Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wałęsę ŚCIGA KOMORNIK i prokuratura!

531
Podziel się:

Nie składała sprawozdań finansowych i nie zapłaciła... 85 tysięcy złotych. Grożą jej 2 lata więzienia.

Wałęsę ŚCIGA KOMORNIK i prokuratura!
bEEwNmOd

Maria Wiktoria Wałęsa po debiucie w Tańcu z gwiazdami i wielkiej, medialnej przyjźni z Edytą Herbuś szybko zniknęła z show biznesu. Teraz zaliczyła debiut w sądzie. Córka byłego prezydenta ma kłopoty z prokuraturą, która ściga ja za brak sprawozdań finansowych. Jak podaje Gazeta Wyborcza Trójmiasto Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ powiadomił Prokuraturę Rejonową o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez zarząd spółki Cottonsushi, której prezesem jest Maria Wiktoria Wałęsa. Doniesienie jest efektem porządkowania rejestrów, a także sprawdzania dokumentów spółek, które zarządzono po głośnej aferze Amber Gold, która przez lata bezkarnie nie składała sprawozdań.

Wałęsa wraz ze wspólnikami zamierzała stworzyć siec sklepów z ubraniami. Aby wypromować markę organizowała imprezy w modnych klubach. Cottonsushi miało wprowadzić na rynek nieznane, luksusowe marki dla klientów nie usatysfakcjonowanych ofertą sieciówek. W wywiadzie dla Gali początkująca celebrytka powiedziała:

Z koleżanką otworzyłam w gdańskim centrum handlowym sklep z ubraniami. Oferował imprezowe, klubowe ciuchy. Bardzo ekskluzywna produkcja. Naszym znakiem rozpoznawczym był pistacjowy, żarówiasty kolor. Miało być żywo, barwnie, radośnie. Ale jakoś zabrakło nam czasu, energii i pieniędzy. Zwinęłyśmy butik.

bEEwNmOf

Z ustaleń sądu wynika, że spółka "nie złożyła ani jednego sprawozdania finansowego". Wyborcza podaje także, że Maria i jej wspólniczka były kilkakrotnie karane grzywną w wysokości 1000 złotych za nieuregulowanie kwestii prawnych. Okazuje się także, że komornik oraz policja przez kilka lat nie mogły namierzyć córki prezydenta, która nie odbierała korespondencji i... nie mieszkała w miejscu zameldowania.

Wałęsa nie tylko nie rozliczała się z działalności firmy, ale także była ścigana przez komornika. Centrum Handlowe Manhattan próbowało odzyskać 85,3 tysiące złotych za niezapłacony czynsz za butik, których Maria Wiktoria nie zapłaciła i nie zmaierzała uregulować. Ostatecznie po wielu miesiącach poszukiwania Wałęsy komornik umorzył postępowanie, gdyż "po przeszukaniu pomieszczeń i schowków dłużnika" oraz "sprawdzeniu kont" nie znalazł niczego do zwindykowania. Była celebrytka oficjalnie nie posiada niczego.

Obecne postępowanie przeciwko córce Lecha Wałęsy może skończyć się zapłaceniem grzywny lub nawet... dwoma latami odsiadki. Morał z tego chyba taki, że jeśli chcecie uniknąć kary i bycia znalezionymi przez policję, pojawiajcie się koniecznie na imprezach dla gwiazd. I na okładce Gali.

Czy to dlatego mama zapozowała z nią do zdjęcia na pierwszą stronę magazynu? Żeby zawczasu "ocieplić" wizerunek córki?

bEEwNmOl

Przy okazji, przypomnijmy, co słychać u narzeczonego Marysi: Wałęsówna spotyka się z recydywistą!

bEEwNmOm
bEEwNmOG
KOMENTARZE
(531)
gość
9 lat temu
myśli,ze jest ponad prawem jak jej bracia.....smutne,że nie ma sprawiedliwości....
przepraszamgl...
9 lat temu
Wolalbym zeby zabrali sie za grube przekrety jak kradziez POlski albo %15 bezrobocie.
gość
9 lat temu
Ona w ogole jest jakas dziwna!
bEEwNmOH
gość
9 lat temu
nie ma czym sie zajac to idzie na latwizne i tak jej sie upiecze
gość
9 lat temu
na zdjęciach widać, że się dobrze przed organami "ukrywa" :)
Najnowsze komentarze (531)
Martuss214472
6 lat temu
Znalazłam ostatnio dobry portal on-line Wymiennicy. Jest to miejsce, gdzie można wymieniać się różnymi towarami, na przykład ubraniami czy meblami. Jest to wymiana bezgotówkowa. Można natknąć się na naprawdę świetne rzeczy. Polecam
wkurwiony
9 lat temu
Zamknąć .>niewidomego ? komornika / p********a sprawiedliwosć ale chorej na raka potrafią zabrać pieniądze na lekarstwo ZAMKNĄĆ piepszoną wałeske to pieniądze znałazły by się odrazu za 100zł długu zamknąć potrafią ale za tyśiące i miliony nie potrafią morał OSZÓKUJ rób PRZEWAŁY na MILIONY to DOZWOLONE .
Skoro koszta ...
9 lat temu
Skoro koszta tej akcji są większe niż zenarbe pieniądze to nie ma to sensu.Można się umf3wić między mediami ze z jednego dnia reklam oddają pieniądze na jakiś cel i przelać tam pieniążki.A tak żebra się o datki często pod kościołami a pf3źniej się ten kościf3ł krytykuje.Za te datki pan J.O się nieźle dorobił,pieniądze są wydawane rf3wnież na inne cele.A więc jeszcze kilku pośrednikf3w na tym zarabia i realizowane są jakieś podejrzane politycznie cele.Zresztą nikogo z krytykf3w autor nie przekona tylko jeszcze bardziej zirytuje.Ale ma pan prawo tak myśleć.Na szczęście coraz więcej Polakf3w przejrzało na oczy.Przynajmniej z mojego otoczenia a jeszcze niedawno byłoby to nie do pomyślenia.
Mikołaj, PiS-...
9 lat temu
Mikołaj, PiS-ujesz (a to podobno srtefa III RP). Mf3w głośno i wyraźnie, albo nie mf3w wcale. Rzucanie przypuszczeniami i insynuacjami to chyba właśnie to, z czym walczysz IMO cytowanie i kompilacje są plagą nie tylko blogf3w, choć w blogosferze to zjawisko jest stosunkowo łatwe do wyłapania informacje rozchodzą się niczym koła na wodzie. Ostatnio szukałem informacji na temat jakiegoś urządzenia i w polskich serwisach newsowych (typu IDG.pl) znajdowałem dokładne niemal tłumaczenia krf3tkich artykułf3w np. z Engadget. Bo skąd taki dziennikarz ma wziąć informacje o urządzeniu, skoro nie miał go w rękach? A Internet wymusza szybkie podawanie newsf3w Czy mam coś przeciwko temu? Nie wiem do końca, sam korzystam przecież z rf3żnych źrf3deł wiedzy i przyznaję się do inspiracji tym czy innym artykułem znalezionym w Sieci. Staram się jednak dodawać swf3j punkt widzenia czy komentarz i to samo cenię w blogach innych. Dzięki temu mamy coś w rodzaju dyskusji blogowej o jakimś obiektywnym fakcie. Gorzej, jeśli dany blog jest tylko i wyłącznie przedrukiem . Wtedy po prostu usuwam go z RSS Wydaje mi się, że każdemu blogowi, ktf3ry nie jest o mnie i o moim kocie (cytat inspirowany klasyfikacją Setha Godina ) można zarzucić większą lub mniejszą inspirację. Ale jeśli nie ma on własnego charakteru, raczej nie przebije się wśrf3d innych.
gość
9 lat temu
Oczywiście powinna tyle dostać ale w Polsce jak zwykle widać nazwisko ,nie jest to państwo prawa!Jak kantuje Państwo to idzie do p*****a!!!
gość
9 lat temu
To żenada, wiadomo przecież nikt jej nic nie zrobi do karania to my BIEDACY i nawet nas by szybko komornik "namierzył".
gość
9 lat temu
co to jest medialna przyjźnia? (redaktorzy są mądrzejsi od modułu sprawdzania pisowni?)
gość
9 lat temu
ona nie myśli że jest ponad prawem, ona wie że prawo może miec w d.upie bo nazywa się Wałęsa, szkoda że nie można już jej sfalandyzowac. .
bEEwNmOz
dom
9 lat temu
g o w n o jej zrobia. Solidarnosc jajnikow jak zwykle.
gość
9 lat temu
To jest po prostu smutne... Naprawdę. Tacy ludzie nie mają wstydu, honoru i w ogóle nie wiem skąd oni się biorą? I przestępcy i ci, którzy są odpowiedzialni za to, by byli sprawiedliwie potraktowani.
gość
9 lat temu
Wolno tatusiuowi grać w H....wolno i jej a gdzie prawo?
gość
9 lat temu
Weźmy takich Wałęsów ... Klasyczny przykład patologicznej rodziny, której głowa tzn. profesor Bolek zawsze wygrywał w Toto-Lotka, a jego córka Wiktoria nie ma takiego fartu. Syn zaś, europosłem został za samo nazwisko i zasługi tatusia dla ciekawe kogo . Sami gówno potrafią, są wykreowani przez kto wie czy nie przez bezpieke ,bo który aresztowany pijał szampana ,on podobno aresztowany pijał szampana ,,ę, która zapewnia in wikt i opierunek, ale niestety na wolności. eech_co_za_życie WYSZKOWSKI chyba MA jednak RACJĘ WAŁĘSA TO TRAGICZNA POSTAC !!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
nie odpowie to jest wiecej niz pewne
gość
9 lat temu
No i ku...a wystarczy znane nazwisko i WSZYSTKO wolno !!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEEwNmPs
bEEwNmPt
bEEwNmPu
bEEwNmPv
bEEwNmPw
bEEwNmPb