Ola i Kuba PODPISALI INTERCYZĘ?

416
Podziel się

Przed ślubem wybrali się do prawnika... Przynajmniej nie będzie niespodzianek.

Ola i Kuba PODPISALI INTERCYZĘ?

Wiadomości na temat zaplanowanego na 22 września ślubu Oli Kwaśniewskiej i Jakuba Badacha nie schodzą z łamów tabloidów. To niewątpliwie przebój tegorocznej jesieni. Kiedy już wezmą ślub, rozpoczną się pewnie spekulacje dotyczące ciąży.

Ola i Kuba tworzą bardzo dojrzały związek - zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Rewia ich znajomy. Do swojej relacji podchodzą bardzo odpowiedzialnie.

Dowodem na odpowiedzialność narzeczonych jest, zdaniem tabloidu, fakt, że swoje przyszłe małżeństwo postanowili omówić z prawnikami. Jak by tego nie oceniać, to z pewnością lepsza metoda niż szybki ślub "na Adamczyka" - bez omówienia nawet tego, w jakim kraju będzie się mieszkać, byle zdążyć z "niespodzianką" na okładkę Vivy.

Ola i Kuba w odróżnieniu od Piotra wszystko chyba dokładnie ustalili.

Razem odwiedzili jedną z najlepszych warszawskich kancelarii, specjalizującą się m.in. w sporządzaniu umów przedślubnych i intercyz - mówi informator tabloidu.

Obydwoje narzeczeni są spadkobiercami rodzinnych fortun. Rodzice Oli z pewnością są milionerami, jednak z nich dwojga to Kuba jednak jest bogatszy. Jego ojciec, Tadeusz Badach, były polityk SLD i prezes Spółdzielni Mleczarskiej w Krasnymstawie, jest zaliczany do najzamożniejszych Polaków.

Ich związek opiera się na partnerstwie i zrozumieniu - zapewnia przyjaciel pary. Ale zadają sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach obowiązuje zasada "nigdy nie mów nigdy".

KOMENTARZE
(416)
gość
7 lat temu
prawidlowo.kazde z nich bedzie zabezpieczone.
gość
7 lat temu
maadrzy ludzie.
Kinga
7 lat temu
No i bardzo dobrze Olu, przynajmniej wiesz, że ten oto Pan bierze z Tobą ślub z miłości do Ciebie, a nie Twoich pieniędzy :)
gość
7 lat temu
Wtych czasach kazdy to powinien robic bo potem darcie kotow w sadach; a po co ???
Daga_ZG
7 lat temu
Prawidłowo i rozsądnie. Co jego - to jego, co jej - to jej, a co osiągną i zdobędą razem - to ich.
Najnowsze komentarze (416)
Sweetka2456
4 lata temu
Kiedy ostatnio potrzebowałam pieniędzy to znalazłam fajną stronkę Jest tam porównywarka pierwszych darmowych pożyczek dostępnych na rynku. I jeśli odda się pieniądze w odpowiednim terminie to napradę nic nie kosztuję.
gość
5 lata temu
Jej przykład pokazuje, że ciąża to nie choroba i nie trzeba żreć za 8 osob
gośćiówa
7 lat temu
Słyszałem że( nie wiem czy to prawda) że ojciec Pana Młodego spóźnił się na ślub syna ok. 30min. ponieważ jakoby Paparazzi utrudnili mu dojazd...
gość
7 lat temu
miłość? jesli tak, to nie pwinna przyjsc nawet mysl ze cos kiedys pojdzie nie tak, bo jesli taka przyszla to czy na pewno to milosc oparta na zaufaniu, szacunku ..
gość
7 lat temu
Kwasniewscy nie dadza o sobie Polakom zapomniec ciagle sie lansuja te scierwa.
gość
7 lat temu
Ciekawe czy bardziej są chronione pieniądze Banacha ,czy ......Kwaśniewskich ?
gość
7 lat temu
Ciekawe czy bardziej są chronione pieniądze Banacha ,czy ......Kwaśniewskich ?
gość
7 lat temu
Gdyby nie tatus to ona z ta facjata kible by sprzatala
gość
7 lat temu
Dzieci bogatych SLD ? A skąd rodzice mają pieniądze jeśli nie z przekrętów ? Dla mnie to szumowiny i szczury, którzy rządzili tak ,aby nabrać jak najwięcej kasy. A i tak było mało jeszcze witaminę C trzeba było reklamować. W USA to byłby skandal i śmiech gdyby prezydentowa wystąpiła w jakiejkolwiek reklamie.
gość
7 lat temu
Kubie wspolczuje wejscia do takiej"rodziny " tesciowa potwor
gość
7 lat temu
mieć kwaśniewskich za teściów toż to osioł albo samobójca
gość
7 lat temu
A kogo to obchodzi?
gość
7 lat temu
Fajny klip,,Jaskółeczka'' http://www.youtube.com/watch?v=aJ1b9VzAzAs&feature=channel&list=UL
gość
7 lat temu
Oj szkoda mi Oli, on jest taki niezbyt fajny
...
Następna strona