Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wiśniewski zapomniał o polskiej niani?

242
Podziel się

Twierdził, że Ukrainki wychowały jego dzieci. "Pani Genowefa z Pułtuska wiele lat niańczyła jego potomstwo, sprzątała, prała i gotowała."

Wiśniewski zapomniał o polskiej niani?
bDKtMlcl

Michał Wiśniewski zabrał niedawno głos w sprawie poniżania Ukrainek przez Kubę Wojewódzkiego i Michała Figurskiego. Krytykując ich wyznał, że "Ukraińcy wychowali mu wszystkie dzieci". Zobacz: "TO BYŁO PODŁE! Potraktował ich jak ŚCIERWO!"

To podobno niezupełnie prawda. Rzeczywiście, sam Michał niespecjalnie wtrącał się do opieki nad swoimi dziećmi, ale większość obowiązków rodzicielskich przejęły nie Ukrainki ale Polka, pani Genowefa.

Pani Genowefa z Pułtuska wiele lat niańczyła jego potomstwo, sprzątała, prała i gotowała - pisze Na żywo. Codziennie rano przyjeźdżała do apartamentu, a potem do domu Michała autobusem i wracała do czwórki własnych dzieci nocami. Wiśniewski był hojnym pracodawcą, choć nieterminowym. Pani Genia uczestniczyła na prośbę Michała w show "Jestem jaki jestem", wyrażając zgodę na filmowanie jej z maleńkim wówczas Xavierem. Potem, już bez kamer, opiekowała się Fabienne, Etiennette i Vivienne."

bDKtMlcn

Obecnie pan Genowefa nie pracuje już u Michała, ale podobno utrzymuje z nim kontakt.

bDKtMlcO
KOMENTARZE
(242)
ruda
8 lat temu
MICHAŁ TY GŁĄBIE
QxpGax ryigv...
9 lat temu
QxpGax ryigvegzydpu, [url=http://lkxdtoxvpcrc.com/]lkxdtoxvpcrc[/url], [link=http://bvbxbefhxxiu.com/]bvbxbefhxxiu[/link], http://nbsvxerbwiiz.com/
ozgTVC , [url...
9 lat temu
ozgTVC , [url=http://auizkeqxvpgu.com/]auizkeqxvpgu[/url], [link=http://cmsebvltorag.com/]cmsebvltorag[/link], http://rhsjdydkfdik.com/
bDKtMlcP
GXYDWv ahljw...
9 lat temu
GXYDWv ahljwlgjytbw
Dementi,czy n...
9 lat temu
Dementi,czy nie ten materiał choć zmowtonany daje cenny obraz kondycji moralnej Partii Miłości.Pan Drzewiecki jak widać nie wziął sobie do serca ekspose premiera Tuska i należy się tylko zapytać ilu jeszcze?
Witam SASBard...
9 lat temu
Witam SASBardzo doceniam to, że zaglądasz na moją stronę i udleizasz się, zauważam też i deceniam Mr Green, że interesujesz się także moją działalnością radnego i zadajesz pytania a też dzielisz się swoimi uwagami. Mam tylko nadzieje, że nie jesteś radnym bo byłoby nie stosowne tak anonimowo dyskutować. Wierzę Tobie Mr Green na słowo,że jesteś kierowcą jak wyżej pisałeś.Na krytykę jestem przygotowany chociaż napewno ona większy wpływ na moją żonę i dziecko. Bo to co mf3wią o mnie ma też wpływ na to jak postrzega się moją rodzinę mimo iż oni się nie udzielają. Osobiście krytyki się nie boją bo wiem, że moje zamiary radnego są uczciwe i mogę odpowiedzieć na każde pytanie mieszkańca.Chciałbym powiedzieć, że nie mam parcia na szkło. Będę robił to do czego zostałem wybrany czyli rozwiązywał problemy mieszkańcf3w Stargardu i na tym się skupiał. Będę działał i ciężko pracował chciałbym by przez najbliższe 3 lata jakość życia mieszkańcf3w zmieniła się na lepsze. Wiem jak to zrobić i jest to bardzo proste: należy zacząć przebywać z mieszkańcami i Ich słuchać ale już na poważnie i to robię.
lis02 Zgad...
9 lat temu
lis02 Zgadzam się jest humorystyczna. Widzę to ja i Ty też to wdziisz. Prawdopodobnie spostrzec to może większość społeczeństwa. Ta mniejszość jednak stwierdzi, że reklama narusza ich prawa, jest jawnym atakiem na kobiety, lub ludzi niewykształconych itp. itd.Wiesz dobrze, że zwykle gdy coś jest dla Ciebie neutralne lub umiarkowanie Ci się spodoba nic z tym nie zrobisz. Gdy jednak jesteś do tego nastawiony naprawdę negatywnie (lub pozytywnie jak np. niektf3rzy fanboy'e pewnych marek) piszesz posty, dzielisz się opinią na SM itd. Ludzie, ktf3rzy piszą, że to masakra, że żenada itd. to właśnie ci, ktf3rych to bardzo rusza. Prawdopodobnie na 1 taką osobę jest 90 ktf3re nie widzą problemu, ale one się nie odzywają, nie piszą petycji, żeby kampania pozostała ich to nie obchodzi.Dlatego właśnie ciężko czasem ocenić skalę danego zjawiska, bo większość ludzi nie wyraża swojego zdania A kiedy napotykasz się na mocny, wyraźny wydźwięk na nie spuszczasz głowę, przyznajesz im rację i kończysz kampanię uznając ją za nieudaną. Lepiej zrezygnować niż toczyć boje z internautkami, ktf3re zrobią wiele, by popsuć Ci wizerunek. Sad but true
gość
9 lat temu
Dаr​mοwе ​dοłа​dοwаnіе zа 5zł, wyѕtаr​сzy wріѕаć nr​. tеlеfοnu http://ry.je/doodser
gość
9 lat temu
brzydkie ma dzieci.. wszystkie mają takie chude pociągłe buzie;/
gość
9 lat temu
Tempy c**j i tyle
gość
9 lat temu
JA TEŻ JESTEM Z PUŁTUSKA:) HYHY
gość
9 lat temu
ta Pani była z Wyszkowa
gość
9 lat temu
ubiera sie jak d***l
bDKtMlcH
typ7
9 lat temu
Sciąg te BRYLE bo Cię z D**Ą myle.
...
Następna strona
bDKtMldj