Wybraliście: Natalia Siwiec NAJWIĘKSZĄ ŻENADĄ 2012!

Pobiła nawet Grycanki... Zdobyła cztery razy więcej głosów niż one!

Obraz

Wyniki rankingu na Największą Żenadę 2012 nie będą chyba wielkim zaskoczeniem. Mimo że konkurencja była w tym roku naprawdę mocna, wygrała go Natalia Siwiec. Zaskoczyła nas jednak skala tego "zwycięstwa". Modelka piersi i pośladków zdobyła aż 39% procent Waszych głosów! Zdeklasowała zarówno "Ciało astralne" Włodarczyk i Krawczyka, jak i Grycanki, a przecież pojawiła się w polskim show biznesie zaledwie pół roku temu...

O Wasze głosy skutecznie walczyli też Agnieszka Włodarczyk i Mikołaj Krawczyk. Skutecznie. Ich obnoszenie się wielką miłością w tabloidach za największą żenadę uznało 14% z Was. Niewiele mniej głosów zdobył Nergal za taktownie stwierdzenie, że to związek z Dodą wywołał u niego raka.

Oto wyniki rankingu:

  1. "Kariera" Natalii Siwiec - 39%
  1. Ciało astralne - 14%
  1. Nergal obwinia Dodę o zachorowanie na raka - 13%
  1. Grycanki - 11%
  2. "Wiśniewski zaraża HIV-em" - 8%
  3. Kompromitacja Górniak w Empiku - 6%
  4. "Seks o poranku" Richardson - 5%
  5. Okupnik udaje Adele i kariera Rozenek - po 2% Zobaczcie nasz ranking z uzasadnieniem nominacji: Wybieramy NAJWIĘKSZĄ ŻENADĘ 2012!
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą