Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pomówiła reżysera, że jest PIJANY NA PLANIE!

465
Podziel się

Tym razem Samojłowicz przegięła. Kazała mu przerwać zdjęcia i iść na komisariat. Badanie wykazało... 0,00 promila!

Pomówiła reżysera, że jest PIJANY NA PLANIE!
bDIxDirp

Ekipa polsatowskiego serialu Hotel 52 nigdy nie ukrywała, że współpraca z Laurą Samojłowicz jest trudna i męcząca. Aktorka słynie z gwiazdorzenia i fochów, które niestety nie idą z parze z pracowitością. Jej koleżanka z serialu, Magdalena Cielecka długo narzekała, że Samojłowicz nie potrafi opanować tekstu i cała ekipa musi przez nią zostawać po godzinach. Mimo to Laura wytrwała w produkcji przez pięć sezonów.

Niestety, ostatnio naprawdę przesadziła. Jak donosi Fakt, publicznie oskarżyła reżysera, Radosława Piwowarskiego o to, że przyszedł do pracy pod wpływem alkoholu. Przerwała w połowie zdjęcia, oświadczając, że nie będzie pracowała z pijanym reżyserem.

Piwowarski zaprzeczał, ale Laura tak się uparła i nie dawała za wygraną, że zdjęcia wstrzymano - relacjonuje osoba z ekipy serialu. Pan Radosław musiał udać się na pobliski komisariat, aby poddać się badaniu alkomatem. Okazało się, że zarzuty są bezpodstawne, gdyż wynik 0,00 promila nie pozostawił żadnych złudzeń. Dzień zdjęciowy zerwano. W poniedziałek za kamerą stanął inny reżyser w zastępstwie.

bDIxDirr

Producent serialu, firma Akson Studio, nie ukrywa oburzenia zachowaniem aktorki.

Były to absolutne pomówienia ze strony Samojłowicz - mówi w rozmowie z tabloidem Olga Kwiecińska z biura producenta. To już nie pierwszy incydent z udziałem humorzastej gwiazdy, nie jesteśmy jednak w stanie nic z tym zrobić. Laura gra główną rolę i w tym tkwi cały problem. Zostanie oczywiście obciążona kosztami przerwania dnia zdjęciowego, będzie musiała zapłacić przynajmniej za jego połowę, a to nie jest mała kwota.

Koszt jednego dnia zdjęciowego wynosi około 80 tysięcy złotych. Samojłowicz zapłaci więc za karę 40 tysięcy. To 5 dni jej pracy. Dodatkowo musiała przeprosić pomówionego reżysera.

Miała wystosować przeprosiny w liście i z tego, co wiem, taki list został przekazany - mówi Kwiecińska.

bDIxDirx

Wyobrażacie sobie jego dalszą współpracę z taką osobą?

bDIxDirS
KOMENTARZE
(465)
Gość
6 lat temu
Jak można być gwiazdą grając w takich knotach.
Gość
6 lat temu
Jak można być gwiazdą grając w takich knotach.
Gość
6 lat temu
Jak można być gwiazdą grając w takich knotacj.
bDIxDirT
Gość
6 lat temu
Jak można być gwiazdą grając w takich knotacj.
gość
8 lat temu
racja. jakby chcieli to by ją wyrzucili, ale tego nie zrobią bo jest uzdolniona. wy tylko potraficie krytykować siedząc przed komputerami i jedząc chipsy......
gość
8 lat temu
co za dno
gość
8 lat temu
bo on nie pił tylko brał, wciągał, ładował
gość
9 lat temu
za kogo ona się ma???!!!!! z pewnoscią to nie gwiazda!
gość
9 lat temu
Trzeba mieć tupet żeby się tak szarogęsić nie mając żadnych osiągnięć. W normalnym kraju dawno by ją pogonili
gość
9 lat temu
a dlaczego ona gra główna rolę?;
gość
9 lat temu
Nie mogę przestać śmiać się z tych wypocin ! ; D "Hotel 52" reżyseruje p. G.Kuczeriszka-młotki! :P
gość
9 lat temu
nie oglądam tego serialu i na pewno w życiu nie obejrzę już żadnego tego odcinka, chyba żeby w jego miejsce dali "Californication" albo "Trawkę": tobym wiedziała, że tracenie czasu na oglądanie ma jakiś sens
gość
9 lat temu
Z tego co pamiętam to jedną postać grało czasami kilka osób, więc nie widzę problemu z wymianą aktoreczki. Tym bardziej, że nikomu z nią się nie podoba współpraca, to może powinna dostać po tyłku i zobaczyć, że jednak pępkiem świata nie jest i pokora w każdym zawodzie jest wskazana.
bDIxDirL
gość
9 lat temu
Jak dla mnie mozna ja zasapic bez problemu. Serial podoba mi sie i ogladam, jej natomiast od poczatku nie trawilam... wyrzucic ja! Moze niech zdarzy sie jakis wypadek w hotelu i okaze sie, ze miala siostre. Zawsze to jakis nowy watek:)
...
Następna strona
bDIxDisn