Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rodzice Czartoryskiej chcą wnuków!

300
Podziel się:

"Po ślubie powinna zająć się domem i urodzić dzieci, a nie gonić dalej za karierą."

Rodzice Czartoryskiej chcą wnuków!

Rodzina Czartoryskich bardzo poważnie myśli o swoich tradycjach. Podporządkować muszą się temu także jej młodsi członkowie. Spora presja jest wywierana obecnie na Annę Czartoryską, która na czerwiec ma zaplanowany ślub z synem jednego z najbogatszych Polaków, Michałem Niemczyckim. Rodzice aktorki chcą, by po ślubie zajęła się... domem.

Co ciekawe, nie przeszkadza im chyba fakt, że bogaty narzeczony odsiedział dwa lata w więzieniu za przemyt narkotyków. I chyba i tak mu się trochę upiekło dzięki pomocy ojca-miliardera. Być może właśnie ze względu na te miliardy "błędy przeszłości" zostały mu wybaczone.

Jak donosi Fakt, ojciec gwiazdy, Stanisław Czartoryski, chce, by córka zrezygnowała z kariery i zajęła się płodzeniem dzieci. Nie wyobraża sobie, by musiał jeszcze długo czekać na wnuki.

Gdy Ania żyła w poprzednich związkach na kocią łapę, to jednak im przeszkadzało – mówi osoba z rodziny aktorki. Rodzice Ani są bardzo tradycjonalni. Zwłaszcza tata Ani, który uważa, że kobieta po ślubie powinna zająć się domem i urodzić dzieci. Nie wyobraża sobie, by Ania goniła dalej za karierą. Chce dożyć wnuków i ciągle jej o tym mówi. Ma nadzieję, że przekona Anię, bo ona na razie o tym nie myślała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(300)
modacafepl
10 lat temu
To może powinni sobie jakieś kupić?
M.
10 lat temu
dlaczego kobieta ma być kurą domową?!
gość
10 lat temu
To niech sobie zrobią kuźwa sami.
gość
10 lat temu
niech sobie chcą... co nas to obchodzi...
gość
10 lat temu
W sylwestra urodził mi się braciszek kocham moją mamę
Najnowsze komentarze (300)
gość
10 lat temu
nie wiem czemu, ale oni mi się wydają jakimiś bankrutami ...
B.S.B
10 lat temu
Jeżeli ktoś pragnie mieć dziecko, to nie można tego krytykować.Pani Anna Czartoryska,wie co dla niej jest najlepsze.Jest dobrze wychowana i dlatego pewnie uszanuje wolę ojca, co dzisiaj jest rzadko spotykane.Szlachectwo zobowiązuje,a dla dziecka to największy dar szczęścia.Lecz szkoda byłoby taką Perłę zostawić tylko w domu.Może a nawet powinna nas reprezentować, na salonach między narodowych.
gośćsiara
10 lat temu
tacy tradycjonaliści a sami po rozwodzie. Oj pudlu, p***d...lisz
gość
10 lat temu
i bardzo dobrze.i niech sie kochają i zyją dlugo i szczęśliwie.super para
gość
10 lat temu
Niech mi ktos wyjaśni z czyjej strony Ania jest księżną ???? bo Mama do niedawna opowiadała o śmierci swojego ukochanego męża, to jak to jest Mama jest z tego rodu czy ojciec Ani, bo stara to chyba miała drugiego męża??? nic nie wiem z tych NIBY czartoryskich . Wiadomo że Niemczyccy to bogaci ludzi, syn miał problemy ( jak wielu młodych mężczyzn) z prawem, ale o tej jakies rodzinie czartoryskiiej nie wiele kto wie ???????
gość
10 lat temu
Rodzina Czrtoryskich jest tradycyjną rodziną ????? a jak to ma się do tego że Mamuśka przeżucała facetami, a ojca nikt nigdy nie widział. kim jest faktycznie ta Mamuśka Ani???
gość
10 lat temu
Wcześniej rozwód-gangrena dosięgnie rodów szlacheckich
gość
10 lat temu
Matka mieszająca się w życie córki = ciężar, który sam nie potrafi nic zrobić ze swoim własnym życiem
gość
10 lat temu
A czego chce Ania???
hm:/.
10 lat temu
k***a mać! Jak mnie to w*****a. To jest w końcu jej życie. Jak tak bardzo chcą dziecko, to niech zostaną rodziną zastępczą.
wujek wladek
10 lat temu
ide spac
gość
10 lat temu
czartoryska laska,ale matka super piękna
gość
10 lat temu
PRZEDŁUŻYĆ RÓD TO NACZELNA ZASADA NAWET KOSZTEM ZDROWIA I MARZEŃ
gość
10 lat temu
TATUŚ JAŚNIE KSIĄŻĘ PAN WIE CO MÓWI JEGO PIERWSZE MAŁŻENSTWO ROZLECIAŁO SIĘ WŁAŚNIE Z POWODU BRAKU POTOMSTWA
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie