Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamiński wystawił w gablotach "śmieci" Łapickiej!

349
Podziel się

"Jestem człowiekiem sentymentalnym"... Łapicka nietypowo potraktowała pamiątki po zmarłym. Tego uczą na teatrologii?

Kamiński wystawił w gablotach "śmieci" Łapickiej!
bDYOVTSJ

W prowadzonym przez Emiliana Kamińskiego Teatrze Kamienica zgodnie z obietnicą dyrektora, pojawiła się szklana gablota, w której zostały wystawione pamiątki po zmarłym w tym roku Andrzeju Łapickim. Inspiracją dla wystawy okazała się sławna teatrolożka, która 3 dni po jego śmierci wyrzuciła te rzeczy na śmietnik. Z kubła wyjął je dziennikarz tabloidu, po czym przekazał Kamińskiemu, który obiecał odpowiednio uczcić swojego mistrza.

Nad gablotą z pamiątkami widnieje napis Mistrzowie Polskiej Sceny, można się więc spodziewać, że to dopiero początek szerzej zakrojonej kolekcji. Z pewnością jednak nie znajdą się w niej pamiątki po Marku Perepeczko, gdyż jego oddana małżonka zdążyła je wszystkie wyprzedać je na Allegro. Na pocieszenie pozostał jej honorowy tytuł "Supersprzedawcy".

Jestem człowiekiem sentymentalnym - wyznaje Kamiński. Może to ktoś oceniać, jak chce, ale ja patrzę w przeszłość, myśląc o przyszłości. To są moi mistrzowie. Chciałbym, by byli uhonorowani w moim teatrze.

bDYOVTSL

Oprócz pamiątek po Łapickim w kolekcji znalazły się też przedmioty należące do Tadeusza Łomnickiego, Aleksandra Bardiniego, Gustawa Holoubka i Adama Hanuszkiewicza.

Kamila uczuciła pamięć zmarłego męża dość nietypowym gestem, ale nikt, kto czytał o niej wcześniej na Pudelku, nie powinien być zaskoczony. Dwa lata temu jej obłożnie chory i opuszczony ojciec narzekał, że zabiera mu rentę i że zależy jej tylko na jego pieniądzach...

Z 700 złotych renty oddać 150 to bylo dla mnie dużo - żalił się chory mężczyzna. Kamila ten dodatek bardzo chętnie odbierała. Idź na pocztę po rentę, bo już są alimenty - rozkazywała. Dziecko, to nie są alimenty tylko mój dodatek pielęgnacyjny, sam go wam oddaję - tłumaczyłem. Ale ona nie dostrzegała różnicy.

Wkrótce potem umarł w samotności.

bDYOVTSR
bDYOVTSS
bDYOVTTm
KOMENTARZE
(349)
gość
9 lat temu
Kamiński,fajny facet
gość
9 lat temu
Kamilo, Clint Eastwood jest wolny, może byś się wzięła za niego?
gość
9 lat temu
ŁADNIE SIE ZACOWAŁ
bDYOVTTn
gość
9 lat temu
Ludzkie dno
gość
9 lat temu
PRECZ Z TANDETNĄ SIWIEC !!!!! ZROZUM NIE CHCEMY CIE !!!!!
Najnowsze komentarze (349)
antyBRZYDAL
5 lata temu
ciekawe czy szturchała mu dzbana :))) i czy jeździła na flaku :)
gość
7 lat temu
agnieszka perepeczko nie sprzedawała "pamiątek" po marku, tylko książki, których setki zebrał w sowim mieszkaniu, co miała z nimi niby zrobić, spalić???
gość
8 lat temu
a co on myslal ze go bedzie plakac teraz sobie pozyje
gość
8 lat temu
jaka ona j****a jest marna zygnac idzie!!!
gość
8 lat temu
zabierala ojcu rente to oczywiste ze wyszla za lapickego dla kasy
brawo p. Kami...
8 lat temu
jasiek1125
gość
8 lat temu
jasiek1125
gość
8 lat temu
jasiek1125
bDYOVTTf
gość
8 lat temu
widzialam kaminskiego na zywo w miedzyzdrojach
gość
8 lat temu
Ona jest podobna do Waśniewskiej
gość
8 lat temu
i pomyśleć tylko ze w tej gębie trzymała mięcho jego:/ na samą myśl o pocałowaniu jej przyprawia mnie o odruch wymiotny:/
gość
8 lat temu
babka jest żałosną łowczynią posagów! BITCH!!!!
gość
9 lat temu
jaka ona brzydka i bez zasad mogła przecież sama oddać pamiatki do jakiegoś teatru a nie wyrzucać luba dać rodzinie
gość
9 lat temu
Panie Kamiński!!! Łapicki był może mistrzem , ale dla pańskiego pokolenia.Nikt nie potrafi wymienić tytułu jakiegokolwiek filmu z Łapickim.Takie to kreacje, oprócz powojennych kronik oczywiście.A co do łapickiej , to powinno się jej podziękować że chciała dotykać 90-letniego starucha.A fuj
...
Następna strona
bDYOVTTH