Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kwaśniewska nie nosi obrączki!

299
Podziel się

Boi się, że ją zgubi?

Kwaśniewska nie nosi obrączki!
bCODZmOd

Ola Kwaśniewska i jej nowo poślubiony mąż Jakub Badach wrócili właśnie z podróży poślubnej. Kwaśniewska pojawiła się w Warszawie z delikatną opalenizną, ale bez obrączki na palcu. Jak zapewnia Fakt, powołując się na znajomych młodej mężatki, nie jest to objaw kryzysu w związku.

Są naprawdę szczęśliwi i bardzo w sobie zakochani - mówi w rozmowie z tabloidem przyjaciółka pary.

Podobno Kwaśniewska nie nosi obrączki z obawy, że może ją zgubić. Ostatnio sporo schudła i nie chce ryzykować, że zsunie się jej z palca. Jej i Badacha biżuteria ślubna warta jest około 13 tysięcy złotych. Wprawdzie było to ponoć prezent od zaprzyjaźnionej z mamą Oli firmy jubilerskiej, jednak Kwaśniewska nie chce ryzykować zgubienia cennej pamiątki.

bCODZmOf

Inna sprawa, że postarała się z Kubą, żeby każdy Polak dowiedział się, że są po slubie. Być może w takiej sytuacji obrączki są rzeczywiście zbędne.

bCODZmOG
KOMENTARZE
(299)
gość
8 lat temu
nie stac jej na zmniejszenie?
gość
8 lat temu
Kto płaci Pudlowi za lansowanie rodziny starego komucha Kwaśniewskiego? To skandal.
gość
8 lat temu
teraz coraz mniej ludzi nosi obraczki
bCODZmOH
rOGER
8 lat temu
Drogie WESELE, szybki ROZWÓD.
gość
8 lat temu
Kiedy wreszcie się zabiorą za szwajcarskie konta Kwaśniewskich, na które zostały wyprowadzone pieniądze z 'prywatyzacji' polskich zakładów. Ci ludzie żyją na poziomie który nie umożliwia im pensja byłego prezydenta oraz bezrobotnej Jolanty dlaczego Urząd Skarbowy się tym nie zajmie?
Najnowsze komentarze (299)
agataka
8 lat temu
Widziałam dzisiaj OLE! Mam jej zdjęcie na ktorym jest i pierścionek zaręczynowi i obrączka. Więc albo DAWAJCIE DOWODY albo NIE KŁAMCIE!
gość
8 lat temu
Obraczke nosi sie na prawej rece
gość
8 lat temu
nie chce to nie nosi co pismakowi z pudla do tego?
gość
8 lat temu
A co to nas obchodzi!!!!!!!!
EWITA
8 lat temu
Ja swoja upychalam wata , bo wtedy mniejszych nie robili.
gość
8 lat temu
po co ich pokazujecie, oni mają kasę, a prosty człowiek nie ma i pracy tez nie ma
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka
gość
8 lat temu
Śmieszni są i tyle .ktio sie założy ze niedługo usłyszymy o ich rozwodzie Ten Kuba mysle ze zrobił to dla swojej kariry ale nie sadze zeby naprawde był zakochany w takiej brzyduli
bCODZmOz
gość
8 lat temu
Bubalu, www.bubalu.pl
gość
8 lat temu
Ola nie jest ładna, przeciętna dziewczyna jakich wiele , ale jej mama zawsze elegancka i urodziwa:) Wydaje mi się, że obrączki są nie potrzebne! Jak się kogoś kocha to...to się kocha!!! Piszą tutaj zapewne młodzi ludzie. Za PRL-u czyli tkzw KOMUNY żyło się spokojniej i każdy kto chciał miał pracę i żyło się lepiej!! Nie przelewało się, ale można było odłożyć parę złotych np meble itp. A TERAZ NIEEEEE!!!!
gość
8 lat temu
Życzę wszystkiego NAJ Boże jak ciężko być osobą znaną ,do wszystkiego można cos przyłatać ,czy będą jak będą ,ich sprawa,-ja swoją obrączkę musiałam sprzedać i co?Żyjcie dla siebie nie dla innych
gość
8 lat temu
Kurcze! Jakiej pamiątki?! To symbol zawarcia małżeństwa!!! Naprawdę nie można zmniejszyć obrączki????A może już ją zgubiła...?Paranoja
gość
8 lat temu
oczy ma jak ojciec wilka.
gość
8 lat temu
Bóg mówi : ,,Tak bardzo kocham Ciebie… . Niemożliwym jest kochać Cię bardziej… .Pragnę Ciebie … Tęsknię za Tobą… . Czekam na Ciebie…każdego dnia. Czy dasz mi szansę, bym mógł obdarowywać Cię hojnie Moją Miłością, Moim Szczęściem, Moim Życiem, Mocą, Mądrością, Pokojem, Moim zbawieniem? ’
...
Następna strona
bCODZmPb