Trwa ładowanie...
Przejdź na

Trener: "Farna powinna schudnąć!"

500
Podziel się

"Zmotywować pomoże jej zdjęcie z czasów, gdy świetnie wyglądała."

Trener: "Farna powinna schudnąć!"
bDIrviZh

Temat wagi Ewy Farnej od kilku miesięcy przewija się w prasie kolorowej. Sama piosenkarka doszła do wniosku, że czas najwyższy wypowiedzieć się w sprawie i zapowiedziała publicznie, że przechodzi na dietę. Tłumaczyła, że jej dotychczasowy styl życia nie pozwalał na regularne jedzenie i ćwiczenia. Zobacz: Farna przechodzi na dietę!

Decyzję Ewy pochwala trener gwiazd, Piotr Łukasiak, który odpowiada za figury Anny Muchy i Małgorzaty Sochy. Wagę Farnej ocenia na 60 kilo, a to dla niej za dużo. Rozwiązaniem są ćwiczenia i dieta.

Ale dieta ułożona dla konkretnej osoby! Dieta dla każdego nie działa – ostrzega na łamach Grazii. Ewa nie powinna też zaczynać od ciężkiego wysiłku fizycznego, bo łatwo się zrazi. Najpierw ćwiczenia aerobowe: marsz, bieg, rower, potem kilka ćwiczeń wzmacniających. Na koniec rozciąganie. Dwa razy w tygodniu, potem trzy, maksymalnie przez dwie godziny. By się zmotywować, pomoże jej zdjęcie z czasów, gdy świetnie wyglądała.

bDIrviZj

Czyli które?

bDIrviZK
KOMENTARZE
(500)
Gość
6 lat temu
Oba 60 kilo a ja 63,5 i dobrze mi z tym odczepicie się w końcu od niej!! Bo wkoncu załamie się psychicznie dajcie jej żyć! Ona też ma prawo do prywatnosci
gość
8 lat temu
dali te zdjęcia,na któych wyszła nie za łądnie. kurde,odwalcie się od jej wagi,póki się sobie podoba,jest git,gitara bas. A wy tu,że ma schudnąć. ja też mam,i co?????
gość
8 lat temu
kocham ewe taka jaka jest
bDIrviZL
gość
8 lat temu
gruba s****a ktora wysmiewa sie w superstar z nieutalentowanych ludzi wielka gwiazda... hahaha do lochów z nia... nenawidze !!!
gość
8 lat temu
jak ona wazy 60 kg to ja jestem johny bravo ! na pewno wazy kolo 70 kg ma ubite cialo i tego nie widac !
gość
8 lat temu
Piszecie o niej cały czas . Zazdrościcie jej tego ?!
gość
8 lat temu
Nie jest wcale gruba. Fajna z nie laska
betinaa
8 lat temu
kurde, wezcie sie ogarnijcie i popatrzcie na swoje grube d**y. -.- Ewa nie jest gruba a to ze raz na jakis czas sie napije to nic nie znaczy !! ona tez jest czlowiekiem -.-
gość
8 lat temu
żadne !!
gość
8 lat temu
Ja też waże 60, a mam 12 lat. Omg, muszę schudnąć... Zacznę od nowego roku, ale jeszcze nie wiem od którego ;p
gość
8 lat temu
na ktorym zdjęciu " świetnie wyglada " jakoś nie widze Oo.
gość
8 lat temu
c***a sie znacie !! w dużej d***e dobrze chlupie !! z*******a jest
gość
8 lat temu
Moim zdaniem Ewa wygląda bardzo dobrze, przecież ona nie jest modelką ! A to że waży 60 kg to dużo ? to jest dobra waga .
bDIrviZD
gość
8 lat temu
a mi sie chce siku i kupe i co teraz bedzie ???? Pudelek pomocy
...
Następna strona
bDIrvjaf