Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grycanka SCHUDŁA 10 KILO!

568
Podziel się

"Ze stresu."

Grycanka SCHUDŁA 10 KILO!
bDYJmWEl

Podobno nie stosuje żadnej specjalnej diety, tylko zwyczajnie chudnie ze stresu. Efekty jednak są już zauważalne. Jak utrzymuje Fakt, Marta Grycan schudła jak dotąd 10 kilo. Taki odchudzający rezultat miała ponoć praca przy produkcji programu Polski turniej wypieków.

Na planie tego samego show jej współprowadzący, Piotr Gąsowski przytył 6 kilo. Sam się żalił na to w tabloidzie. Podobno pokusa podjadania była nie do odparcia. Najwyraźniej jednak początkującą celebrytkę zjadły nerwy. Jak już pisaliśmy, atmosfera na planie daleka była od sielanki. Ekipa miała za złe Grycance, że przez nią trzeba powtarzać ujęcia i wszyscy muszą zostawać po godzinach.

Czytałam, że Piotr Gąsowski przytył w programie, a z Martą jest wręcz przeciwnie, chudnie - mówi w rozmowie z tabloidem menedżerka Grycanki. Ma dużo pracy, nareszcie otwiera swoją restaurację i wydaje książkę. To ją totalnie pochłonęło.

bDYJmWEn

Podobno Marta nie zamierza poprzestawać na 10 kilo. Liczy, że stresujące przebijanie się w show biznesie odchudzi ją jeszcze bardziej.

bDYJmWEO
KOMENTARZE
(568)
gość
9 lat temu
jesli zalezy jej na córkach powinna je zmusic do diety bo umra przedwczesnie ,ona sama nie jest znowu taka gruba
gość
9 lat temu
nie jest gruba
gość
9 lat temu
fajna babka, co Wy od niej chcecie..
bDYJmWEP
engo
9 lat temu
Każda z Grycanek waży ponad 100 kg. Najwięcej Weronika - na oko ze 140 kg. Tyle co dwie półtusze wieprzowe.
gość
9 lat temu
chyba na rzęsach.
Najnowsze komentarze (568)
gość
8 lat temu
Grycanki są extra! Dzięki nim szok na Youtube : BarbieBoom
gość
8 lat temu
Weronika Cyman czarna wdowa, czarna wdowa-jeśli to przeczytałeś to w ciągu 24 godz. czarna wdowa wejdzie do twojego pokoju i wciągnie cię pod ziemie i ukradnie twoją dusze.Jeśli nie wierzysz to uwierz bo zagineło w ten sposób 86 osób.Jak chcesz tego uniknąć to wklej to do 8 komentarzy, masz na to 20 min. inaczej nigdy nie zobaczysz już swojich bliskich
IBMTDT mmxcl...
9 lat temu
IBMTDT <a href=" [url= [link=
46
9 lat temu
i jaka fajna
46
9 lat temu
i jaka fajna
gość
9 lat temu
no to brawo! jeszcze 100 kg. i będzie dobrze!
gość
9 lat temu
i tak jest najladniejsya ye wsyzstkich grzcanek,,,,,corki,,,brrrrrrr,,,,,,,,,,,,,,,,,,tzlko po co one sie tak na syklo rzja......cos mi nawala pisownia,,,corki sie nieudalzzzz
gość
9 lat temu
musi to szybko nadrobić
bDYJmWEH
gość
9 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
9 lat temu
jest pani super tak trzymać
gość
9 lat temu
Skoro kucharki i kibicki ze stadionów zostały dopuszczone do telewizji, to ja tak sobie myślę, ze mam większe szanse. Na pewno ładniej tańczę i mam ładniejszą figurę. Chcę się dorobić duzego szmalu!!!! Za abinament TV płacę!!!!
Elena
9 lat temu
Marta przyznaj sie ze cos bierzesz?!..dokladnie co?..Zelixa jest zakazana..Moze Meridie bierzesz?Albo Meizitang..po tym i 15 kg w miesiac mozna schudnac
gość
9 lat temu
ona jest tak wieśniacko umalowana
gość
9 lat temu
chyba klocka na 10kg postawiła
...
Następna strona
bDYJmWFj