Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To był UPIORNY WYSTĘP! Jestem załamana!"

140
Podziel się

W ostatnim półfinale 5. edycji Mam talent padło sporo ostrych słów. Do finału przeszli duet Pitzo&Polssky oraz Ania Filipowicz.

"To był UPIORNY WYSTĘP! Jestem załamana!"
bDYhqyyJ

We wczorajszym, ostatnim już półfinale piątej edycji Mam Talent poznaliśmy dwójkę uczestników, którzy walczyć będą o główną wygraną. Poziom był bardzo zróżnicowany, co przyznawali również sami jurorzy.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się członkowie zespołu Drumbastic.

Bardzo chciałabym z wami iść na imprezę, kombinuję, co tu powiedzieć mojemu mężowi... Te wasze połamańce są bardzo trudne, także wielkie uznanie dla waszego kunsztu muzycznego - wyznała Agnieszka Chylińska. Takie żywiołowe granie uwielbiam, bo jest w nim energia wulkanu, jest żywioł i luz - dodał Robert Kozyra.

bDYhqyyL

Sporo nadziei pokładano również w zespole ludowym TESS, jednak sędziowie poczuli się rozczarowani.

Dziewczyny, jesteście piękne, jesteście utalentowane, ale dzisiaj dałyście ciała. Nie było nic, nie było energii, ten układ był jak kółko graniaste, było słabo! - ocenił surowo Kozyra. Żywioł i wdzięk, dziewczyny, jesteście dla mnie takim towarem eksportowym, robicie naprawdę niezłe zamieszanie, mnie się podobało - stwierdziła Małgorzata Foremniak. Nie rozumiem wyboru repertuaru, trochę się dziwię, że nie sięgnęłyście po nic polskiego. Ja jakoś tak dzisiaj jestem nie zbyt zachwycona - podsumowała Chylińska.

Kilka zastrzeżeń jurorzy mieli również do Michała Ostrowskiego, który zaprezentował "show" z piłką-zośką.

Ona dzisiaj nie była posłuszna. To, co robisz, jest kosmicznie trudne, natomiast, jeżeli chodzi o show, był to po prostu bardzo słaby występ - powiedziała Foremniak. Jesteś szybki, zwrotny, masz refleks, czyli wszystko to, czego brakuje polskim piłkarzom - dodał Kozyra. Michał, mnie się bardzo podobało, jestem pod ogromnym wrażeniem twoich umiejętności, nazwę ciebie świrem, dla ciebie to jest naprawdę ważne, dla ciebie to jest całe życie - stwierdziła Chylińska.

bDYhqyyR

Aleksandra Kuśmider zrobiła ogromne wrażenie na jurorach podczas castingu. Foremniak nawet się popłakała, wszyscy zachwycali się jej talentem. Niestety, licealistka chyba nie do końca przemyślała wybór repertuaru, bo wybrała trudną - zarówno muzycznie, jak i interpretacyjnie - piosenkę Wilków, Eli Lama Sabachtani.

To był upiorny występ. Jestem załamana wyborem. Chciałabym, żebyś mnie dobrze zrozumiała: pięknie śpiewasz, ale źle dobrałaś piosenkę - oceniła gorzko Chylińska. Generalnie pomyliłaś miejsca, twoja wersja była taką wersją kościelną. Niestety, nie - dodał krótko Kozyra. Aleksandro, jesteś bardzo młoda, przez tobą jest całe życie, niewątpliwie to, co masz, co pokazałaś na castingu, to jest twoja wrażliwość. Dzisiaj być może nie dokonałaś trafnego wyboru, nie pokazałaś tej wrażliwości - podsumowała Małgosia.

Maciej Astramowicz, który zaprezentował skomplikowany układ z szarfą, jurorów zachwycił.

Jest w tobie coś niesamowitego, taka niebywała siła, energia, przypominasz mi takiego wojownika, który się oddala od całej reszty, żeby wrócić i zwyciężyć. Opowiedziałeś nam dzisiaj niesamowitą historię, to był wspaniały występ! - komplementowała Foremniak. Zawsze zaskakujesz, to jest bardzo, bardzo ważny atut, brawa dla ciebie! - dodała Agnieszka.

bDYhqyyS

Duet Pitzo&Polssky, który wykonał zabawny i ciekawy układ taneczny, także zebrał pozytywne oceny. Panowie, potwierdziliście swoje mistrzostwo, na castingu była rewelacja, teraz po prostu jest kosmos! - mówiła zachwycona Foremniak. Podobnie było w przypadku Ani Polowczyk, wokalistki i nauczycielki śpiewu.

Ty jesteś tak pewna siebie w taki fajny sposób, pełen pokory. Chylę czoło! - stwierdziła Chylińska. Masz nieprawdopodobny głos, warsztat, czujesz się jak ryba w wodzie. Mam wrażenie, że ty jeszcze nie trafiłaś na swoje, ty masz dużo więcej do pokazania i gdzieś jeszcze do pudełko nie jest otwarte, życzę ci, żebyś dała po garach, bo masz co! - zaapelowała Małgosia.

Jako ostatnia zaprezentowała się gimnastyczka Ania Filipowska, w niezwykle oryginalnym i widowiskowym układzie wykonanym w... wodzie.

Proszę państwa, w tej wannie było niesamowicie wysokie stężenie talentu, jesteś niesamowita! Jesteś dla mnie objawieniem! To było fantastyczne - zachwycał się Kozyra. To, co pokazałaś na castingu było genialne, ale to, co zrobiłaś teraz, to był nokaut! - dodała nie mniej zachwycona Foremniak. Piękny półfinał mamy dzięki tobie, powiem ci, że dzisiaj było dużo seksu, chyba, że ja już tak coś mam, jestem w okresie lęgowym**...** - podsumowała taktownie Chylińska.

bDYhqyyT

Głosami widzów jako pierwsza do finału dostała się fenomenalna Ania Filipiak. Jurorzy drugiego uczestnika wybierali spośród duetu Pitzo&Polssky i Ani Polowczyk - w finale za tydzień zobaczymy tych pierwszych.

bDYhqyyU
bDYhqyzm
KOMENTARZE
(140)
gość
8 lat temu
Malgosia mnie przeraza. Ja naprawde starajac sie byc osoba tolerancyjna i unikajaca uprzedzen mam wrecz wyrzuty sumienia. Natomiast ona jest dla mnie nie do ogarniecia. Te jej uduchowione komentarze.Ten smutek w oczach , ta rzadza krwi...ratunku. Robert ... ani go nie lubie ani lubie , jest mi obojetny.Agnieszka jest fajna. :) Pozatym ta dziewczyna uprawiajaca gimnastyke w wodzie byla zjawiskowa!!!
gość
8 lat temu
Foremniak niech nie robi z siebie poetki, bo wypada jeszcze gorzej niż dziad Powiatowy... niemożliwe? A jednak!
gość
8 lat temu
nareszcie finał tego show nie będzie zdominowany przez wokalistów
bDYhqyzn
zwierz
8 lat temu
\Filipowska czy Filipak? Puuudel!
gość
8 lat temu
Według mnie tylko duet Prokop-Hołownia ciągną ten program, gdyby nie oni widzów by sporo ubyło
Najnowsze komentarze (140)
Bolo👊
6 lat temu
Cieniutki - jakby dopiero zaczynał dbać o formę .
gość
8 lat temu
Pitzo&Polssky ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥v
gość
8 lat temu
Francuski Mam Talent 2010 Natalia Wodna Tancerka
Bolo XD
8 lat temu
mam nadzieje,że niebedzie tylu wokalistów co w poprzednich edycjach!:)
gość
8 lat temu
Dobry wybór! Zasłużyli na finał
gość
8 lat temu
Chylinska jest teraz sliczna zawsze dazylam ja sympatia i juz tak zostanie !!!
gość
8 lat temu
hahahahaha mam to samo :D
gość
8 lat temu
takie sztuczki w misce zwanej basenem widziałam juz4 lata temu ,żenada,że Polacy sie zachwycaja popisami ruskiego cyrku
bDYhqyzf
gość
8 lat temu
CHYBA FILIPOWSKA ! NIE ? :P
gość
8 lat temu
To WSZYSTKO JEST USTAWIONE !
gość
8 lat temu
To prawda-dziewczyna uprawiająca gimnastykę w wodzie była najlepsza!!!!
gość
8 lat temu
sprzedaż warszawa
gość
8 lat temu
FilipOWSKA ciecie
Gość
8 lat temu
no dobra, wyszystko fajniue, ale po cholere stresciliscie caly odcinek?
...
Następna strona
bDYhqyzH