Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Jej programy TO JAKAŚ PSYCHODRAMA! RZUCANIE MIĘSEM"

755
Podziel się

Makłowicz kpi z Gessler: "Chodzi o to, że pan Józek się upił, nie przyszedł do pracy, ktoś się popłacze..."

"Jej programy TO JAKAŚ PSYCHODRAMA! RZUCANIE MIĘSEM"
bCxoQsOJ

Magda Gessler wprowadziła do polskiej telewizji "nową jakość" - programy kulinarne wypełnione przekleństwami, krzykami, rzucaniem orzechami w uczestników i oczywiście opakowaniami przypraw sponsora. Niedawno jej show utytułowano jednym z najbardziej ogłupiających Polaków. Sama gwiazda nie przyjmuje oczywiście żadnej krytyki. I to mimo że kilka ofiar programu twierdzi, że została publicznie osmieszona i zapowiada procesy. Doszło też do innej poważnej wpadki. Przypomnijmy: Wpadka TVN! Ogłosili zwycięzcę DWA DNI PRZED FINAŁEM!

Suchej nitki na firmowanych nazwiskiem Gessler programach nie zostawia Robert Makłowicz. Twierdzi, że Kuchenne rewolucje i Masterchef stawiają nieetyczne show wyżej niż samo gotowanie.

Irytuje mnie, że często programy kulinarne nie mają wiele wspólnego z kuchnią i gotowaniem. Temat jest tylko pretekstem. A w rzeczywistości chodzi o jakąś psychodramę, ktoś się popłacze, ktoś przejdzie dalej albo odpadnie. O gotowaniu nic się nie dowiemy - mówi w rozmowie z Tok FM. To mógłby być równie dobrze konkurs ludzi rzucających kawałkiem drewna albo piłą mechaniczną, ale ponieważ gotowanie jest modne, wybrano właśnie ten temat. Proszę zwrócić uwagę choćby na muzykę w tych programach. Gdy jury ma wydać werdykt, brzmi ona jak w filmach grozy, gdy wielki rekin podpływa do kogoś, kto się kąpie... Te łzy, uściski, emocje - bardzo podobnie jest w innych programach.

bCxoQsOL

Podsumowuje też typowy scenariusz programu Gessler, którego ofiarą padło wielu łatwowiernych restauratorów:

Przecież tam chodzi o to, że pan Józek się upił, nie przyszedł do pracy, ktoś rzucił mięsem, ktoś inny wsypuje do garnków proszki sponsora. Tak naprawdę o nic innego tu nie chodzi. Te propozycje, które są, realizuje się z pieniędzy sponsorów. Więcej w nich reklam produktu niż rzetelnej rozmowy o kuchni.

bCxoQsOR
bCxoQsPm
KOMENTARZE
(755)
gość
7 lat temu
jej program to show, ona zamiast dawać porady to krzyczy na ludzi i rzuca w nimi orzechami!!!
gość
7 lat temu
wole otworzyc stara, dobra "chunie polska" i na pewno cos madrego i smaczengo tam znajde ;)
gość
7 lat temu
KOCHAM JEŚĆ
bCxoQsPn
gość
7 lat temu
i ma racje pan Maklowicz
gość
7 lat temu
ZAWSZE ZAL MI TYCH LUDZI, KTORZY MUSZA W SPOKOJU PRZECIERPIEC JEJ TEKSTY I PONIZENIA. ZASADA JEST PROSTA-CHCESZ ZEBY PRZYJECHALA GESSLERKA, TO MUSISZ ZGODZIC SIE NA ZMIESZANIE Z GOWNEM. ALE LUDZIE ZDESPEROWANI CHCA RATOWAC BIZNES, WIEC MUSZA SIE NA TO GODZIC...
Najnowsze komentarze (755)
gość
7 lat temu
Zgadzam się z panem Maklowiczem. Jaki jest sens w "podnoszeniu" knajp na "wyższy poziom kiedy kobieta,która "pomaga" tak naprawdę rzuci tylko "k***ą" czy innym "pierdolnięciem",a o gotowaniu nie powie nic? Prawdziwymi prezenterami kulinarnymi są Ewa Wachowicz,Karol Okrasa i Robert Maklowicz,a nie ta za przeproszeniem "kocharka".
gość
7 lat temu
Super babeczka:)
gość
7 lat temu
Bzdura ,że wolowiny nigdy sie nie soli...co ona p*****y,oboje sa kucharzami z bozej l***i. Ale wole słuchac juz co ma do powiedzenia Robert
xxx
7 lat temu
Gessler to zwykła rozdarta baba bez klasy, która urządza pokazówki poniżając ludzi i rzucając w nich jedzeniem/sprzętem kuchennym/obelgami. Makłowicz to facet z klasą, który potrafi się wysłowić, zachować i przede wszystkim reprezentuje wyższy poziom kultury osobistej.
gość
7 lat temu
Amen
gk
7 lat temu
i wiecznie krzyczy - to bylo z*******e pfffffffffffffffffff.........
gość
7 lat temu
Makłowicz ma mało talentu kulinarnego!Ma rację i jest spostrzegawczy.
gość
7 lat temu
Gesler mówi omawia potrawy i ocenia też ceny, W swoich restauracjach ma ceny okropnie wysokie ale o tym szszszaaaaa
bCxoQsPf
gość
7 lat temu
Nie bardzo cenie Makłowicza jako znawce kuchni ale teraz ma 100 procentowa racje. Dobrze i trafnie to posumował!!!
gość
7 lat temu
K***a banda j******h marionetek..... wkurwieni.pl,
gościu
7 lat temu
niech on taki mądry nie jest! sam by chętnie poprowadził taki program gdyby mu ktoś zapłacił!
gość
7 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe
gość
7 lat temu
Makłowicz mówi coś takiego a to jego program nie ma nic wspólnego z gotowaniem chodzi po górach dolinach i pokazuje jak inni gotują a on nic nie potrafi!!!
gość
7 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super piosenka Gusła
...
Następna strona
bCxoQsPH