Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jarosińska: "DODA PŁACI ZA ZŁO WYRZĄDZONE INNYM!"

209
Podziel się

"Wielu ludzi przez nią cierpiało. Mam talent oraz osobowość. Jednak tacy ludzi jak ja często nie maja pracy" - żali się piosenkarka.

Jarosińska: "DODA PŁACI ZA ZŁO WYRZĄDZONE INNYM!"
bDgSYpkR

Dorota Rabczewska ma za sobą okres, gdy na jej występach pojawiały się tłumy. W porównaniu z minionymi latami gra także zdecydowanie mniej koncertów. Zdaniem Dody za jej niepowodzenia odpowiadają księża, którzy zabraniają samorządom zapraszać jej na imprezy. Monika Jarosińska ma na ten temat trochę inne zdanie.

Uważam, że całe zło, jakie wyrządzimy komuś, kiedyś do nas wróci - mówi w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Zresztą widać, że to, co dzieje się obecnie z Dodą i jej karierą, na pewno nie jest nagrodą za przeszłość. Myślę, że ona płaci za wszelkie swoje uczynki i zło wyrządzone innym. Wiem, że wielu ludzi przez nią cierpiało.

Jarosińska ma zapewne na myśli swoją bójkę z Dodą na gali z okazji otwarcia klubu w styczniu 2011 roku. Zobacz: Doda pobiła Jarosińską? GROZIŁA JEJ ŚMIERCIĄ?! Prokuratura umorzyła wówczas postępowanie ze względu na "niską szkodliwość społeczną".

bDgSYpkT

Nie wiem, jak to możliwe - mówi aktorka. Zostałam zaatakowana, byłam szarpana, opluta i znieważona na oczach znajomych i obcych. Ale to za mało by winna napaści poniosła konsekwencje.

Jarosińska przy okazji narzeka na show biznes w ogóle. Uważa, że stacje telewizyjne i producenci promują ciągle te same twarze, zamiast poznać się na jej talencie.

Starsi pamiętają, jak przed laty we wszystkich serialach i filmach czeskich grali ci sami aktorzy - wspomina. Dzisiaj kino naszych południowych sąsiadów już dawno ma ten etap za sobą. Za to polski rynek filmowo-telewizyjny ograniczył się do kilku tych samych twarzy. Nie mogę pogodzić się z tym, co dzieje się w polskim biznesie filmowym. Rynek strasznie się zawęził. Od kilku lat nie organizuje się już ani castingów ani zdjęć próbnych do filmów i seriali.

Obsada jest kompletowana inaczej niż przed laty. Jestem zawodowcem po szkole filmowej, który po prostu zna swoją wartość. Uważam, że mam talent oraz osobowość. Jednak tacy ludzi jak ja często nie mają pracy. Nie chcę narzekać, bo dzięki muzyce mam z czego żyć, ale u nas nie dzieje się dobrze. Trudno o dobrego menedżera. Często są to ludzie, którzy chcą zarabiać na artyście bez własnego wkładu pracy i wysiłku. Chcą odcinać kupony od tego, co sam artysta wypracował wcześniej. Nie ukrywam, że moja współpraca z takimi osobami kończy się bardzo szybko.

bDgSYpkZ

Jarosińska rzeczywiście ma powody, żeby mieć dość show biznesu. Tylko czy takie wyżalanie się pomoże?

bDgSYplu
KOMENTARZE
(209)
gość
8 lat temu
Może jest po prostu szczera. A złe uczynki zawsze wracają, niestety ze zdwojona siłą... doda słyszysz?
gość
8 lat temu
Mam wrażenie, że ostatnimi czasy słowo 'artysta' jest nadużywane i mylnie rozumiane, anyone? ;)
!!!!!!!!!!!!!...
8 lat temu
Smroda zawsze byla zlym czlowiekiem! Przed kamera tylko to ona sie umiala "otworzyc"- ale jak kamera zgasla to smrodzia dostawala malpiego rozumu!!!!!!!!
bDgSYplv
gość
8 lat temu
zgadzam się nią! ma racje...
gość
8 lat temu
Wszyscy siebie warci
Najnowsze komentarze (209)
gość
8 lat temu
Ta cała Jarosińska jest przykra i tyle. Dostała po mordzie i płacze cwaniara haha idz zobacz czy cie w szafie nie ma:D:D:D
gość
8 lat temu
A ja kocham Dodę ♥
gość
8 lat temu
A cóż ona osiągnełą?!. Prostytutkę zagrała w serialu, ale mi osiągnięcie
gość
8 lat temu
Ja ją znam i uwierz, że sobą też zbyt wiele nie reprezentuje. Mieszkała na ul. Dolnej w Warszawie w slamsach.
gość
8 lat temu
Tak jak ona właśnie hehehe
gość
8 lat temu
Jarosińska wielka mi gwiazda od siedmiu boleści. Toż to grało w jakimś jednym serialu i tyle. Co już zapomniała jak na Dolnej w Warszawie w obskurnym mieszkaniu żyła...
gość
8 lat temu
gdybyś miała talent miałabyś pracę a to że jej nie masz znaczy tylko to że talentu o którym mowa ci brakuje. Śpiewać to ty też nie umiesz i dziękuj Bogu że ci za to jeszcze płacą. Jeśli nie masz pracy to z*********j do McDonalda lub innej pracy i przekonaj się co musi zrobić przeciętny polak żeby zarobić j****e 1500zł. Uwierz mi twoje narzekania się skończą po 1 miesiącu pracy.
gość
8 lat temu
KOSMETYKI ZA GROSZE, DIOR, CHANEL KAMBREEZE.OZ.PL
bDgSYpln
gość
8 lat temu
Talentu nie można jej odmówić, ale osobowość ma conakmniej drażniącą.
gość
8 lat temu
Tak masz rację, podobnie jak słowo "gwiazda". Kiedyś gwiazdą nazywało się osoby tak sławne jak Marylin Monroe czy Sophia Loren, teraz mówi się tak na każdą osobę, która zagrała najmniejszą rólkę w najbardziej lichym serialu...
gość
8 lat temu
prawda zle kobiety zawsze sa nieszczesliwe
gość
8 lat temu
Ta jasne... jarosińska ma talent i osobowość? czy po prostu się przechwala i narzeka na to, że nie ma pracy? A na koncerty Dody nadal przychodzą tłumy. Nienawidzę pudelka, kocham Dodę... ♥
Katarzynka
8 lat temu
O losie a co to jest Jarosiński? Doda i tak da sobie radę, a głosem mogłaby zjeść Jarosińskiego!
Ddd
8 lat temu
Niech płaci Nawet za lOdy !!!!!!!
...
Następna strona
bDgSYplP