Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Krupa NAZWAŁA MNIE KU*WĄ! Jest sztuczna i fałszywa!"

305
Podziel się

Adriana De Moura, która uderzyła Dżoanę w twarz, debiutuje w polskich tabloidach...

"Krupa NAZWAŁA MNIE KU*WĄ! Jest sztuczna i fałszywa!"
bDgPsTHF

Jak już pisaliśmy, na planie reality show The Real Housewives od Miami doszło do pojedynku między Joanną Krupą a inną uczestniczką, Adrianą De Mourą. Ostatecznie skończyło się na tym, że Adriana uderzyła Krupę w twarz... Zobacz: "To Joanna zaczęła bójkę! WREDNA SUKA!"

Jak można się domyślać, celebrytki zostały zachęcone przez producentów do agresywnego zachowania, które jest niemal gwarantem wysokiej oglądalności. Tymczasem przeciwniczka Krupy zadebiutowała w... Super Expressie. Pochodząca z Brazylii De Moura zapewnia, że to prowadząca Top Model wszczęła awanturę:

Zaczęła wyśmiewać mój strój, mówiąc, że mam gówno na głowie - żali się Adriana. A potem nazwała mnie kurwą.

bDgPsTHH

Brazylijce puściły nerwy i wypowiedziała kilka gorzkich słów pod adresem polskich emigrantów, w zwłaszcza Joanny, która, wedle jej słów "szuka talerza, żeby się najeść".

Mówiąc to byłam bardzo zdenerwowana - tłumaczy De Moura. Chcę przeprosić Polaków jeśli tymi słowami ich obraziłam. Nie chciałam. Nie mam nic przeciwko emigrantom, gdyż sama jestem jedną z nich. Przyjechałam do USA gdy miałam 18 lat i wiem, jak ciężkie są tu początki. Mówiąc to, broniłam się przed napaścią Krupy. Po prostu chciałam, żeby dała mi spokój. Chcąc mnie zatrzymać, wbiła mi te swoje długie paznokcie z ramię, leciała mi krew. I wtedy uderzyłam ją w twarz. Jeszcze nigdy nikogo nie uderzyłam. Nie cenię jej i nie lubię, bo uważam, że kłamie i udaje kogoś zupełnie innego niż jest. Kompletnie nie ma klasy. Nie podoba mi się też, jak odnosi się do swojej siostry Marty. Traktuje ją jak pokojówkę. Udaje, że ma dobre serce, rozczula się nad bezdomnymi psami, ale to wszystko jest na pokaz. Joanna jest sztuczna i fałszywa .

Ciekawe, która z nich zakończy ten sezon show z podpisanym kontraktem na własny program. Jak widać, zarówno De Moura, jak i Krupa, bardzo się o to starają.

bDgPsTHN
bDgPsTIi
KOMENTARZE
(305)
gość
8 lat temu
beznadziejna jest Krupa...plastik i t****a bije z oczu...
gość
8 lat temu
szołbiznes!
gość
8 lat temu
nie za dużo troche tej Krupy?
bDgPsTIj
gość
8 lat temu
S**m na tą Krupę
gość
8 lat temu
Kogo to obchodzi, chyba tepych Amerykancow
Najnowsze komentarze (305)
Jerry
5 lata temu
Krupa to wiocha niech sie zabierze k***a do roboty a nie szuka latwych pieniedzy .Pamietam jak przyjechala z Polski do Chicago z rodzicami.Kupe szmaty i nic wiecej
http://www.se...
5 lata temu
toms singapore
cheap wildsta...
5 lata temu
That will Lionhead dojos, Your partner's brand fresh architecture manufacturer. This I enables preaching about the game I repairing via your very beginning! Your man's perfectionist steep in addition to the interest when considering godlike standpoint, Molyneux is often possibly ones Stanley Kubrick pertaining to dvd movie creation. In their own average, His wellbeing has a high ranking of up to the past due date manager during his.Clearly, Should you be proper and so Norton is definitely eventually bound, Symantec's sacrificing 31% of the company's earning is made of definitely costly small. But nonetheless, I discover that many of individuals who are upon Symantec seem to uninformed that more than 2/3 from the earning won't derived from that certain product or service and also do even if it's just be familiar with SYMC's central techniques. Make use of, The rate of growth inside of the internet business message is stronger; In the future, The actual strategy is a less in addition to proportion in their community. [url= wildstar gold[/url]
cheap moncler...
6 lat temu
Donald Therefore i'm working with small business owners throughout North VIRTUAL ASSISTANT and would like to use your image during my chats with these. This can be a quite effective one page over see with the elaborate Internet local community in which every person should be conscious of in addition to be involved in. How one can receive your own admission for it can employ? Thank anyone Doug [url= moncler jackets[/url]
USA
6 lat temu
ULKj4k Thanks for the blog.Thanks Again. Fantastic.
USA
7 lat temu
ttkm8w This is one awesome blog post. Really Cool.
USA
7 lat temu
qYPt4u Thank you ever so for you post. Cool.
USA
7 lat temu
S2HSSd Very good article post. Great.
bDgPsTIb
gość
8 lat temu
k***a
gość
8 lat temu
TA ADRIANA BYŁA U OSMINA, TZN W PROGRAMIE EKSTREMALNY KURS PIĘKNA! OGLĄDAŁAM!
gość
8 lat temu
sloiki po dzemie zamiast oczu... glebokie, puste, przeswitujace
gość
8 lat temu
Głupie oby dwie są..
gość
8 lat temu
kolejny wstyd dla Polski
Ewa 345
8 lat temu
Ale jej przywaliła ...też bym tak zrobiła jak by mnie ktoś nazwał kr*wą
...
Następna strona
bDgPsTID