Trwa ładowanie...
Przejdź na

Siwiec: "Chcę mieć WŁASNY PROGRAM TELEWIZYJNY"

625
Podziel się:

"Staram się wycisnąć popularność jak cytrynę."

Siwiec: "Chcę mieć WŁASNY PROGRAM TELEWIZYJNY"
bECvViOJ

Nie wiadomo, czy chodzi jej o miejsce w jury X Factor, o którym mówi się od kilku tygodni, czy też mierzy jeszcze ambitniej - w tzw. program "autorski". W każdym razie Natalia Siwiec, nazywana ostatnio "królową odbytu", jest przekonana, że bycie gwiazdą telewizji jest już w zasięgu ręki.

Nie marzyłam o sławie i szczególnie do niej nie dążyłam - zapewnia w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium. Ale stało się, więc cieszę się z tego. Mam mnóstwo planów, na przykład własny program telewizyjny oraz nagranie piosenki.

Siwiec zapewnia też, że ma dystans do krytyki i po raz kolejny porównuje się do Bono i papieża. Skoro oni dali radę, jej też się pewnie uda:

bECvViOL

Krytyka jest wpisana w popularność a niepochlebne opinie pojawiają się również na temat tak wspaniałych ludzi jak Bono, wokalista U2, czy nawet papież - wyjaśnia, dając jednocześnie do zrozumienia, że mierzy raczej wysoko. Ja robię swoje i staram się wycisnąć popularność jak cytrynę. Nie czytam komentarzy na swój temat, bo to źle wpływa na psychikę. Moi znajomi wiedzą, że nie jestem do końca tak pewna siebie, jak mogłoby się wydawać. Ale w show biznesie należy przyjąć odpowiednią postawę, bo jeśli ktoś zauważy twoją słabość, to ją wykorzysta.

Ja jestem skromna - kontynuuje. Wiele sytuacji peszy mnie i onieśmiela. Nie powiem, że nie uważam się za atrakcyjną, bo to byłoby kłamstwem. Najczęściej otaczam się ludźmi, którzy nie mają problemu z moją urodą. Uważam, że należy żyć dla siebie. Jeśli żyjesz dla innych to tak jakbyś nie żyła wcale.

Natalia udowodniła właśnie swoją skromność, oceniając, że użycie jej zdjęcia w reklamie kremu do wybielania odbytu "pokazuje, jak wysoko zaszła".

bECvViOR
bECvViPm
KOMENTARZE
(625)
gość
9 lat temu
te dmuchana lala praca w seksshopie czeka
gość
9 lat temu
Wyciskaj cytryne silikonowa lalo
gość
9 lat temu
hahah kto by go ogladal.?
bECvViPn
gość
9 lat temu
Królowa aż boli głowa!
gość
9 lat temu
No, taki odbyt piechotą nie chodzi!
Najnowsze komentarze (625)
gość
9 lat temu
no tak wlasny program telewizyjny... chyba o ''odbycie ''
gość
9 lat temu
sztuczne wlosy, sztuczne rzesy, sztuczne usta, do tego tona tapety, to cala prawda!
gość
9 lat temu
K***a co za d***l. Papiez i Bono maja przeciwnkow, ktorzy nie zgadzaja sie w ich pogladach, a nie dlatego, że sa g***i, a ludzie jej nie lubia bo jest dnem. Nie wierzaca a wie kim jest paiez.
gość
9 lat temu
jednak trzeba przyznać,że jest piękną kobietą!
gość
9 lat temu
Siwiec = GMO
gość
9 lat temu
ciekawe ile wydaje na solare
gość
9 lat temu
ruchalbym :D
gość
9 lat temu
przeczytałeś, to w ciągu 12h twoi rodzice umrą ! Aby tego uniknąć prześlij to jeszcze do 20 komen. Masz na to 10 minut . Nie wierzysz ? 12 stycznia 2009 r zginęli z niewiadomych powodówh
bECvViPf
Króliczek
9 lat temu
DOGADAŁYBY SIĘ Z DODĄ :)
http://higts....
9 lat temu
Hello. magnificent job. I did not imagine this. This is a impressive story. Thanks! louis vuitton handbags
Polskie Centr...
9 lat temu
Prezenty kosmetyczne dla wymagających : www.pczk.com.pl
gość
9 lat temu
ciekawe o czym by byl ten program haha chyba o dawaniu d**y, jej jedynie to wychodzi
gość
9 lat temu
potwor?nie palam do niej sympatia ale prosze was nie mowcie z zawisci ze jest brzydka bo jakby wszystkie w polsce takie brzydkie byly to ''wy'' byscie z domu wyjsc nie mogly z powodu wielkiej ilosci kompleksow?po ca sa gabinety medycyny estetyczne?nie dostepne dla ludzi czy co bo nie kumam .co za zazdrosna i zacofana ludnosc!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
x.berith.pl/polecam12952showuptv Rejestracja z tego linka to 100 zetonow na pokazy erotyczne!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECvViPY
bECvViPZ
bECvViQa
bECvViQb
bECvViQc
bECvViPH