Właściciele restauracji POZYWAJĄ Gessler!

1852
Podziel się

"Nie pozwolimy, aby tak perfidna manipulacja obeszła się bez echa." Zniszczyła im biznes?

Właściciele restauracji POZYWAJĄ Gessler!

Magdalena Gessler nie po raz pierwszy ma problemy z niezadowolonymi uczestnikami jej psychologiczno-kulinarnego show Kuchenne rewolucje. Zobacz: "Obiecała mi, że rozmawiamy prywatnie. Potem PUŚCILI TO NA CAŁĄ POLSKĘ!" Jednak właściciele restauracji Matalmara w Goczałkowicach-Zdroju nie tylko powiadomili o swoim problemie prasę, ale pozwali celebrytkę o zniesławienie. Zdaniem właścicieli lokalu, który "ratowała" Gessler, "pokazano ich w bardzo niekorzystnym świetle", a przekaz telewizyjny "został zmanipulowany i nie jest prawdziwy".

Można zgodzić się z każdą krytyką pod jednym warunkiem, że jest prawdziwa. Proces karny, a raczej jego wynik poświadczy, po czyjej stronie jest prawda - napisała Alicję Czysz, właścicielka restauracji, do portalu Pszczyńskiego.

Nie pozwolimy, aby tak perfidna manipulacja słowna oderwana kompletnie od kontekstu tematu obeszła się bez echa. Jeśli ktoś czuje się winny, to nie robi z tego sprawy karnej w sądzie. Prawda zawsze wyjdzie na jaw, a wówczas sami Państwo ocenicie ile taki program jest wart - dodaje.

W trakcie odcinka, w którym "metamorfozie" poddano restaurację Matalmara Magda Gessler krzyczała między innymi: To jest koszmar! Zamknijcie tę budę! Po jej interwencji lokal przechrzczono na Willę pod złotym ziemniakiem, ale właściciele niezadowoleni szybko wrócili do dawnej nazwy i menu. Gessler kończąc show zapowiedziała, że nie podpisuje się pod wizerunkiem restauracji.

Celebrytka jest z pewnością zadowolona z wywołującego kontrowersje odcinka. Gorzej z jego uczestnikami, którzy uwierzyli, że ludzie z telewizji im pomogą i pokażą prawdę.

KOMENTARZE
(1852)
Kleo
7 lat temu
Przecież Ci Państwo nie wprowadzili rad pani Gessler.|Nic dziwnego,że nie podpisała się pod tą rewolucją.
gość
7 lat temu
Oglądałam ten odcinek, właściciele byli koszmarni, myśleli, że zrobią Wersal na wsi
gość
7 lat temu
no nazwę to im idiotyczną wymyśliła, a to że telewizja kłamie to nie nowość, ludzie powinni być mniej naiwni
gość
7 lat temu
Ta wlascicielka Makikamory sama wyglada jakbybyła z innej epoki..barok perfekcyjnie do niej pasuje..
gość
7 lat temu
właścicielka to jakaś poczwara wstrętna... a i restauracja nie lepsza.
Najnowsze komentarze (1852)
Gość
3 lata temu
Matalmara to muzeum z lat PRL a właścicielka odrażające kelnerki patrzą się z grozą na ścianie Benedykt a na parapecie kwiaty z ikei
Niko4
3 lata temu
Matalmara to muzeum z lat PRL a właścicielka okropna kelnerki patrzą się z grozą
lolek
4 lata temu
Widziałem odcinek 2 razy, ostatni raz 3 dni temu. Właścicielka jakaś nieogarnięta, nie umie pogodzić się z prawdą i nie przyjmuje krytyki. Uważa, że sama wszystko robi najlepiej a tak wcale nie jest. Ktoś chce im pomóc a ona ją odrzuca. Uważam, że rozprawę sądową powinna wygrać Gesslerowa.
discount chea...
4 lata temu
barbour mens jacket discount cheap barbour jackets uk
gość
5 lata temu
było nie zapraszać ! stado matołów!
gość
5 lata temu
ona jest chora umysłowo
gość
5 lata temu
S**a woda po 40zl w jej knajpie, akrytykuje ze ktoś ma za wysokie ceny.ogladalem wszystkie sezony, następne tez obejrzę ale po wizycie w jej knajpach jestem rozczarowany. Dramat.Winogrona w Kołobrzegu,gril houe wichlacz Kołobrzeg, żurawia Warszawa to są knajpy gdzie warto zapłacić, Polka to przeciętna jadłodajnia jak bar mleczny tyle ze 10razy droższa !!!! Nie polecam bo przesadza, nazwiskiem się nie najeść!!!!!
Gość
5 lata temu
A skad tu nagle pudlu taka ilosc likeow w tysiacach liczona. Znowu sciemniasz???????
gość
6 lat temu
właścicielka to kompletna i*****a, najpierw się zgodziła na zmiany, a pózniej wszystko od nowa stary kicz nad kiczem, masakra jaki d***l
gość
6 lat temu
przyjezdza Gessler zeby pomoc restsuracji, bo skoro ja wezwali tzn ze potrzebuja pomocy, a Szanowna Dama Dworu psy jedzie wyprowadzic...kuzwa ja bym sie poczula ponizona, kobita wklada serce, umysl i setki pomyslow zeby jakos wyprowadzic na prosta uczestnikow kuchennych rewolucji a ona jedzie sobie kuzwa psy wyprowadzic, dama od 7 bolesci...to jakis kuzwa zart, ja na miejscu Gessler dawno bym zawinela noge, wysmiala i nie zrobila zadnych rewolucji niewdziecznikom
michał
6 lat temu
gesler wyżej s.r.a niż d**e ma
smyk
6 lat temu
no proszę jak wszyscy kochają tą Panią więc po co ma się wyprowadzać do Portugalii
gość
6 lat temu
Magda Gessler już kilka razy pokazał czym "wspaniali właściciele" polskiej gastronomi nas karmią, a sami w ogóle tego nie chcą wziąć do ust. Mam nadzieję, że w sądzie udowodni, iż na takie lokale trzeba BARDZO UWAŻAĆ. Nie dość że truję to jeszcze każą słono płacić :-(
gość
6 lat temu
Niestety wlascicielka nie miala pojecia o prowadzeniu restauracji i powinna sama siedziec i patrzec na to co zrobila,bo podejrzewam ze nikt tam nie przyjdzie do tego " palacu"
...
Następna strona