Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tancerz ze stwardnieniem rozsianym WYGRAŁ "Got To Dance"!

834
Podziel się

Krzysztof Kozak zdobył najwięcej głosów widzów. Zasłużył?

Tancerz ze stwardnieniem rozsianym WYGRAŁ "Got To Dance"!
bEiaQxwB

Za nami finał drugiej edycji Got to Dance. Tylko taniec. Przed jurorami, widownią oraz widzami zgromadzonymi przed telewizorami wystąpiło ośmiu wykonawców, którym udało się przejść etap półfinału.

Na początek zobaczyliśmy występ dzieci z Atom Kids. Mucha nie siada. Są genialne –chwaliła je Krystyna Mazurówna. Macie bardzo dużo energii, która pokazujcie na parkiecie. Jesteście młodzi, grzejcie dalej – dodał Alan Andersz. Jako drugi na scenie pojawił się Krzysztof Kozak, który choruje na stwardnienie rozsiane. Cudownie, że jesteś w tym programie. Jesteś walecznym sercem – stwierdziła Joanna Liszowska. Michał Malitowski wstał zza stołu i pogratulował mu na scenie.

26-600 Studio zatańczyło do Run The World (Girls) Beyonce. Wracacie z podwojoną mocą. Życzę wam powodzenia – mówił tancerz. Rozwaliliście wszystko – dodał Alan. Faworyci programu, Jekaterina Romankova i Justas Kucinskas, otrzymali od jurorów cztery zielone gwiazdki. Zaniemówiłem. Jestem w wielkim szoku – stwierdził Michał. Wyznałam im miłość, a jestem wierna swoim uczuciom. Pokazujecie różne barwy miłości. Uwielbiam na Was patrzeć, stanowicie doskonałą parę w tańcu i w życiu – zachwycała się Joanna. Ze sporą krytyką spotkała się grupa DNA Crew, której zarzucono obniżenie poziomu i brak energii.

bEiaQxwD

Zespół BETA mógł liczyć jedynie na jedną zieloną gwiazdkę – od Alana. Wyglądacie przepięknie. Większość waszych ruchów nie jest trudna, zatańczyłyście poprawnie – komentował. Sztewite Gang oraz Temptation dostały za to cztery zielone gwiazdki.

Do dogrywki dostali się: para Litwinów oraz Krzysztof Kozak. Ostatecznie to ten drugi zdobył największą liczbę głosów.

Przypomnijcie sobie jego występy z castingu i półfinału:

bEiaQxwJ
bEiaQxwK
bEiaQxxe
KOMENTARZE
(834)
gość
9 lat temu
Bardzo się cieszę, że WYGRAŁ! Może zwróci tym samym uwagę społeczeństwa na ten problem i brak funduszy na leczenie stwardnienia w Polsce!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
litość nie litość, wolę żeby ktos taki wygrał niż rozwrzeszczona gimbusiarnia z kasą i własnym choreografem. gratulacje!
gość
9 lat temu
i dobrze-nie ogladam ale gratuluje
bEiaQxxf
gość
9 lat temu
Co tu dużo pisać - po prostu gratuluję. :)
Gość
9 lat temu
nalezalo mu sie
Najnowsze komentarze (834)
gość
5 lata temu
Hej Ewa czy możesz mi potwierdzić, że immunomodulin obniża przeciwciała ANA I i II do 1:40 w po niecałym roku? Znalazłam wiele takich wypowiedzi w internecie. Co to za lek?
gość
6 lat temu
Sliczne ma te wlosy... Przepraszam mial
gość
9 lat temu
Odwalcie się niektórzy niech człowiek ma coś z życia!
Ewa
9 lat temu
Niewazne jak zatanczyl , wazne ze pokochala go publicznosc i wlasnie jemu chciala pomoc, vox populi zawsze ma wielka moc !
gość
9 lat temu
I DOBRZE , TALENT MA! SUPER TAŃCZYŁ MIMO CHOROBY! ŻYCZĘ POWODZENIA!!!!!I ZDROWIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
gość
9 lat temu
Working kochani ale ...tp bardzo krzywdzace dla innych
gość
9 lat temu
Uwazam ze jest to krzywdzace dla innych
gość
9 lat temu
Got to dance czy got to insurance?
bEiaQxwX
gość
9 lat temu
Kozak jest niesamowity !
Marti23
9 lat temu
świetny facet, ma talent, marzenia a przede wszystkim ODWAGĘ by je spełniać. Uważam,że fajnie tańczy i ma pomysł na to jak to robić oraz że ta nagroda trafiła do właściwej osoby. Ludzie przestańcie być zawistni ;) to tylko zabawa, to tylko taniec i to tylko program w tv, nie przeżywajcie tego tak i nie bądźcie zawistni. Facet spełnił marzenie i to się liczy.
gość
9 lat temu
mega wielki! super szoł:) życzę przede wszystkim powrotu do zdrowia Krzysztofie :*
gość
9 lat temu
Rejestracja z tego linku to 100 żetonów do wykorzystania na pokazy erotyczne! x.berith.pl/polecam12952showuptv
gość
9 lat temu
...ale ludzie zdolni i z ogromnym talentem odpadli , fajnie że ma pasję ale .... , czy naprawę on powinien wygrać, czułam się bardzo zniesmaczona tym wynikiem !!!!!
gość
9 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Twojego życzenia
...
Następna strona
bEiaQxxz