Trwa ładowanie...
Przejdź na

Paris Hilton atakuje Nicole Richie

202
Podziel się
Paris Hilton atakuje Nicole Richie
bCHyacUR

Paris Hilton skrytykowała swoją byłą przyjaciółkę, Nicole Richie, nazywając ją zazdrosną i żałosną.

Dziedziczka fortuny i jej koleżanka z planu The Simple Life pokłóciły się w styczniu 2005 – nie wiadomo, o co – i od tej pory albo się unikają, albo wrzucają w wywiadach gorzkie uwagi na swój temat.

Przyjaźń skończyła się, kiedy Richie zrzuciła sporo kilogramów i stała się prawdziwą gwiazdą, nową ikoną stylu. To pozwoliło jej wyjść z cienia Paris. Potem, 5 lutego 2005, kiedy Paris prowadziła program Saturday Night Live, Nicole urządziła imprezę połączoną z oglądaniem programu, podczas której puściła słynne seks-wideo Paris z Rickiem Solomonem. Nicole zaprzeczyła, jakoby zrobiła to świadomie – według niej, zrobił to ktoś bez jej wiedzy.

bCHyacUT

Kiedy Nicole zaręczyła się z DJem AM w lutym, a Paris z Parisem Latsisem w tydzień później, wojna została wypowiedziana.

Hilton i Richie niebawem ponownie pojawią się razem na ekranie w czwartej części serialu The Simple Life, o podtytule Póki śmierć nas nie rozłączy, ale nie pojawiają się razem w żadnej scenie. Hilton mówi:

Ona nie może znieść przebywania w mojej okolicy, bo ja ściągam na siebie całą uwagę, a ona nikogo nie obchodzi. Serce mi pęka. Była dla mnie jak siostra. Była najzabawniejszą, najlepszą osobą, a potem pozwoliła, żeby sława uderzyła jej do głowy. Nie jest już taka, jak dawniej. Nie chcę już z nią rozmawiać – nigdy.

Gwiazdka postanowiła też zerwać kontrakt z siecią telewizyjną i nie wystąpić w prawdopodobnym piątym sezonie programu. Wyjaśnia:

bCHyacUZ

Podpisałyśmy kontrakt, ale ja już tego nie chcę robić. Im zależy, żeby zrobić to tylko ze mną, ale kontrakt obejmuje nas obie. Ona nie ma innych ofert, więc bardzo chce to zrobić, ale ja nie. To żałosne, że ona musi używać mojego nazwiska, żeby coś sprzedać, bo sama widocznie nie jest tyle warta. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami od drugiego roku życia, ale kiedy wprowadziłam ją do mojego programu, zrobiła się zazdrosna i zwróciła się przeciwko mnie, bez żadnego powodu.

Rozumiemy, że Paris Hilton próbuje sugerować, że sama nie "używa" swojego nazwiska... Mówiąc natomiast o utracie wagi Richie, Hilton lamentuje:

To nie jest normalne. Nie mogę w to uwierzyć. Wygląda okropnie. To takie smutne.

To takie smutne...

bCHyacVu
KOMENTARZE
(202)
Kuki_o3
14 lat temu
Co oznacza przyjaźń dwóch kobiet? ... spisek przeciw trzeciej ;)
JEBAĆ SYSTEM ...
14 lat temu
JA P******E NIE MACIE O CZYM PISAC TYLKO O TEJ IDIOTCE
Vic
14 lat temu
Obie sa moze i nawet ladne ..ale obie puste ..po co sie uczyc .. i ciezko pracowac skoro moja obie tatusiow ktorzy je wypromuja? ..myslicie ze Paris bylabym modelka gdyby nie jej tatus albo Nicole to samo.. chociaz Nicole jest spokojniejsza i nie puszcza sie tak.. Paris to poprostu d****a ktora moze sobie na duzo pozwolic
bCHyacVv
gość
14 lat temu
k**** ta paris hilton jest zalosna jak ja widze to jmis odbija kolacja z przed roku!!!!!!D****A NIEDCIERPIE JEJ!!!!!
CAMEL
14 lat temu
Q**Y NA SYBIR.NIE MAJĄ WIĘKSZYCH PROBLEMÓ????
Najnowsze komentarze (202)
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
13 lat temu
po piersze co to byla za przyjażń skoro obie sobie robiły na złość. głupota
gość
13 lat temu
obie są sobie równe. tylko kasa im w głowie. jakby miały sie zamienić z kimś takim jak my;p to by chyba umarły po dniu.
gość
13 lat temu
jak nienawidzicie paris hilton i niole richie to nie mam nic przeciwko(bo tez ich nie nawidze) to po co wchodzicie na jej stronki jeżeli nie nawidzicię tych niby zeszmacionych piosenkarek
gość
13 lat temu
ja bardzo lubie hilton bo ma szmal i jest ladna, tej szmaty nicol nienawdzę
gość
13 lat temu
cholerna nicole i paris
gość
13 lat temu
Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
NIENAWIDZE PARIS I NICOLE!!!! DOBRZE ŻE PIES PARIS WYGRYZŁ DZIURE W D***E NICOLE! POWINIEN JESZCZE POPRAWIĆ U SWOJEJ PANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bCHyacVn
kasai
14 lat temu
hehe własnie.... :)
gość
14 lat temu
ale to puste.masakra,jak oni ja wychowali???????????????
regoat
14 lat temu
to przestan to czytac g****a blądynko
regoat
14 lat temu
wojna. fajnie
Martynka =*
14 lat temu
Dwie głupie blondynki :/
gość
14 lat temu
pusta i*****a!!!!żałosna
...
Następna strona
bCHyacVP