Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Nie dałbym rady udawać, że kocham Polskę"

853
Podziel się

Kuba Wojewódzki kpi z Katarzyny Zielińskiej i jej zarobków.

"Nie dałbym rady udawać, że kocham Polskę"
bCzoXnGZ

Kuba Wojewódzki na każdym kroku wyśmiewa celebrytów, którzy zarabiają mniej od niego. Niedawno poniżał Szymona Hołownię, który zabiegał u producentów Mam talent o podwyżkę. Przypomnijmy: Wojewódzki wyśmiewa 15 000 zł za odcinek Hołowni!

Teraz przyszła kolej na Katarzynę Zielińską, którą dotknęły niedawno cięcia kosztów w Telewizji Polskiej. Miesięcznie na Kocham Cię, Polsko będzie zarabiać 24 tysiące złotych, zamiast 28 tysięcy. Zobacz: Obniżyli jej pensję! Odejdzie z "Kocham Cię Polsko"?

Skandal we flagowym programie flagowego optymizmu telewizji publicznej, czyli „Kocham cię, Polsko” – pisze Kuba w Polityce. Jednej z gwiazd tego widowiska, Katarzynie Zielińskiej, obniżono stawkę za jeden odcinek kochania do 6 tysięcy złotych. Za tyle to też bym nie dał rady udawać.

bCzoXnHb
bCzoXnHC
KOMENTARZE
(853)
gość
8 lat temu
Dziś oglądanie leśnego dziadka wojewódzkiego jest totalnym obciachem i oznaką intelektualnego uwiądu, po prostu stary grzyb wypadł z obiegu i stał się własną parodią. To był kiedyś nieśmiały, brzydki chłoptyś o wyglądzie lepkiego onanisty, w pedalskich brylach a la wczesna Zapendowska, udający dziennikarza muzycznego po kilku semestrach studiów dziennikarskich. Potem w Polsacie kazali mu grać rolę wujka z loży szyderców - starał się jak mógł chłopina, łysiejąc z wysiłku... A TVN zrobił z niego upudrowaną dzidzię-piernik w peruce i karykaturę showmana, osobnika drugiej świeżości chaotycznie machającego wątłymi członkami z nadzieją, że nie jest jeszcze historyczną kaleką serwującą na dobranoc dychawiczną szmirę na poziomie rumuńskich erotyków z lat 60-tych...
gość
8 lat temu
Polska już też nie daje rady kochać Kubę
gość
8 lat temu
Jakiś starzec Jakub wojewódzki ludziom się namolnie narzuca . Olać dziada a nie zajmować się rozpadem.
bCzoXnHD
gość
8 lat temu
A ten wojewodzki to tylko sie z Polski smieje i z Polakow i jeszcze mu pieniadze placa za to!
gość
8 lat temu
kubuś, stary b**u, skończ lepiej już. kasa to nie wszystko. gdybyś miał choć odrobinę honoru i godności już dawno byś zniknął. ale najwidoczniej nigdy nie słyszałeś tych słów, a co dopiero mówić o tym, że wiesz, jakie jest ich znaczenie
Najnowsze komentarze (853)
gość
8 lat temu
" do 6 tysięcy złotych. Za tyle to też bym nie dał rady udawać." Wiemy p****u zes chytry skunks ;/;/ I nawet za 3razy tyle nie umiesz udawac -w koncu popiera PO...';/;/ zenada i pustakolandia z tych chytrych pajacow zwanych "gwiazdami" ;/;/
gość
8 lat temu
k***e za jaja p******c na latarni
gość
8 lat temu
kraj, ktory dal jemu pajecowi sukces i pieniadza . nich spada. chamstwo
gość
8 lat temu
Tego Kube mogłby ktos troche też przypiłować i go zgasić . Samby zobaczyłby jak to jest .
gość
8 lat temu
Kiedyś go lubiłam. Dawno temu. Szkoda że okazał się bezwartościowym celebrytą. Jak dla mnie siedzi w jednym worku z Grycankami, Kardashiankami i innymi Szpakami.
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Dziś oglądanie leśnego dziadka wojewódzkiego jest totalnym obciachem i oznaką intelektualnego uwiądu, po prostu stary grzyb wypadł z obiegu i stał się własną parodią. To był kiedyś nieśmiały, brzydki chłoptyś o wyglądzie lepkiego onanisty, w pedalskich brylach a la wczesna Zapendowska, udający dziennikarza muzycznego po kilku semestrach studiów dziennikarskich. Potem w Polsacie kazali mu grać rolę wujka z loży szyderców - starał się jak mógł chłopina, łysiejąc z wysiłku... A TVN zrobił z niego upudrowaną dzidzię-piernik w peruce i karykaturę showmana, osobnika drugiej świeżości chaotycznie machającego wątłymi członkami z nadzieją, że nie jest jeszcze historyczną kaleką serwującą na dobranoc dychawiczną szmirę na poziomie rumuńskich erotyków z lat 60-tych... [/cytat]Genialny komentarz :D[/cytat]Prawda to! Poziom wypowiedzi tego użytkownika mocno odbiega od poziomu tego portalu! Gościu - kocham Cię za ten wywód![/cytat]Kuba Wojewódzki to przemiły , czuły, skromny, poczciwy , ofiarny , dobry, wrażliwy , prostoduszny, miłosierny człowiek, który nikogo nie zostawi bez pomocy w potrzebie.
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Dziś oglądanie leśnego dziadka wojewódzkiego jest totalnym obciachem i oznaką intelektualnego uwiądu, po prostu stary grzyb wypadł z obiegu i stał się własną parodią. To był kiedyś nieśmiały, brzydki chłoptyś o wyglądzie lepkiego onanisty, w pedalskich brylach a la wczesna Zapendowska, udający dziennikarza muzycznego po kilku semestrach studiów dziennikarskich. Potem w Polsacie kazali mu grać rolę wujka z loży szyderców - starał się jak mógł chłopina, łysiejąc z wysiłku... A TVN zrobił z niego upudrowaną dzidzię-piernik w peruce i karykaturę showmana, osobnika drugiej świeżości chaotycznie machającego wątłymi członkami z nadzieją, że nie jest jeszcze historyczną kaleką serwującą na dobranoc dychawiczną szmirę na poziomie rumuńskich erotyków z lat 60-tych... [/cytat]wszyscy wiemy dlaczego Kuba jest w tv (tatus, Kuba opowiedz nam czym zajmowal sie Twoj tatus i jak "ciezko Ci bylo isc przez zycie lol" pochwal sie Kuba, chyba juz czas spakowac manatki, bo te czasy sie juz koncza Kubus[/cytat] Tak cię zaszczuli biedaku i nawet twojego biednego ojca Bogusława Wojewódzkiego nie potrafili uszanować! A przecież zarówno my, mieszkańcy okolic Końskich jak i ty Kubo wiemy, że Bogusław - twój ojciec to był dusza człowiek, potwierdzi to każdy, kto go znał! Oddał życie ratując Kazika Drabiołkę spod kół furmanki. A to, że Bogusław Wojewódzki dorabiał jako stróż na cmentarzu w Proćwinie, wcale nie jest powodem do żartów, lecz do proktologicznej zadumy nad jesienią średniowiecza. Ileż ten dobry, poczciwy człowiek napocieszał się strapionych pogrzebników! Szlochał razem z nimi, a nawet bardziej przejmująco! A flaszka u niego zawsze najtaniej stała w całym Dziebałtowie. Nawet z Koczwary przychodzili do niego po pomoc i pili razem z nim. Boguś, pamiętamy!!!! Znam syna Drabiołki, Tadzia. Opowiadał, że Boguś nawet jak głodował, zanosił jedzenie psom z Dziebałtowa i Koczwary, dokarmiał też jakieś kury czy świnie Kazika w Proćwinie, taki to był człowiek - Boguś o gołębim sercu! Ale grób ojca Kuby w Dziebałtowie Starym, to porośnięta chwastami zaniedbana mogiła z przekrzywionym krzyżem zbitym byle jak z dwóch desek! Może potomkowie Kazimierza Drabiołki ruszyliby w końcu opasłe zady i zapalili jakąś świeczkę w miejscu ostatniego spoczynku tego prostego i dobrotliwego człowieka! Biedny Kuba często jest widywany przy grobie ojca - zawsze bardzo wzruszony i spuchnięty od płaczu. W Proćwinie mieszka jeszcze jego babcia Władysława, też zacna, dobrotliwa i bogobojna kobieta! Pozdrawiamy pani Władziu, niech się kury niosą,,,,,,Bogusław Wojewódzki był zawsze bardzo skromny. Często powtarzał Kubie, że w razie czego chce leżeć pod kupą piachu na wiejskim cmentarzu, bo nie czuje się od nikogo lepszy. Kuba tylko uszanował jego wolę, ale ból osieroconego syna pozostał. Kuba, nie załamuj się, jeszcze powstaniesz z kolan!
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Dziś oglądanie leśnego dziadka wojewódzkiego jest totalnym obciachem i oznaką intelektualnego uwiądu, po prostu stary grzyb wypadł z obiegu i stał się własną parodią. To był kiedyś nieśmiały, brzydki chłoptyś o wyglądzie lepkiego onanisty, w pedalskich brylach a la wczesna Zapendowska, udający dziennikarza muzycznego po kilku semestrach studiów dziennikarskich. Potem w Polsacie kazali mu grać rolę wujka z loży szyderców - starał się jak mógł chłopina, łysiejąc z wysiłku... A TVN zrobił z niego upudrowaną dzidzię-piernik w peruce i karykaturę showmana, osobnika drugiej świeżości chaotycznie machającego wątłymi członkami z nadzieją, że nie jest jeszcze historyczną kaleką serwującą na dobranoc dychawiczną szmirę na poziomie rumuńskich erotyków z lat 60-tych... [/cytat]Genialny komentarz :D[/cytat]popieram[/cytat] Cudowna ironia losu - wielbiciele "politycznej poprawności" dostają po paluchach od "politycznej poprawności". I mówią teraz: My się w to nie bawimy bo nas też ogranicza się a mieliśmy być "świętymi krowami"! W dodatku wiedzieli że w dzisiejszej Polsce nie ma wolności słowa i wolno opluwać tylko to na co jest zamówienie Salonu (np. Polskość, Polaków, Kościół, PiS etc.) ale rozzuchwaleni tym że są wydmuszkami medialnymi straci umiar i zaczęli gryźć poza granica tego co jest trendy! Stąd stali sie zbyteczni bo nie są od myślenia i określania celu ataku tylko od brudnej roboty i gnojenia wskazanych im odgórnie celów. Zero inicjatywy chłopaki - o tym zapomnieliście. A teraz za kratki marsz:)[/cytat] Kuba Wojewódzki to przemiły , czuły, skromny, poczciwy , ofiarny , dobry, wrażliwy , prostoduszny , miłosierny człowiek, który nikogo nie zostawi bez pomocy w potrzebie.
bCzoXnHv
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="gość"][cytat komentarz="" autor="gość"]Dziś oglądanie leśnego dziadka wojewódzkiego jest totalnym obciachem i oznaką intelektualnego uwiądu, po prostu stary grzyb wypadł z obiegu i stał się własną parodią. To był kiedyś nieśmiały, brzydki chłoptyś o wyglądzie lepkiego onanisty, w pedalskich brylach a la wczesna Zapendowska, udający dziennikarza muzycznego po kilku semestrach studiów dziennikarskich. Potem w Polsacie kazali mu grać rolę wujka z loży szyderców - starał się jak mógł chłopina, łysiejąc z wysiłku... A TVN zrobił z niego upudrowaną dzidzię-piernik w peruce i karykaturę showmana, osobnika drugiej świeżości chaotycznie machającego wątłymi członkami z nadzieją, że nie jest jeszcze historyczną kaleką serwującą na dobranoc dychawiczną szmirę na poziomie rumuńskich erotyków z lat 60-tych... [/cytat]Genialny komentarz :D[/cytat]Prawda to! Poziom wypowiedzi tego użytkownika mocno odbiega od poziomu tego portalu! Gościu - kocham Cię za ten wywód!
gość
8 lat temu
Kuba Wojewódzki to przemiły, czuły, skromny, poczciwy , dobry, wrażliwy , prostoduszny człowiek, który nikogo nie zostawi bez pomocy w potrzebie.
gość
8 lat temu
Tak cię zaszczuli biedaku i nawet twojego biednego ojca Bogusława Wojewódzkiego nie potrafili uszanować! A przecież zarówno my, mieszkańcy okolic Końskich jak i ty Kubo wiemy, że Bogusław - twój ojciec to był dusza człowiek, potwierdzi to każdy, kto go znał! Oddał życie ratując Kazika Drabiołkę spod kół furmanki. A to, że Bogusław Wojewódzki dorabiał jako stróż na cmentarzu w Proćwinie, wcale nie jest powodem do żartów, lecz do proktologicznej zadumy nad jesienią średniowiecza. Ileż ten dobry, poczciwy człowiek napocieszał się strapionych pogrzebników! Szlochał razem z nimi, a nawet bardziej przejmująco! A flaszka u niego zawsze najtaniej stała w całym Dziebałtowie. Nawet z Koczwary przychodzili do niego po pomoc i pili razem z nim. Boguś, pamiętamy!!!! Znam syna Drabiołki, Tadzia. Opowiadał, że Boguś nawet jak głodował, zanosił jedzenie psom z Dziebałtowa i Koczwary, dokarmiał też jakieś kury czy świnie Kazika w Proćwinie, taki to był człowiek - Boguś o gołębim sercu! Ale grób ojca Kuby w Dziebałtowie Starym, to porośnięta chwastami zaniedbana mogiła z przekrzywionym krzyżem zbitym byle jak z dwóch desek! Może potomkowie Kazimierza Drabiołki ruszyliby w końcu opasłe zady i zapalili jakąś świeczkę w miejscu ostatniego spoczynku tego prostego i dobrotliwego człowieka! Biedny Kuba często jest widywany przy grobie ojca - zawsze bardzo wzruszony i spuchnięty od płaczu. W Proćwinie mieszka jeszcze jego babcia Władysława, też zacna, dobrotliwa i bogobojna kobieta! Pozdrawiamy pani Władziu, niech się kury niosą,,,,,,Bogusław Wojewódzki był zawsze bardzo skromny. Często powtarzał Kubie, że w razie czego chce leżeć pod kupą piachu na wiejskim cmentarzu, bo nie czuje się od nikogo lepszy. Kuba tylko uszanował jego wolę, ale ból osieroconego syna pozostał. Kuba, nie załamuj się, jeszcze powstaniesz z kolan!
gość
8 lat temu
Kuba Wojewódzki to przemiły, czuły, skromny, poczciwy , dobry, wrażliwy , prostoduszny człowiek, który nikogo nie zostawi bez pomocy w potrzebie.
gość
8 lat temu
[cytat komentarz="" autor="LamborghiniBoy"][cytat komentarz="" autor="gość"]Dziś oglądanie leśnego dziadka wojewódzkiego jest totalnym obciachem i oznaką intelektualnego uwiądu, po prostu stary grzyb wypadł z obiegu i stał się własną parodią. To był kiedyś nieśmiały, brzydki chłoptyś o wyglądzie lepkiego onanisty, w pedalskich brylach a la wczesna Zapendowska, udający dziennikarza muzycznego po kilku semestrach studiów dziennikarskich. Potem w Polsacie kazali mu grać rolę wujka z loży szyderców - starał się jak mógł chłopina, łysiejąc z wysiłku... A TVN zrobił z niego upudrowaną dzidzię-piernik w peruce i karykaturę showmana, osobnika drugiej świeżości chaotycznie machającego wątłymi członkami z nadzieją, że nie jest jeszcze historyczną kaleką serwującą na dobranoc dychawiczną szmirę na poziomie rumuńskich erotyków z lat 60-tych... [/cytat]...Ty chyba się samozadowalasz własnym słowem...jak się Tobie Wojewódzki nie podoba, to go po prostu nie oglądaj, a nie wyrzyguj swoje żale na forum Zacnego Pudla.....[/cytat]Kuba Wojewódzki to przemiły, czuły, skromny, poczciwy , dobry, wrażliwy , prostoduszny człowiek, który nikogo nie zostawi bez pomocy w potrzebie.
gość
8 lat temu
wojewodzki to smiec stary i smierdzacy ,mijałam go w 'biedronce' ale capiło taki spocony
...
Następna strona
bCzoXnHX