Trwa ładowanie...
Przejdź na

Popek też straci pracę?

152
Podziel się

Zarabia do 30 tysięcy miesięcznie na chałturach.

Popek też straci pracę?
bCNiwxvV

Nowa szefowa porannego pasma Dwójki poważnie zabrała się za porządki w telewizji śniadaniowej. Z programem pożegnali się już: Wojciech Jagielski, Agnieszka Szulim, Beata Sadowska i Grażyna Torbicka. Docelowo w Pytaniu na śniadanie ma pozostać jedynie szóstka prowadzących.

O swoją posadę boi się więc także Anna Popek. Zdaniem Faktu - niepotrzebnie. Prezenterka ma bowiem całkiem przyzwoite dochody z chałtur. Według informacji tabloidu, potrafi zarobić nawet do 30 tysięcy miesięcznie.

Okazuje się, że bardzo dobrze zarabia na prowadzeniu szkoleń i konferencji - pisze gazeta. Pani Ania prowadzi wykłady na temat pracy z kamerą, mowy ciała, wyrazistości przekazu czy budowania autorytetu. Za takie szkolenie otrzymuje ok. 7 tysięcy złotych, a za prowadzenie konferencji - 5 tysięcy.

bCNiwxvX

Problem tylko w tym, że warunkiem otrzymywania takich propozycji jest stała obecność na antenie.

bCNiwxwy
KOMENTARZE
(152)
gość
8 lat temu
Grycanka wchodzi na wagę i wyświetla się jej numer komórkowy...
gość
8 lat temu
kogo obchodzi jakaś popek, Polacy nie mają pracy, pieniedzy, nie stac ich na wakacje, ubrania i dobre, zdrowe jedzenie!!!! wegetacja made by Tusk....
gość
8 lat temu
Przecież Lisowa musi być to niech inni wylatują!
bCNiwxwz
gość
8 lat temu
PO do dymisji !!!!!!!
gość
8 lat temu
a jej to ja nie zabardzo lubię
Najnowsze komentarze (152)
gość
8 lat temu
my też jej nie lubimy.Jest za bardzo dumna.
gość
8 lat temu
Najwyższy czas wysłać tą panią na dłuższy urlop bezpłatny.Już za dużo jej wszędzie.A tak na marginesie czy nabyte"umiejętności "w pracy może wykorzystywać za pieniądze prowadząc konferencje,wykłady itp.Czego ta pani może uczyć innych skoro sama posiada podstawowe braki w kontaktach z rozmówcami .Delikatnie mówiąc jest to wielce nieetyczne.
gość
8 lat temu
Zapraszam na mojego bloga o psach : www.zmiloscidopsow.blogspot.com. Wiele informacjii o rsach piesków jak i o ich pielęgnacji. ZACHĘCAM DO OBSERWOWANIA I ODWIEDZANIA STRONY :)
laura
8 lat temu
k***a,a ja przezcały miniony rok zarobiłam ok.5tys, max.5500zł. ROK! A ta p***a w miesiąc ma 30tys. ludzie,idę sobie palnąć w łeb, bo to wszystko nie ma zadnego sensu...
gość
8 lat temu
Tu mam cos jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
8 lat temu
A co to ma do rzeczy ?
gość
8 lat temu
wiedziałem że go wyrzucą z roboty po przefarbowaniu oczu i dziary na ryju POPEK wracaj do PL
gość
8 lat temu
tragicznie prowadzi te poranne programy,jest beznadziejna
bCNiwxwr
gość
8 lat temu
Uczy innych a sama jest dretwa przed kamera.Jagielskiego i Szulim b.szkoda ,fajni byli.Nie wiem czym kieruje sie dyrekcja ale fajni odchodza a dretwi zostaja ,szkoda...
gość
8 lat temu
NARESZCIE!!! kto wypromował tą koszmarną babe z tragiczną wadą wymowy? pretensjonalną i sztuczna????
gość
8 lat temu
dobrze że ma też inną prace poza telewizją bo w tej to głównie młode i pękne mają pracę a coś na starość do emerytury też trzeba robic
obserwator
8 lat temu
..juz sie za bardzo przejadla,to jest niemoralne za nic dawac tej przecietniatce tyle kasy.Wziac do prowadzenia programow ludzi mlodych ,niezmanierowanych.
Gość
8 lat temu
tyle zarabiaja za co a tvp idzie na dno
gość
8 lat temu
czynię to
...
Następna strona
bCNiwxwT