Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janet do Paris: "ROZPUSZCZONA MAŁA DZIWKA!"

791
Podziel się

Mamy więcej szczegółów awantury w willi Michaela. Córka Jacksona popchnęła pazerną ciotkę i krzyczała: "To nasz dom! Wypier***ajcie!"

Janet do Paris: "ROZPUSZCZONA MAŁA DZIWKA!"
bCxePMUl

Sytuacja w rodzinie Jacksonów robi się coraz bardziej napięta. Pazerne rodzeństwo sławnego muzyka, zazdroszczące mu przez całe życie kasy i popularności, chce się na nim dorobić przynajmniej po jego śmierci, a przed swoją. Tak źle wśród Jacksonów nie było od czasu jego śmierci. Informowaliśmy już, że tajemnicze zniknięcie 82-letniej Katherine, sprawującej opiekę nad dziećmi piosenkarza oraz jego fortuną wiąże się z przygotowaniami Janet i reszty do podważenia pozostawionego przez niego testamentu... Zobacz: Janet chce wyrzucić dzieci Michaela z domu! SZARPAŁA SIĘ Z PARIS!

Teraz do mediów wyciekają kolejne, patologiczne szczegóły kłótni, do której doszło w posiadłości Michaela w poniedziałek wieczorem. Janet wraz z braćmi, Raymondem i Jermainem, zjawiła się w willi, gdzie mieszka Katherine wraz z wnukami: 15-letnim Princem, 14-letnią Paris i 10-letnim Blanketem oraz 34-letnim Trentem, synem Tito, starszego brata Michaela.

Amerykańskie media podejrzewają, że wizyta ta miała na celu wyeksmitowanie z domu gwiazdora jego dzieci i przejęcie drogiej posiadłości. Okazuje się, że podczas nieobecności babci bezwzględnej ciotce mocno postawiła się Paris.

bCxePMUn

Janet nazwała ją "rozpuszczoną małą dziwką", kiedy Paris odmówiła oddania jej telefonu, za pomocą którego umieszczała w sieci informacje o rodzinie - mówi osoba z otoczenia Jacksonów. Janet była wściekła, bo nastolatka w swoich wpisach ujawniała wiele prywatnych spraw. Paris wyrwała się jej, zaczęła się szarpanina. Uderzyła ciotkę w plecy, popychając ją w kierunku drzwi i krzycząc: "To jest nasz dom, nie dom Jacksonów! Wypierajcie stąd!"*

Jak widać, dziewczynka od małego musiała nauczyć się życia w bezwględnej rodzinie i walki o swoje. Na szczęście nie dała się zastraszyć przez ciotkę i wujków. Informatorzy donoszą też, w obronie dzieci stanął też Trent, który przyblokował jednego ze swoich wujków, Raymonda, a drugiego, Jermaine'a, uderzył pięścią w twarz. Ostatecznie rodzeństwo Michaela opuściło jego dom w pośpiechu. Plany były ambitne: wyprowadzić dzieci w towarzystwie kamer, sprzedać zdjęcia tabloidom i lansować w nich swoją wersję.

Jednak media za oceanem są bezlitosne i bez względu na zapewnienia Jacksonów nie wierzą w spokój w rodzinie. Dla jasności tej zawiłej sytuacji dodajmy: Janet, Rebbie, Raymond i Jermaine od miesięcy przygotowują się do podważenia testamentu swojego brata. W ubiegłym tygodniu Rebbie zabrała schorowaną matkę do Nowego Meksyku pod pozorem "odpoczynku", który się jej należy. W tym czasie pozostała trójka miała siłą zabrać wnuki z posiadłości, przejąć ją, a następnie zaszantażować Katherine, żeby wraz z nimi podważyła testament Michaela. Jako jedyna jego spadkobierczyni miałaby dużą szansę na powodzenie.

Można się domyślać, że pazerne rodzeństwo nadal będzie chciało zrealizować swój plan. Katherine przebywa wciąż poza Kalifornią i do tej pory nie skontaktowała się osobiście ze swoimi wnukami. Spróbujcie sobie wyobrazić, jak wstrętne rozmowy muszą toczyć z nią jej dzieci...

bCxePMUt

Przy okazji - jeżeli Paris jest "rozpuszczoną małą dziwką", to jaką jest Janet?

bCxePMUu
bCxePMUO
KOMENTARZE
(791)
gość
8 lat temu
Niech się dziewczyna wyrwie w końcu spod skrzydeł ludzi którzy zniszczyli jej ojca
gość
8 lat temu
za dużo bywania. Michael by do tego nie dopuścił
gość
8 lat temu
Janet? Dużą rozpuszczoną... :>
bCxePMUP
angela
8 lat temu
współczuję Paris, okres dojrzewania sam dużo robi... do tego taka rodzina
gość
8 lat temu
oby babcia Paris wróciła cała i zdrowa
Najnowsze komentarze (791)
birkenstock b...
5 lata temu
birkenstock sandals australia birkenstock best price
asics sale si...
5 lata temu
buy toms shoes asics sale singapore
Gość
6 lat temu
czemu michael czemu paris musi przerzywać takie coś
gość
6 lat temu
Nienawidzę pudelka. Weszłam tu przez przypadek i już żałuję. To jest jedno, wielkie śmietnisko. Co kogo obchodzi kłótnia rodzinna. Podkreślam: RODZINNA. Czyli ma to zostać tylko w kręgach rodziny. Nie ma prawa się o tym dowiedzieć świat, ale autorzy tych wpisów nie mają za grosz taktu i człowieczeństwa. To po prostu hieny czekające tylko aż się komuś noga powinie. Wstyd!
SARA
7 lat temu
nie rozumiem. dlaczego się wszem i wobec mówi o tym jak wielkim bankrutem jest michael,przecież trasa koncertowa która miała się odbyć to po to by spłacić długi,a oni się szarpią o co ?
gość
7 lat temu
ale syfiasta rodzina brat bratu by z gardla wyjal zeby sie nachapac michael wiedzial co robi spisujac testament
Moja..
7 lat temu
szkoda dziewczyny, ale dobrze że ma mocny charakter...
gość
7 lat temu
rodzeństwo Michael'a jest okropne, tylko im kasa w głowie... biedne te dzieci
bCxePMUH
gość
7 lat temu
Janet to największa i*****a na świecie , sama przyczyniła się do tego w jakim stanie był Michael
Al . <3
7 lat temu
Liczę na to, aby Katherina wróciła zdrowiutka i w...... tę Janet!!!
gość
7 lat temu
Michael..za wcześnie odszedłeś!!
gość
7 lat temu
Michael mial nieszczesliwe dziecinstwo i cala reszta tez,bez milosci sie wychowywali nauczeni tylko walki o pozycje,nieszczesliwi ludzie ktorzy nie potrafia o niczym myslec tylko o kasie,inne wartosci dla nich nie sa wazne,,zero sumienia.
gość
7 lat temu
mam nadzieje,ze dzieci zostana w domu,gdzie ich miejsce,a z rodzina to tylko na zdjeciach sie dobrze wychodzi....
gość
7 lat temu
"Paris wyrwała się jej, zaczęła się szarpanina. Uderzyła ciotkę w plecy, popychając ją w kierunku drzwi i krzycząc: "To jest nasz dom, nie dom Jacksonów! Wypier***ajcie stąd!" O Matko Boska... Michael niebyłby zadowolony z takiego postępowania... -.-
...
Następna strona
bCxePMVj