Była żona oskarża Janowskiego: "PRZEZ NIEGO CIERPIĄ DZIECI!"

277 reakcji
0
0
277
Podziel się

"Nie ustąpię!" - zapowiada. "Przychodzi do sądu w towarzystwie fotoreporterów, gdy ja chcę chronić nasze córki przed mediami."

Była żona oskarża Janowskiego: "PRZEZ NIEGO CIERPIĄ DZIECI!"

Na niedawną rozprawę o opiekę rodzicielską nad dwiema córkami Roberta Janowskiego, prezenter przyprowadził swoją obecną narzeczoną, Monikę Głodek. Mało tego, bez żadnych zahamowań okazywali sobie czułość na sądowym kotytarzu. Nie uszło to uwagi ani zebranych tam fotoreporterów ani byłej żony Roberta. Zobacz: Całował się w sądzie z nową narzeczoną...

Jak łatwo się było domyślić, porzucona żona nie zniosła zbyt dobrze tej manifestacji szczęścia. W rozmowie z Twoim Imperium podkreśla, że były mąż swoim zachowaniem szkodzi dzieciom.

Walka w sądzie będzie trwała jeszcze bardzo długo, bo ja nie ustąpię - zapowiada Katarzyna Dańska. Ale zanim zapadnie wyrok, nasze dzieci będą cierpiały, gdyż mój były mąż upublicznił sprawy rodzinne. To on przychodzi do sądu w towarzystwie fotoreporterów, gdy ja chcę chronić nasze córki przed mediami.

Z kolei pierwsza żona prezentera jest przekonana, że to właśnie z nim powinny zamieszkać nastoletnie córki:

Robert jest świetnym ojcem i bardzo je kocha - mówi w rozmowie z tabloidem Katarzyna Kalicińska-Goczał. Nie wiem, dlaczego była żona jeszcze się z nim nie porozumiała. Chociażby właśnie dla dobra dzieci."

Janowski, jak się okazuje, może także liczyć na wsparcie Stowarzyszenia Ochrony Praw Ojca, które trzyma za niego kciuki.

Sąd przeważnie zostawia dzieci matce - mówi prezes stowarzyszenia, Krzysztof Łapaj. A przecież ojcowie równie dobrze mogą się nimi opiekować. Doświadczenie wskazuje, że dzieci wychowywane tylko przez ojców, są bardziej zaradne w dorosłym życiu.

Janowski z pewnością wykorzysta znaną twarz do tego by zdobyć jak najwięcej takich wyrazów poparcia. Na kolejnej rozprawie będzie w jeszcze lepszym nastroju i jeszcze namiętniej pocałuje szczęśliwą Monikę.

Myślicie, że zostanie jego kolejną byłą żoną?

277
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(277)
gość
7 lat temu
Trzymam kciuki za byłą żonę! Mam nadzieję, że ten d***k Janowski nic nie ugra.
gość
7 lat temu
Powinna go puścić gołego i wesołego. Po co się jej oświadczał i ślubował przed ołtarzem. Tacy wszyscy są religijni właśnie. Smutne.
gość
7 lat temu
Następna z********a mężów. Powinni się wprowadzić do Richardson, w końcu tamta tak tęskni za ciepłem rodzinnego domu że nawet dzieci sobie chce kupić.
gość
7 lat temu
A nie cierpią poprzez wywlekanie brudów w brukowcach?!
gość
7 lat temu
totalny picuś glancuś.. żenujący kasa-gostek...
Najnowsze komentarze (277)
gość
7 lat temu
ta była strasznie zacięta baba z gęby widać chyba jej strasznie zależy na nim bo inaczej dałaby sobie spokój
gość
7 lat temu
dzieci należą do mamy
gość
7 lat temu
teraz to już była narzeczona :)
gość
7 lat temu
Wie się kogo się ma, nigdy nie wiadomo na kogo można trafić. No to trafił...... ale na złodziejkę. WSTYD!
gość
7 lat temu
Na czyimś nieszczęściu swojego się nie wybuduje. To jest bardzo mądra życiowa maksyma.
gość
7 lat temu
Widze to szczescie i jak Monia spi na futrach ...w celi hahahhahaha
gość
7 lat temu
Pani Kasiu, ma pani rację, ja mojego skarpetkach puściłam. Chce innej niech ma , niech się żeni z tą złodziejką a dzieci tylko z Panią. bo macocha z taką reputacją nic dobrego by ich nie nauczyła. Zresztą oni oboje siebie warci. DOBRZE MU TAK a Pani życzę jeszcze wiele więcej radości. Nic tak nie cieszy jak taka wiadomość. Pozdrawiam serdecznie.
gość
7 lat temu
A co teraz powie córkom, że narzeczona jest złodziejką, która próbowała ukraść futro na Florydzie razem z żoną M.Drzewieckiego, to tego moi drodzy państwo co interesy załatwiał na cmentarzu, a o Polsce powiedział: " że to dziki kraj.
gość
7 lat temu
..O i kara przyszła sama..gnojek poznał męde złodziejkę
gość
7 lat temu
P****t nie celebryta, do tego narzeczona z********a.
gość
7 lat temu
P****t nie celebryta, do tego narzeczona z********a.
gość
7 lat temu
Robercie Janowski ale masz fajna l***e-kupa smiechu,ale dobrze,ze sie wydalo juz nie bedziesz tak ponizal swoja zone!!!!
gość
7 lat temu
A co ona ukradzionego przywazila Jankowskiemu z Ameryki-fajna narzeczona!!!!!!!!!!!!!
Celina
7 lat temu
I jaki przykład dla dzieci taka macocha- z********a kradnąca futra na Florydzie, i ciekawe po co jej aż 4 sztuki, chyba że jej dwa i dwa żony ministra Drzewieckiego... i czy to było z biedy?
...
Następna strona