzki to stary impotent z tupecikiem
bEUbsrEz
gość
9 lat temu
POLSKĄ FLAGĘ WSADZIŁ W GÓWNO I JEST PUPILEM TVN, niech żyje kraj macy i czosnku!
gość
9 lat temu
Żarty na temat gwałtu? To już niesmaczne.
Najnowsze komentarze (2034)
gość
3 lata temu
To wy uważacie pytanie retoryczne Leppera o prostytutce za żart?
gość
7 lat temu
tvn wrzoda wydalił za to :D
gość
9 lat temu
Ja tu nic zlego nie widze!!!! afera o co poco i dla kogo?
gość
9 lat temu
Kupo Wojewodzka, c****e bez czci i honoru, nie pisz sobie komentów, bo jestes ŻAŁOSNY, nikt już Ci nie uwierzy Ty chamski hipokryto... jak zioniesz nienawiścią do Polski i Polaków, to zasłaniasz się wolnościa słowa, ale jak ktoś Ciebie (celnie) skrytykuje to dostajesz histerii i piana Ci leci z pyska jak Niesiolowskiemu temu idiocie
gość
9 lat temu
za dużo koksu panowie, paplacie co wam ślina na język przyniesie
gość
9 lat temu
Nie śmieszę mnie ich żarty. Wszystko na siłe. Dość że slabe żarty to jaim kosztem ?
Łucka
9 lat temu
bez przesady o co tyle s**c żarem o nas tez żartuja i a nawet wyrazaja sie co gorsza serio to prezydent USa mowiac o tym że po polacy żydów zabijali bez przesady !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
A Ty jesteś Apollo xD
bEUbsrEr
gość
9 lat temu
wstyd mi za nich, my polki tez pracujemy za granicami za granica, i tez spotykamy sie z takim brakiem szacunku, az mi przykro ze ukrainki zostaly w taki sposob ponizone
gość
9 lat temu
Oburzamy sie, ze w zagranicznych mediach pokazuja nas jako rasistow, nazistow... a jak maja nas widziec, skoro nawet "nasze" osoby publiczne propaguja takie zarty??? Dziwic sie, ze nas w ten sposob widza?
gość
9 lat temu
ja już nie kupuję Newsweeka, jednak widać,że są chętni, nawet na takie badziewne artykuły straciłam też zupełnie szacunek do Kuźniara, a "wstajesz i wiesz" oglądam już tylko wtedy, gdy on tego nie prowadzi Wojewódzki jest impotentem i przyrząd mu działa tylko kilka razy z kolejnymi partnerkami, dlatego musi miec duźo nowych bodźców i dlatego sfrustrowany zachowuje się jak burak i tutaj nie chodzi o wolność słowa, tylko o elementarne zasady wychowania, które odróżniają nas od zwierząt! poza tym WOjewódzki staje się po prostu nudny, a śmieszy tylko tzw. "wszystko wiedzących prostaków", a to nie jest obiecujący target reklamowy, no chyba, że na suplementy diety wspomagające wydolność seksualną mężczyzn
gość
9 lat temu
ktoś tu chyba przechodzi kryzys wieku średniego... żałosne...
gość
9 lat temu
Odeta zostaw tego buraka!
gość
9 lat temu
POLSKĄ FLAGĘ WSADZIŁ W GÓWNO I JEST PUPILEM TVN, niech żyje kraj macy i czosnku I za to nie odpowiedział takich mamy POLAKÓW w RZąDZIE I PROKURATURZE!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUbsrFk
bEUbsrFl
bEUbsrFm
bEUbsrFn
bEUbsrFo
bEUbsrET