Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Romans ze sprzątaczką był najgłupszą rzeczą, jaką zrobiłem!"

114
Podziel się

Arnold Schwarzenegger po raz pierwszy mówi o separacji z żoną. "To było straszne".

"Romans ze sprzątaczką był najgłupszą rzeczą, jaką zrobiłem!"
bDBmCIER

W maju ubiegłego roku wybuchł skandal, który skończył separacją Arnolda Schwarzeneggera z żoną Marią Shriver i ostatecznym odejściem z polityki. Okazało się bowiem, że w latach 90-tych aktora łączył romans z gospodynią domową, którego owocem było przyjście na świat nieślubnego syna, Josepha. Dopiero wtedy chłopak dowiedział się, kto jest prawdziwym ojcem. Zobacz: Schwarzenegger zdradził żonę Z TĄ KOBIETĄ! (FOTO + ZDJĘCIA NIEŚLUBNEGO SYNA!)

Teraz, niemal półtora roku po aferze, Schwarzenegger po raz pierwszy opowiedział o relacji, która łączyła go z 51-letnią dzisiaj Mildred Baeną. W programie 60 minut przyznał, że popełnił poważny błąd.

Myślę, że to była najgłupsza rzecz, jaką kiedykolwiek zrobiłem - mówił 65-letni gwiazdor. To było straszne. Sprawiłem niesamowity ból zarówno Marii, jak i naszym dzieciom.

bDBmCIET

W księgarniach właśnie pojawiła się autobiografia Arnolda pt. Total Recall: My Unbelievably True Life Story, w której, jak twierdzi, nie opisuje siebie jedynie w pozytywnym świetle, chce jednak oddać jak najwięcej prawdy o swoim dotychczasowym życiu.

Chciałem po prostu napisać książkę o sobie samym - dodał aktor. Nie chciałem stworzyć czegoś, w czym pominę ciemne strony mojego życia. Nie chciałem, żeby czytelnik miał uczucie, że czyta książkę o historii sukcesów z pominięciem porażek.

bDBmCIEZ
bDBmCIFu
KOMENTARZE
(114)
gość
8 lat temu
każda zdrada jest g****a i prędzej czy później się żałuje
gość
8 lat temu
Teraz o tym pomyślał...Brawo.
gość
8 lat temu
stary dziad kuli gon, bo został sam, ale wtedy myslal tylko o obie
bDBmCIFv
gość
8 lat temu
Najgłupszą rzeczą jaką zrobił było nieużywanie prezerwatyw
gość
8 lat temu
Kobiety zdradzaja a potem nie zaluja
Najnowsze komentarze (114)
gość
5 lata temu
"Schwarzenegger urodził się w wiosce Thal na przedmieściach Grazu w Austrii jako syn komendanta policji, Gustava Schwarzeneggera (1907–1972) i Aurelii Jadrny (1922–1998). Jego ojciec w 1938 r. dobrowolnie wstąpił do NSDAP, a później brał udział w II wojnie światowej[1]." -wikipedia
gość
5 lata temu
pospolity s***b w amerykańskiej masce
gość
5 lata temu
Nie rozumiem. Kobita u niego sprzątała, a ten ją hyc do wyra i tyle?No nie wierzę. Druga sprawa, że mogli się zabezpieczać.
gość
8 lat temu
"Najglupsza rzecz", bo ze sprzataczka? A kto inny by go chcial, z calym szacunkiem dla sprzatajacych PAN !!!
gość
8 lat temu
"Najglupsza rzecz", bo ze sprzataczka? A kto inny by go chcial, z calym szacunkiem dla sprzatajacych PAN !!!
gość
8 lat temu
"Najgluprza rzecz", bo ze sprzataczka? A kto inny by go chcial, z calym szcunkiem dla Pan sprzatajacych...
gość
8 lat temu
"Najgluprza rzecz", bo ze sprzataczka? A kto inny by go chcial, z caly szcunkim dla Pan sprzatajacych...
mira
8 lat temu
to nie byl przelotny romans, ma dziecko z ta Pania i jak ono sie czuje gdy jego ojciec tak mowi o jego matce? Te Wasze komentarze sa zalosne dowod na to ze nie macie pojecia o uczuciach.A o Arnoldzie tez dobrze nie swiadczy. Tak kochal swoja zone i jej dzieci ze zdradzal ja dla innej? Moze byscie tak zaczeli myslec glowa? \\\szkoda bylo czasu tej pani dla Arnolda i takiego ojca dla jej syna.Takie wyznania swiadcza o jego niedojrzalosci mimo wieku jak rowniez o jego plytkim charakterze.
bDBmCIFn
WTFFF
8 lat temu
Z calym szacunkiem Pan Schwarzenegger jest ograniczony. Jak on moze tak mowic? Powstal z tego jego syn, czy tego chce czy nie. I co ma sobie ten syn pomyslec slyszac ze jest efektem najwiekszego jego bledu w zyciu? No tatusiek idealny....
gość
8 lat temu
szkoda z Marią Shriver tworzył piękny związek
Kaśka
8 lat temu
Żenada! Sprawił ból swoim dzieciom?! A dziecko ze sprzątaczką nie ma uczuć?! Po co ta wypowiedź?! P***c ..napompowany brzydal bez taktu. Trzeba mieć narabane w głowie żeby chcieć z takim prymitywem kopulować. I sprzątaczka i żona to głupie frajerki.
gość
8 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życze
gość
8 lat temu
lubię tę jego żonę
gość
8 lat temu
pieknie sie wypowiada, jego syn z tego związku z pewnością poczuł się szczęśliwy... p****t jeden.
...
Następna strona
bDBmCIFP