Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka Jacksona "od lat jest uzależniona od alkoholu"!

99
Podziel się

To dlatego zniknęła?

Matka Jacksona "od lat jest uzależniona od alkoholu"!
bCYuABHF

Po tragicznej śmierci Michaela Jacksona zdawało się przez moment, że przynajmniej jego dzieci spokojnie dorosną pod opieką odpowiedzialnej babci. Szybko jednak okazało się, że Paris zamierza zacząć karierę w show biznesie i ma pełne wsparcie Katherine Jackson. Później babcia sławnych wnucząt z dnia na dzień zniknęła. Nikt nie wiedział, gdzie wyjechała. Nie było z nią żadnego kontaktu. Po powrocie czekała ją niemiła niespodzianka. Kurator sądowy uznał, że jej 10-dniowa nieobecność oraz awantura w domu rodzinnym świadczą o niewystarczającej dbałości z jej strony. Katherine grozi utrata prawa opieki nad Paris i jej dwoma braćmi.

Okazuje się, że w trakcie tych dziwnych wakacji mama Michaela Jacksona dwa razy wzywała lekarza, który jednak odmówił udzielenia informacji, jaki był cel jego wizyty. Z pomocą mediom przyszła koleżanka Katherine, która twierdzi, że ta jest uzależniona od alkoholu. Z jej wersji wynika, że babcia trójki wnucząt od lat cierpi na alkoholizm i w trakcie wyjazdu nie słyszała telefonów… bo była pijana.

Wnuki wcale do mnie nie dzwoniły i wyjazd był od dawna zaplanowany – broni się na łamach Star Katherine. Nie ma mowy, abym nie mogła zajmować się wnukami.

bCYuABHH

Kurator nie do końca uwierzył w jej wersję i zamierza dokładnie zbadać sprawę.

bCYuABIi
KOMENTARZE
(99)
gość
8 lat temu
tez bym zaczela pic majac takie dzieci...
gość
8 lat temu
to w koncu zniknela czy niezniknela? bo juz chyba sami nie wiecie
gość
8 lat temu
Stoi zakonnica na szosie i zatrzymuje samochody. Nikt nie chce się zatrzymać i podwieźć siostry. Deszcz, chłód, burza straszliwa. W końcu zatrzymuje się piękna blondyna w czerwonym ferrari i zabiera zakonnice. Ta szczęśliwa stara się nawiązać rozmowę: - Piękne auto, pewnie ma pani wspaniałą posadę, skoro stać panią na taki wóz. - A nie nie, to mój trzeci kochanek mi je kupił. - Jak to, nie ma pani męża? - Nie, żyje w wolnych związkach, lepiej na tym wychodzę, np. te futro na tylnym siedzeniu dostałam od innego kochanka, a ta piękna biżuteria - ta jest od jeszcze innego. W końcu dojeżdżają do klasztoru, zakonnica wysiada smutna, że jej życie jest takie szare, ale tłumaczy sobie ze wybrała życie klasztorne, więc tak musi być. Około 22 zakonnica zmówiła wieczorny pacierz i kładzie się do łóżka, nagle ktoś cichutko puka: puk, puk. - Kto tam? - To ja ksiądz Antoni (szeptem). A zakonnica na to: - W d**ę sobie wsadź te swoje bombonierki.
bCYuABIj
gość
8 lat temu
Na lekcji religii ksiądz pyta dzieci: - Proszę powiedzieć, co wasi rodzice robią pierwsze po rannym przebudzeniu? - Mój tata rano, jak wstanie, to idzie do łazienki i sika do wiadra, że słychać na całe mieszkanie, bo my biedni jesteśmy i nie mamy ładnej łazienki! - mówi pierwsze dziecko. - Nie, nie, może ktoś inny! - mówi ksiądz. - Mój tata jak idzie do ubikacji to nic nie słychać, bo my mamy bardzo ładną łazienkę z muszlą klozetowa, z kafelkami i z wanną! - mówi inne dziecko. - Nie, nie, nie, nie! Powiedzcie mi, co powinien zrobić prawdziwy katolik po przebudzeniu! - blaga ksiądz. Na to wstaje trzecie dziecko: - Mój tata pierwsze jak wstanie to klęka przed łóżkiem.... - Świetnie, o to chodzi - przerywa ksiądz - Dalej proszę, a pozostałe dzieci niech słuchają! - ... No to, jak tata wstanie to klęka przed łóżkiem, nachyla się.. i wyciąga słomę z d**y, bo my taki siennik mamy....
gość
8 lat temu
jest w tej rodzinie ktos normalny? Pogiete to wszystko i zgrzane jak woreczki foliowe.
Najnowsze komentarze (99)
ISITSCARY
8 lat temu
JAK WY MOŻECIE TAK MÓWIĆ?! JESTEŚCIE OKRUTNI! ŚWIAT SCHODZI NA PSY, MICHAEL DOKŁADNIE OPISYWAŁ TO W SWOICH PIOSENKACH, GDZIE JEST TAMTEN ŚWIAT CO BYŁ DAWNIEJ? JESTEŚCIE NAPRAWDĘ BEZ SERCA. ACH TEN WASZ PLOTKARSKI PORTAL, LICZĄ SIĘ TYLKO PIENIĄDZE.
gość
8 lat temu
to widać słychać i czuć.
chuj w dupe b...
8 lat temu
eeeeeeeeee dzikie to wrzystko takie...
gość
8 lat temu
no niestety,zycie na trzezwo jest nie do przyjecia
gość
8 lat temu
czemu pudel nie chce wysylac komentarzy mi?
gość
8 lat temu
...widać po mordzie !
ble ble
8 lat temu
Zapraszam do koniakowa na grzyby!
gość
8 lat temu
nie wiem co napisac ale nie sądze ze to prawda
bCYuABIb
gość
8 lat temu
co sie dzieje w tej rodzinie
gość
8 lat temu
dziwaki
gość
8 lat temu
BOSZZZZZ!!! TA CALA RODZINKA ..ACH NIE MAM SLOW.....JEDNA WIELKA GROTESKA I ZENADA ZA RAZEM.....WSTYD...
gość
8 lat temu
przecież ona jest świadkiem jechowy a oni nie moga pić
gość
8 lat temu
Nie wierzcie we wszystko co pisze Pudel i przestańcie aż tak demonizować tą rodzinę
gość
8 lat temu
Co za straszna rodzina .Mąż rozmodlony szantazysta egoista gwalcacy swoje dzieci podporzadkowana zona nie widzaca i nie slyszaca bo rodzina zacel najwyższy uznala dorobiienie sie duzych pieniezy.teraz się pozabijaja aby rozdrapać jeszcze więcej ale i podporzadkować sobie to co mozna wydoić jescze
...
Następna strona
bCYuABID