Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jagielski: "Macie prawo DO ORGAZMU!"

298
Podziel się:

Szulim traci głos. "Przez zapalenie krtani, nie z przepalenia" - tłumaczy.

Jagielski: "Macie prawo DO ORGAZMU!"

Mimo wielu przaśnych wykonań w dzisiejszym odcinku Bitwy na głosy i tak najgorszym dźwiękiem płynącym z telewizorów był głos Agnieszki Szulim. Prowadząca mocno zachorowała. Na scenie zapewniała, że to, cytujemy, "przez zapalenie krtani, a nie z przepalenia".

Jako pierwszy na scenie pojawił się chór Libera, który dość nieudolnie wykonał Poker Face Lady Gagi. Wykonanie pozbawione było jakiejkolwiek energii, co zauważyła Katarzyna Zielińska. Ja zachęcam was do włączenia większego biegu – mówiła.

Jurorzy zachwycali się zespołem Piaska, który zaaranżował Prawy do lewego Kayah i Gorana Bregovica. Pasja, moc, dykcja, fantastyczne. Dziewczyny świetnie dobrane. Nie można wam odebrać, że potraficie śpiewać. To tak jakby powiedzieć, że profesor Lew Starowicz nie może mówić o seksie. Macie pełne prawo do orgazmu – powiedział Jagielski.

Następna na scenie zaprezentowała się Ewa Farna, która przebrała swój chór w stroje "emo" połączone z różem. Zespół zaśpiewał Freedom Georgea Michaela. W nieco poważniejsze klimaty uderzył Piotr Rubik. Jego chór wykonał Dni, których nie znamy Marka Grechuty.

Jurorów podzielił występ Tomsona i Barona oraz ich chóru. Mamona Republiki w ich wykonaniu przypadła do gustu Alicji Węgorzewskiej i Katarzynie Zielińskiej. Panowie byli mniej zadowoleni. Elu, jeśli zejdziesz z drogi rokowej to osobiście skopię ci dupę, tyłek przepraszam – powiedział Jakieglski do jednej z uczestniczek.

Jurorzy nie znaleźli za to miłych słów dla Juli oraz jej zespołu, który wykonał Sing, Hallelujah Dr. Albana. Chciałabym powiedzieć Alleluja, ale wolę powiedzieć: "Ale dlaczego?" – powiedział Jagielski. Ten efekt jest nieco mizerny. Klimat, płasko, wykrzyczane, nieharyzmatyczne. Krok w tył - dodała Węgorzewska.

Ostatecznie, w głosowaniu widzów wygrał Piasek. Najmniej głosów zebrał zespół Tomsona i Barona. Czy zasłużenie odpadli z programu?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(298)
gość
10 lat temu
dlaczego wszedzie pełno nieznającej sie na śpiewie Zielińskiej??? wszystko ustawka!
Gość
10 lat temu
Do d**y
gość
10 lat temu
Szulim była dzisiaj żałosna, ale czego się nie robi dla mamony.
gość
10 lat temu
ZIELINSKA I JAGIELSKI NIE PASUJA DO TEGO PROGRAMU SPRZEDALI SIE I TYLE...
engo
10 lat temu
A my MAMY PRAWO WAS NIE OGLĄDAĆ.
Najnowsze komentarze (298)
midi files
9 lat temu
My phone only allows midi format ringtones? midi files
gość
9 lat temu
Mam was gdzieś !! Nie potraficie zapanować nad komentarzami to mam was w poważanie!
RHUmX8 gqiip...
10 lat temu
RHUmX8 <a href=" [url= [link=
gość
10 lat temu
Zielińska i Węgrowska odmawaiły nawet dzieciakom autografow,bylam w studiu bitwy i widzialam jak sie zachowują,prawda jest taka że to żmije...
gość
10 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność
gość
10 lat temu
chociaż zespół farny fałszuje to jurorzy cały czas muszą ją chwalić i promować bo bierze najmniej kasy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Dlaczego dalej jest promowana Agnieszka Szulim - czy nikt nie umie się pozbyć osoby która nie nadaje się do pracy w telewizji???
gość
10 lat temu
czy nie można zastąpić Szulim na te parę zdań wypowiedzianych wyraźnie,przecież każdy może być chory,ale czemu telewidzowie muszą uczestniczyć w tym cyrku! nawet sam Urbański mógł wszystko załatwić-po co 3 prowadzących? za mój abonament?????i to wcale nie mądrze..ten ędzior to żenada!!!!!!!
gość
10 lat temu
Gość Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życze
gość
10 lat temu
Jagielski przestań się wymądrzać,,,jesteś beznadziejny...
gość
10 lat temu
Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski Jakieglski
gość
10 lat temu
niezasłuzenie, oni chcociaz dobrze i fajnie spiewali. Myslę, ze najsłabszy jest Liber. Sorry, ale on nawet nie potrafi śpiewać
gość
10 lat temu
ja tego nie oglądam
gość
10 lat temu
ja tego nie oglądam
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie