Trwa ładowanie...
Przejdź na

Czytał jej SMS-a... Zasłoniła przed nim ekran!

406
Podziel się

Na imprezie, na której chciali pokazać, że się kochają... "Potem prawie się do siebie nie odzywali."

Czytał jej SMS-a... Zasłoniła przed nim ekran!
bDYJkqOJ

Małżeństwo Piotra Adamczyka i Katarzyny Gwizdały, która chce być nazywana w mediach "Kate Rozz" okazuje się być największą pomyłką 2012 roku. Ponieważ mamy już koniec września, coraz bardziej wątpliwe wydaje się, by komukolwiek udało się przebić ich w tej konkurencji. Jak donosi tygodnik Na żywo związek trzymany w interesie Vivy w tajemnicy do ostatniej chwili nie opiera się raczej na wzajemnym zaufaniu. Kasia i Piotr nabrali ostatnio zwyczaju wzajemnego szpiegowania się, co można było zaobserwować podczas imprezy "Polacy z Werwą". Para pojawiła się na niej razem, jednak zdaniem obserwujących ich gości, dało się wyczuć między nimi napięcie.

Wyglądało to jak nachalna manifestacja pojednania - mówi jeden z naocznych świadków. Zdawali się ogłaszać: "Zobaczcie, pogodziliśmy się, znów się kochamy i wszystko jest u nas w porządku. To, co się o nas pisze i mówi to nieprawda." Potem prawie się do siebie nie odzywali .

Jak jest naprawdę, pokazali siedząc już na widowni, przekonani, że nikt na nich nie patrzy. Jak relacjonuje tabloid, w pewnej chwili na telefon Gwizdały przyszedł SMS. Kiedy celebrytka czytała wiadomość, mąż ukradkiem zerkał na jej wyświetlacz. Kiedy zorientowała się w sytuacji... zasłoniła ekran dłonią! Kiedy po chwili SMS-a otrzymał również Adamczyk, na jego wyświetlacz zerkała z kolei Kasia.

bDYJkqOL

Wyglądało to tak, jakby się wzajemnie kontrolowali - ocenia znajomy pary. Ich wzajemne relacje doznały ostatnio kilku wstrząsów i nie są już oparte na szczerości uczuć. Wprawdzie we Lwowie dogadali się co do przyszłości, ale jeśli istotą małżeństwa są tylko ustalenia, to trudno będzie o zaufanie. Oni teraz będą się nieustannie sprawdzać. Zwłaszcza Piotr, który z natury jest podejrzliwy .

Przypomnijmy zdjęcia z imprezy, na której chcieli pokazać, że się kochają:

bDYJkqOR
bDYJkqPm
KOMENTARZE
(406)
Kitek łukaszk...
9 lat temu
A ktoś wie kim jest ta Gwizdała? Jakąś dziennikarką czy tylko pełni obowiązki łóżkowe?
gość
9 lat temu
Pewnie nawzajem sobie sami te esy wysyłali, bo sie do siebie nie odzywają lol
gość
9 lat temu
buahhahahaa....a my tu niby co robimy
bDYJkqPn
Edi Herbuś
9 lat temu
Jak przypadkiem nie pojawię się na jakimś bankiecie, dzwońcie pod 112!!
gość
9 lat temu
Ta Gwizdala wygwizdze Adamczyka bo to est zwykla karierowiczka
Najnowsze komentarze (406)
gość
9 lat temu
Obydwoje są tacy pikni, że nie oglądałabym żadnego filmu z nimi, a nawet z samym Adamczykiem. Czartoryska to piękna kobieta (ale ja też jestem kobietą to moze nie wiem).
gość
9 lat temu
A KIM ONI SĄ ?
gość
9 lat temu
bzykanie sie z czyms co wyglada jak adamczyk to patologia, jest oblesny
gość
9 lat temu
Może do siebie wysyłali smsy, z czasem się dogadają, na początku zawsze są jakieś spięcia ale ludzie kochający się dopasują się do siebie i uspokoją.
gość
9 lat temu
Ona jest troche podobna do angeliny i zawsze fajnie ubrana.
gość
9 lat temu
Średnio za nim przepadam ale świetnie zagrał w Klosie, w odróżnieniu do innych kotów itp.
gość
9 lat temu
ona w kozakach, on w sandałach, chyba się nie dogadają.
gość
9 lat temu
Koleś popełnił katastrofalny błąd życia i teraz na siłę stara się zachować twarz. Twarz można zachować jedynie przyznając się do błędu i odcinając od gówna!
bDYJkqPf
gość
9 lat temu
Ale ona ma brzydką twarz bez makijażu !
gość
9 lat temu
Gwizdała gwizdała i sobie wygwizdała ta Gwizdała a kto to jest ta Gwizdała a może to pizdała.
gość
9 lat temu
ależ on g***i, to jakies dziwne małżeństwo, długo nie potrwa
gość
9 lat temu
Co za gówno po prostu. Ludzie są ze sobą i robią tajemnice ze swoich sms-ów ? To nie mogą ze sobą być. Kiedy ktoś jest w związku, jest szczery i lojalny wobec drugiej osoby to nie robi z tego tajemnicy. Jeżeli zaś do kobiety pisze inny i ona musi się z tym kryć to niech taka s****a wyp...la ze związku skoro się nie potrafi zachować normalnie. To samo tyczy zresztą facetów. Nie po to się z kimś jest żeby sobie słodko p*******ć z kimś na boku.
gość
9 lat temu
zapraszam na allegro nick bogini_losu
gość
9 lat temu
Brzydki on ,brzydka ona,oboje siebie warci
...
Następna strona
bDYJkqPH