Poniedziałek 15.10.2012

Katarzyna W. JEŹDZI KONNO W BIKINI!

Katarzyna W.

Katarzyna W. JEŹDZI KONNO W BIKINI!

Najsłynniejsza kryminalna celebrytka, Katarzyna Waśniewska, wraca na łamy tabloidów. Nie wiadomo, dlaczego rozebrała się i wsiadła na konia do sesji zdjęciowej. Ale efekt rzeczywiście robi wrażenie. Matka uduszonej Madzi żali się, że aby realizować swoją pasję jeździecką musi jeździć z rodzinnego Sosnowca pod Kraków. Jak twierdzi, stadniny na Śląsku są systematycznie zamykane.

Przy okazji znalazła czas na rozmowę z dziennikarzem tabloidu. Wspomina głównie swój pobyt w areszcie. Spotkała tam matkę dwuletniego Szymona, zakatowanego na śmierć, którego ciało odnaleziono w cieszyńskim stawie. Matka, Beata Ch., usłyszała zarzut zamordowania dziecka. Okazało się, że z Katarzyną W. ma sporo wspólnych tematów do obgadania. Wymieniły się doświadczeniami. Dawałam rady zabójczyni Szymonka. Teraz mam czas na swoje pasje - cytuje ją Super Express.

Poznałam ją - wyznaje matka Madzi. Bardzo ciepła, sympatyczna osoba. Pogadałyśmy. Dałam jej kilka rad, ona mi też coś poradziła. Miałyśmy cele łączone. Jak gdzieś wychodziłyśmy to we dwie. U niej to w ogóle jest dłuższa historia, ale nie będę się na ten temat wypowiadać. Obiecałam jej, że nic na ten temat nie powiem. Mogę jedynie powiedzieć, że oceniam ją jako bardzo sympatyczną osobę. Na pewno kocha resztę swoich dzieci. I to bardzo.

Katarzyna W. na pewno również kochałaby "resztę", gdyby jakieś jej zostały. Przy okazji wyznaje, że nisko ocenia więzienne jedzenie. Źle się po nim czuje:

Tam się robi wszystko z niczego. Nic się nie może zmarnować. Ogólnie dają tzw. pawiany czyli mortadele, konserwy itd. To na śniadanie i kolację, na obiad jakieś kiełbasy, mięso mielone. I bardzo popularna jest soja, kotlety sojowe. Przesycone bromem. Ja tam za każdym razem lądowałam na 2 tygodnie to te 2 tygodnie bardzo źle się czułam. Jest dużo takich rzeczy, po których boli brzuch. Za pierwszym razem było o wiele gorzej, bo nie wiedziałam, czego się spodziewać. Za drugim było łatwiej. Całymi dniami czytałam Kodeks cywilny, Kodeks postępowania karnego i Kodeks karny. Dzięki temu zwolnili mnie z aresztu.

Takich sesji będzie zapewne więcej. Waśniewskiej grożą tylko... dwa lata więzienia. I to w zawieszeniu! Nie ma się więc czego obawiać. Przypomnijmy: Waśniewska dostanie... 2 LATA W ZAWIESZENIU?!

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (2693)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2693
Odpowiedz
540 12
zgłoś
gość 15.10.2012 12:08
"dziennikarstwo" i "standardy"
Odpowiedz
135 11
zgłoś
gość 15.10.2012 12:09
Święto Konia było w Krakowie w ten weekend. Pani jest już passe.
Odpowiedz
4487 68
zgłoś
gość 15.10.2012 12:09
pudel nie lansuj jej
Odpowiedz
45 341
zgłoś
gość 15.10.2012 12:10
ładnie wyglada
Odpowiedz
761 12
zgłoś
kaśka 15.10.2012 12:10
aż mnie w krzesło przycisnęło jak zobaczyłam głupotę ludzką.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 2693