Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zielińska znów przekłada ślub...

236
Podziel się

"Mam dwa kredyty" - tłumaczy.

Zielińska znów przekłada ślub...
bDYIUXYl

Chociaż od zaręczyn Katarzyny Zielińskiej i Wojciecha Domańskiego minęły 4 miesiące, para nadal nie może się zdecydować na pasującą im obojgu datę ślubu. Wizje uroczystości zmieniały się już kilkukrotnie. Początkowo wydawało się, że nie da się uniknąć rodzinnego, góralskiego wesela. Zielińska i Domański pochodzą bowiem z Beskidu Sądeckiego, gdzie takie uroczystości są obowiązującą tradycją. Potem jednak Zielińska próbowała się z tego wykręcić, planując po cichu, jak to nazwali znajomi, "skromną uroczystość" w Nowym Jorku.

Aktorka jest zafascynowana Stanami Zjednoczonymi, a jej narzeczony spędził tam kilka lat, studiując na Uniwersytecie Harvarda w Bostonie. Pomysł amerykańskiego ślubu nie przypadł jednak do gustu rodzinom narzeczonych. Musieli więc powrócić do koncepcji góralskiego wesela. Ponieważ impreza zapowiada się na kosztowną, Zielińska już zaczęła na nią oszczędzać. Podobno właśnie dlatego Nowy Rok zamiast na Bali przywita w pracy. Zobacz: Zielińska "zbiera na wesele"

Na razie na pytania o datę ślubu aktorka odpowiada wymijająco: Mam dwa kredyty. Czyli, jak można się domyślać, uważa, że wciąż ma zbyt mało pieniędzy i kolejny wydatek jest jej w tej chwili nie na rękę.

bDYIUXYn

Jak twierdzą znajomi, w najbliższym czasie Zielińską w sukni ślubnej będzie można zobaczyć tylko w spektaklu Ślub doskonały w warszawskim teatrze Kwadrat.

Wygląda w niej tak:

bDYIUXYt
bDYIUXYO
KOMENTARZE
(236)
gość
8 lat temu
no tak, bo przecież ci wszyscy celebryci ledwo wiążą koniec z końcem...
Hondziada
8 lat temu
Ona ma siano, zamiast mózgu -,-
gość
8 lat temu
nudna , mdła
bDYIUXYP
gość
8 lat temu
pomagajmy biednym ludzia prosze jest zima!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
byle mówili... ;)
Najnowsze komentarze (236)
gość
8 lat temu
Papież kiedy umarł miał 85 lat - 8 5=13 Godzina śmierci: 21:37 - 2 1 3 7=13 Data śmierci: 02.04.2005 - 0 2 0 4 2 0 0 5=13 Postrzelony 13 Maja 9301 dni pontyfikatu - 9 3 0 1=13 Zmarł w 13 tygodniu roku. JAN PAWEŁ DRUGI - 13 liter czy to zbieg okoliczności ? prześlij to dalej niech inni myślą... Sorry, ale musi się spełnić. ... Pomysł sobie życzenie a zobaczysz co sie stanie... Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz, To funkcjonuje. Osoba, która mi wysłała ta wiadomość powiedziała, ze jej życzenie spełniło sie w 2 dni po odczytaniu tej wiadomości. Wypowiedz życzenie jak skończy sie odliczanie: 10... 09... 08... 07... 06... 05... 04... 03... 02... 01... *Wypowiedz życzenie* Wklej te wiadomość w ciągu 10 minut do 10 komentarzy Jeśli tego nie zrobisz stanie się przeciwność Ciekawe ...
gość
8 lat temu
Fajny teledysk Magda Przychodzka Jaskółeczka i super piosenka Gusła
gość
8 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
gość
8 lat temu
BABOCHŁOP
gość
8 lat temu
jaką ma pomarszczoną stopę
gość
8 lat temu
Otwieram lodówkę a tam Zielińska! Niedobrze mi się już robi. Nie ma innych aktorek?
gość
8 lat temu
to nie jest wytlumaczenie
gość
8 lat temu
A PO CO SIĘ ŚPIESZYĆ .......
bDYIUXYH
gość
8 lat temu
ładnie wygląda w tej bieli
gość
8 lat temu
nocnik pełen samozadowolenia...nie lubię jej!
gość
8 lat temu
dobry temat ślub doskonały to tylko w teatrze ha ha haaaaaaaaaa
gość
8 lat temu
P*********e, jak sie chce slubu ,to się go bierze, chocby tylko w towarzystwie świadków.
gość
8 lat temu
Ona na wszystkich zdjęciach wygląda na zmęczoną głodną i wycieńczoną!!!
gość
8 lat temu
bo to nie jest mężczyzna jej życia, gdyby tak bylo nic by się nie liczyło tylko gnałaby di ślubu że aż strach, nie wiecie tego?
...
Następna strona
bDYIUXZj