aktualizacja

Paris Hilton atakuje Nicole Richie

202 reakcje
202
Podziel się
Paris Hilton atakuje Nicole Richie

Paris Hilton skrytykowała swoją byłą przyjaciółkę, Nicole Richie, nazywając ją zazdrosną i żałosną.

Dziedziczka fortuny i jej koleżanka z planu The Simple Life pokłóciły się w styczniu 2005 – nie wiadomo, o co – i od tej pory albo się unikają, albo wrzucają w wywiadach gorzkie uwagi na swój temat.

Przyjaźń skończyła się, kiedy Richie zrzuciła sporo kilogramów i stała się prawdziwą gwiazdą, nową ikoną stylu. To pozwoliło jej wyjść z cienia Paris. Potem, 5 lutego 2005, kiedy Paris prowadziła program Saturday Night Live, Nicole urządziła imprezę połączoną z oglądaniem programu, podczas której puściła słynne seks-wideo Paris z Rickiem Solomonem. Nicole zaprzeczyła, jakoby zrobiła to świadomie – według niej, zrobił to ktoś bez jej wiedzy.

Kiedy Nicole zaręczyła się z DJem AM w lutym, a Paris z Parisem Latsisem w tydzień później, wojna została wypowiedziana.

Hilton i Richie niebawem ponownie pojawią się razem na ekranie w czwartej części serialu The Simple Life, o podtytule Póki śmierć nas nie rozłączy, ale nie pojawiają się razem w żadnej scenie. Hilton mówi:

Ona nie może znieść przebywania w mojej okolicy, bo ja ściągam na siebie całą uwagę, a ona nikogo nie obchodzi. Serce mi pęka. Była dla mnie jak siostra. Była najzabawniejszą, najlepszą osobą, a potem pozwoliła, żeby sława uderzyła jej do głowy. Nie jest już taka, jak dawniej. Nie chcę już z nią rozmawiać – nigdy.

Gwiazdka postanowiła też zerwać kontrakt z siecią telewizyjną i nie wystąpić w prawdopodobnym piątym sezonie programu. Wyjaśnia:

Podpisałyśmy kontrakt, ale ja już tego nie chcę robić. Im zależy, żeby zrobić to tylko ze mną, ale kontrakt obejmuje nas obie. Ona nie ma innych ofert, więc bardzo chce to zrobić, ale ja nie. To żałosne, że ona musi używać mojego nazwiska, żeby coś sprzedać, bo sama widocznie nie jest tyle warta. Byłyśmy najlepszymi przyjaciółkami od drugiego roku życia, ale kiedy wprowadziłam ją do mojego programu, zrobiła się zazdrosna i zwróciła się przeciwko mnie, bez żadnego powodu.

Rozumiemy, że Paris Hilton próbuje sugerować, że sama nie "używa" swojego nazwiska... Mówiąc natomiast o utracie wagi Richie, Hilton lamentuje:

To nie jest normalne. Nie mogę w to uwierzyć. Wygląda okropnie. To takie smutne.

To takie smutne...

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(202)
Kuki_o3
14 lat temu
Co oznacza przyjaźń dwóch kobiet? ... spisek przeciw trzeciej ;)
Natasza
14 lat temu
Paris jest bardzo ładna.
gość
14 lat temu
Przypomian, iż to zdjęcie z początku jest jeszcze przed tym jak Nicole Richie zrzuciłam wszystkie kilogramy, które jej wydały się zbyteczne Ta dziewczyna choruje na anoreksje a to jest faktycznie smutne
gość
14 lat temu
to jest naprawde tragedia! sam stracilem najlepszego przyjaciela bo zyl w moim cieniu... po latach przyjazni wygarnął mi co mu leżało na sercu, może rzeczywiście moja wina ale robiłem to zupełnie nieświadomie. Dodam tylko że jestem sławny w środowisku klubowym, a mój pseudo przyjaciel nie rozstawał się ze mną... szkoda tylko że nie wiedziałem o co w tym wszystkim chodzi... pozdrawiam i uważajcie na takie jak Richie.
princess
14 lat temu
a ja kocham paris hilton
Najnowsze komentarze (202)
mp3-store
12 lat temu
<a href="http://mp3" target="_blank">http://mp3 </a>-store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
po piersze co to byla za przyjażń skoro obie sobie robiły na złość. głupota
gość
12 lat temu
obie są sobie równe. tylko kasa im w głowie. jakby miały sie zamienić z kimś takim jak my;p to by chyba umarły po dniu.
gość
12 lat temu
jak nienawidzicie paris hilton i niole richie to nie mam nic przeciwko(bo tez ich nie nawidze) to po co wchodzicie na jej stronki jeżeli nie nawidzicię tych niby zeszmacionych piosenkarek
gość
12 lat temu
ja bardzo lubie hilton bo ma szmal i jest ladna, tej szmaty nicol nienawdzę
gość
13 lat temu
cholerna nicole i paris
gość
13 lat temu
Popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
NIENAWIDZE PARIS I NICOLE!!!! DOBRZE ŻE PIES PARIS WYGRYZŁ DZIURE W D***E NICOLE! POWINIEN JESZCZE POPRAWIĆ U SWOJEJ PANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kasai
13 lat temu
hehe własnie.... :)
gość
13 lat temu
ale to puste.masakra,jak oni ja wychowali???????????????
regoat
13 lat temu
to przestan to czytac g****a blądynko
regoat
13 lat temu
wojna. fajnie
Martynka =*
13 lat temu
Dwie głupie blondynki :/
gość
13 lat temu
pusta i*****a!!!!żałosna
...
Następna strona