Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamczyk szuka roli dla żony!

194
Podziel się:

Marzy jej się kariera aktorki. Wymyśliła dobry sposób, żeby go zmotywować...

Adamczyk szuka roli dla żony!

Jak wiadomo, Katarzyna Gwizdała, która chciałaby, żeby nazywano ją "Kate Rozz", poślubiła Piotra Adamczyka nie bez powodu. Jedną z motywacji była oczywiście okładkowa sesja w Vivie i wywiad z okazji ślubu. Drugim - nadzieja celebrytki, że mąż załatwi jej rolę w jakimś filmie. "Rozz" od dawna chce bowiem rozpocząć karierę aktorską.

Pierwszą przymiarkę ma już za sobą. Zagrała we francuskiej produkcji Shanghai Belle, do której wkręcił ją ówczesny bogaty mąż Jean Manuel Rozen, który był producentem filmu. Niestety, w międzyczasie rozpadło się ich małżeństwo, Rozen stracił motywację i film nigdy nie wszedł do dystrybucji. Gwizdała postanowiła więc spróbować szczęścia w Polsce. Niestety, Adamczykowi nie udało się na razie zrealizować marzeń żony, co stało się przyczyną spięć między nimi. Kryzys okazał się tak poważny, że nawet bliscy znajomi pary byli pewni, że ich związek się rozpadł.

Kate ma dość tego, że funkcjonuje w Polsce tylko jako żona Adamczyka - tłumaczy w rozmowie z Faktem znajomy celebrytki. Poza tłumaczeniami z francuskiego i okazjonalnymi pokazami mody, nie ma tu pracy. To ją bardzo trapi. Chciałaby po prostu pokazać, że coś potrafi.

Najwyraźniej suszy o to głowę Adamczykowi, bo zrezygnowany aktor obiecał w końcu, że się rozejrzy. Jeżeli plan Gwizdały się powiedzie, "pokaże, że coś potrafi" w jakimś filmie. Aspirująca aktorka wymyśliła dobry sposób, by zmotywować Piotra:

Piotr będzie szukał możliwości w branży filmowej - potwierdza jego znajomy w rozmowie z tabloidem. Gdy Kate będzie miała więcej zajęć, to automatycznie będzie dłużej przebywać w Polsce, a jej wyjazdy do Francji będą rzadsze. A jemu bardzo na tym zależy.

Kasię "Rozz" powinna zainteresować historia sukcesu Anny Szarek - może ją zainspiruje: Rada GPW ZAWIESZA PREZESA! Namawiał do inwestycji w FILMY KOCHANKI?!

Mimo skandalu film z kochanką zawieszonego prezesa Giełdy pojawi się w kinach (pod zmienionym tytułem) i zapewne zrobi z niej celebrytkę:

KOMENTARZE
(194)
gość
9 lat temu
nagle wszystkie żonki chcą być aktorkami, modelkami, projektantkami lub mieć najlepsze restauracje. ATAK KLONÓW
gość
9 lat temu
no nie wiem co napisać kurde a w tym czasie inni wymyślają śmieszne riposty
lee
9 lat temu
A nie łaska samemu do czegoś w zyciu dojść ? Co się dzieje na tym świecie.Każdy wszędzie pcha "swojego" gdzie tylko może...masakra.
gość
9 lat temu
ROLA GOSPOSI BYŁABY ODPOWIEDNIA :)
gość
9 lat temu
Dmuchana botoksem lala
Najnowsze komentarze (194)
gość
9 lat temu
Nie wiem ale ona jest brzydka, lepiej niech nie straszy w telewizji a może zagra rolę wampirki?
MD
9 lat temu
Panie Piotrze. Jestem zadziwiona jak Pan poznaL swją obecną żonę? Takich kwiatów jest pół światu. Ale Panie WEŚ SIĘ W KARBY. wARTO.
gość
9 lat temu
ona jest taka brzydka
gość
9 lat temu
Gwizdała jest brzydka jak cie nie mogę. Adamczyk gdzieś Ty miał oczy ???
irena
9 lat temu
najlepiej do pornosu niech ją wsadzi!!!!! ha,ha
gość
9 lat temu
Co to za nowa tragedia ta Kate Rozz ?! Następna stworzona żeby być celebrytką. Nikt już nie myśli i zwykłej pracy tylko sami celebryci. Może niech wraca do tej Francji, pełnej ignorantów i zwykłych zarozumiałych chamów a nie przyjechała tutaj i tylko jej celebryctwo w głowie !!! Widocznie gówno z niej a nie aktorka skoro do tej pory nie zagrała w żadnym filmie a do tego jest brzydka jak noc !!!!!!!!!!
gość
9 lat temu
panie Piotrze ma pan brzydką żonę a poprzedniczka jej była taka śliczna
magi
9 lat temu
ona jest i bedzie tylko rozwielitka.wyglada jak meduza lepiej niech zacznie od zmiany swego wygladu
gość
9 lat temu
Albo bakutil. albo horror. ostatecznie thriller - ta Adamczyka pani moze straszyć dajcie spokój kto temu adamczykowi zasłonił oczy jak z nią szedł do łóżka ????
gość
9 lat temu
Każdy w jego środowisku to wie. Takich rzeczy się nie da ukryć. To samo młody Kydryński czy Rembiszewski czy Zanussi. Mają dziwaczne żony jako przykrywki. Do czasu!
gość
9 lat temu
kręcą nową serie konia karino
gość
9 lat temu
Co ten p*****t robi oprocz tego, że sie bzyka? To jest profesja stara jak świat.
gość
9 lat temu
papież ty c**o
gość
9 lat temu
Podobna do byłej żony jednego z 'Bitelsów',którego nie żle wycyckała.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie