Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie miałam czasu zjeść z mężem kolacji"

434
Podziel się

Dorota Gardias tłumaczy się z rozwodu.

"Nie miałam czasu zjeść z mężem kolacji"
bDZUpacB

Ze swoim mężem, pilotem wojskowym Konradem Skórą Dorota Gardias rozwiodła się po cichu w ubiegłym roku. Przyczyn rozpadu ich związku doszukiwano się w kłopotach logistycznych. Skóra bowiem mieszka i pracuje w Łodzi, a Gardias w Warszawie. Pojawiły się także spekulacje, że Dorota za bardzo zachłysnęła się show biznesem, a mąż nie mógł patrzeć, jak woda sodowa uderza jej do głowy. Po miesiącach milczenia pogodynka zdecydowała się wziąć winę na siebie.

Miałam grafik zaplanowany godzina po godzinie od 6 do 23 - wyznaje w rozmowie z jednym z tygodników. Dziś wiem, że to było chore. Uzmysłowiłam sobie, że moje życie już od dawna kręci się wyłącznie wokół pracy. Zaczęłam się zastanawiać, gdzie w tym wszystkim jest miejsce na odpoczynek, na związek? Zrozumiałam, że jeśli nie mam czasu aby ze swoim mężczyzną zjeść kolację, pójść do kina czy choćby spędzić wspólnie wieczór przed telewizorem to taki związek nie ma szans na przetrwanie .

Jak się okazało, nie przetrwał także jej drugi związek z pochodzącym z Trójmiasta Patrykiem. Obecnie zapracowana Gardias znowu jest wolna, chociaż, jak sygnalizują tabloidy, od pewnego czasu kręci się przy niej kolejny mężczyzna.

bDZUpacD
bDZUpade
KOMENTARZE
(434)
gość
9 lat temu
I co z tego dziś masz? Dziewczyno z blizną na czole ....
renia
9 lat temu
Porywające. Ale w końcu sama wybierała: pseudo kariera czy drugi człowiek. Mamy jej teraz współczuć?
Antek Muzykan...
9 lat temu
Czy to przypadek, że największe gwiazdy „naszych” mediów pochodzą z laickich i antypolskich rodzin prominentnych działaczy PARTYJNYCH lub wymiaru sprawiedliwości PRL? Przykłady pierwsze z brzegu to Wojewódzki, Lisica, Olejnik, Figurski i Miecugow. Czego można po nich OCZEKIWAĆ? Propolskości? Patriotyzmu? Tolerancji dla katolików? Jasne! I oni mają kształtować umysły młodych Polaków? WALTER, dawny pupilek GIERKA, świadomie dobierał kadry do swojej stacji. Może dlatego w TVN tak znienawidzony i sekowany jest ten, który jako jedyny chce zniszczyć ten chory POlityczno-medialny UKŁAD.
bDZUpadf
gość
9 lat temu
Odbiło Dorotce, powąchała trochę szołbizu i mąż przestał być potrzebny. Szkoda mi go
gość
9 lat temu
Dorota jesteś ŻAŁOSNA...
Najnowsze komentarze (434)
fitflop sanda...
5 lata temu
fitflop store fitflop sandals sale
fitflop outle...
5 lata temu
fitflop lolla fitflop outlet in singapore
fitflop store
6 lat temu
fitflop slippers sale fitflop store
fitflop sale ...
6 lat temu
cheap fitflops online fitflop sale australia
fitflops on s...
6 lat temu
where to buy fitflop singapore fitflops on sale
cheap birkens...
6 lat temu
buy birkenstocks cheap birkenstocks australia
asics singapo...
6 lat temu
asics running shoes singapore asics singapore online
Zawsze miałem...
8 lat temu
Zawsze miałem problem z tym czy już poeinienwm dziewczynę pocałować czy nie. Miałem stracha, że może się odkręcić policzkiem i mi odmf3wić. Ta technika małych kroczkf3w, ktf3rą opisałeś dokładniej w KODZIE naprawdę uprościła całą sprawę. Teraz gdy wiem jak sprawdzić czy jest gotowa, to banał Ale wcześniej niestety przez to zwlekanie przegapiłem dużo okazji
bDZUpacX
Naszym zdanie...
8 lat temu
Naszym zdaniem nie ma żadnych pleorbmf3w z dodawaniem komentarzy pod warunkiem, że nie używa się słf3w nieprzyzwoitych i tzw. wulgarnych .
Mario
8 lat temu
A kolejny facet to też mundurowy! i to taki, który zapomniał się rozwieść z żoną i nie dokońca wyjaśnił swoją sytuację.Jak w trawie piszczy to nie mieszka z żoną i dzieckiem a każdą wolną chwilę poświęcają sobie. Najwidoczniej Pani Pogodynka polubiła mundur-tylko, że tym razem niebieski. Może to po tych prześlicznych zdjęciach do policyjnego kalendarza?
baska
9 lat temu
ku*wa sami jestescie zalosni po*ebani ludzie chu*a wiecie na ten temat a bedziecie pier*olic farmazony ciekawe czy jak wam sie w zyciu nie ulozy to bedzie wam tak zaje*iscie jak wszyscy beda wiedziec lepiej od was z jakiego to bylo powodu i co dokladnie zrobiliscie.... ku*wa typowe polskie zasciankowe male mozdzki...
gość
9 lat temu
to ..... bez wiedzy jest pusta jak bania wie to każdy kto zamienił z nią nawet 2 zdania echhhh......
lustereczko
9 lat temu
no do prawdy, takie arcyważne i odpowiedzialne zajęcia wykonywała, że nie miała czasu dla męża. nie zmieścił się w grafiku.
gość
9 lat temu
lUBI SIĘ PUSZCZAĆ I TYLE!Parcie na szkło zatarło w niej to co w zyciu ważne.Nic nie warta,a mąż to facet z klasą i nie p*****y dookoła o swoim życiu.Ona wciąż łazi do tabloidów i próbuje zwrócić na siebie uwagę.Ludzie jej nie cierpią.Nawet pogody z nią nie oglądają.
...
Następna strona
bDZUpadz