Trwa ładowanie...
Przejdź na

"LEPIEJ DAĆ DUPY JAKO MODELKA, niż jako niemodelka!"

928
Podziel się:

"Jak się wie, z kim należy się bzyknąć, w którym momencie i dlaczego, to jak najbardziej jest to sposób na karierę" - radzi ekspert z telewizji śniadaniowej.

"LEPIEJ DAĆ DUPY JAKO MODELKA, niż jako niemodelka!"

Tomasz Jacyków karierę stylisty gwiazd zaczął od wyznania, że "pedałów tylko rucha". Nie wiedzieć czemu polskie telewizje śniadaniowe uznały go wkrótce za autorytet i modowego guru, który zabawiał regularnie między innymi widzów w porankach TVN-u.

Tym razem zapytano go o coś, na czym naprawdę się zna. Po wybuchu afery z burdel-agencją sprzedającą modelki bogatym biznesmenom, Jacyków przyznaje, że proceder taki istniał w tej branży od zawsze, a problemem nie jest czy, ale komu i za ile powinny sprzedawać się ambitne dziewczyny marzące o karierze i pieniądzach.

Tomasz, podobnie jakMarek Raczkowski, uważa, że prostytucja jest OK.

- Dla mnie zjawisko prostytuowania się ludzi nie jest czymś oburzającym. To czysta piłka - ja ci daję coś, ty mi dajesz za to pieniądze - wyjaśnia Jacyków w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Dużo gorszą historią jest wchodzenie w układy, gdzie facet ma rodzinę, a dziewczynka decyduje się na bycie kochanką. To tak samo powszechne jak w innych środowiskach związanych z show biznesem, czyli wśród ludzi, którzy mogą za swoją atrakcyjność zdobyć jakieś profity zawodowe, role w filmie, miejsce w pokazie, sesję zdjęciową. Ktoś myśli: mogę się bzyknąć, to mi pomoże i będzie super, a są tacy, którzy mówią: "nigdy w życiu".

- Dużo osób robi karierę przez łóżko? To skuteczny sposób?

- Można zedrzeć sobie tyłek i skończyć w rynsztoku. Ale jeśli do tego ma się jeszcze rozum i wie się, z kim należy się bzyknąć, w którym momencie i dlaczego, to jak najbardziej jest to sposób na karierę. Bardzo pomaga. Są dziewczyny, które chcą przytulić parę groszy. Mają te 167 czy 172 cm wzrostu, ładne oczy, włosy, biusty, ale nie są typami modelek. A przecież wiadomo, że lepiej wyjechać jako modelka, niby na sesję kostiumów kąpielowych i tam się wybzykać z kilkoma dziadami, przytulić 2 tysiące euro, niż nie mieć nic. One wiedzą, po co jadą, nie to co 20 lat temu.

Oczywiście, lepiej dać dupy jako modelka niż niemodelka - wyjaśnia dalej. Z kilku powodów. Moda, ta wielka moda, to zabawa naprawdę bardzo zamożnych ludzi. Dziewczęta traktują modeling jak okno na świat. To często młode dziewczyny, nie zawsze pełnoletnie. Z małych miast, z bardzo prostych domów. Jak agent modelek macha papierem, mówi Paryż, Mediolan, Nowy Jork, to widzą już tylko dolary, zera, nie widzą, co tam jest napisane.

Wygląda na to, że afera z agencją córki Borysewicza może okazać się naprawdę oczyszczająca dla polskiego show biznesu. Wiadomo przecież, że wiele naszych celebrytek to byłe (albo i aktywne) prostytutki. Kilka z nich "pracowało" nawet na stałe u bogaczy w Dubaju. Może po prostu zaczniemy pisać, które?

Przypominamy nasz adres i czekamy na Wasze historie: donosy@pudelek.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(928)
Lissa
10 lat temu
Jedziesz z nimi Pudel, jak z hałdą żwiru!!!!! :))) go Pudel, go!!
gigalol.pl
10 lat temu
lepiej d**ą robić kupę i nikomu jej nie dawać...jem frytki z dżememem...
gość
10 lat temu
JAcyków i jego mądre słowa.... dajcie spokój ! co za porażka ...
mloda
10 lat temu
znawca sie wypowiedzial....
gość
10 lat temu
Ciekawe, kto jego bzyknął, że robi teraz za guru mody?
Najnowsze komentarze (928)
gość
10 lat temu
Jeśli jakiś lachon świadomie ładuje się w prostytucje, to pies mu mordę lizał. Jacyków ma trochę ma racji, ale co z agencjami-podpuchami ? Są takie, które obiecują karierę modelki, a po wyjeździe za granicę okazuje się, że to ściema a dziewczyny wylądowały w burdelu. Twierdzenia Jacykowa rozgrzeszają stręczycieli i handlarzy kobiet !
gość
10 lat temu
NO I MA RACJE LEPIEJ ZA KASE NIZ JAKAS FRAJERKA ZA DARMO DAWAC D**Y I NIC Z TEGO NIE MIEC
@ '/ //
10 lat temu
Tpyrq Ah ddg owyiyyio
gość
10 lat temu
żałosny jacykow- PAJACYKOW MASAKRAAAAAAAAA!!!!!!!
gość
10 lat temu
haha byłeś Jacyków !! dzisiaj widziałam wywiad na SE24 a Krajewskim Jacyków pogrzebałeś siebie swoim zachowaniem wypowiedziami bardzo dobrze powinni Ciebie wy eliminować z świata mody Krajewski ci nie odpuści
gość
10 lat temu
haha byłeś Jacyków !! dzisiaj widziałam wywiad na SE24 a Krajewskim Jacyków pogrzebałeś siebie !!!!!!!!!!!!!!!swoim zachowaniem wypowiedziami bardzo dobrze powinni Ciebie wy eliminować z świata mody Krajewski ci nie odpuści
gość
10 lat temu
dziwie sie ze Krajewski jeszcze sie nie odezwał:)
gość
10 lat temu
ty ? PAJACYKÓW komu ty dałeś dupska boś nagle znalazł się jako celebryta
gość
10 lat temu
ty ? PAJACYKÓW komu ty dałeś dupska boś nagle znalazł się jako celebryta
gość
10 lat temu
A ile modelek jest na odloty.pl.Same modelki.
gość
10 lat temu
To wszystko prawda narazie jeszcze jest za cicho ,niech poleci parę sławnych nazwisk i super się rozkręci!Będzie nowy temacik dla narodu!!!
gość
10 lat temu
Jacyków ty biedaku jacy zamożni ludzie sie tak bawią nie masz pojęcia co ludzi zamożni robia nigdy nie byłeś w ich towarzystwie i nigdy nie będziesz jesteś za g***i
gość
10 lat temu
Tu mam coś jeszcze lepszego. Ta wiedza otworzy Ci oczy www.steelfuckers.blogspot.com
Tomasz Jacykó...
10 lat temu
karierę stylisty gwiazd zaczął od wyznania, że "pedałów tylko r***a". Nie wiedzieć czemu polskie telewizje śniadaniowe uznały go wkrótce za autorytet i modowego guru, który zabawiał regularnie między innymi widzów w porankach TVN-u. Tym razem zapytano go o coś, na czym naprawdę się zna. Po wybuchu afery z burdel-agencją sprzedającą modelki bogatym biznesmenom, Jacyków przyznaje, że proceder taki istniał w tej branży od zawsze, a problemem nie jest czy, ale komu i za ile powinny sprzedawać się ambitne dziewczyny marzące o karierze i pieniądzach. Tomasz, podobnie jak Marek Raczkowski, uważa, że prostytucja jest OK. - Dla mnie zjawisko prostytuowania się ludzi nie jest czymś oburzającym. To czysta piłka - ja ci daję coś, ty mi dajesz za to pieniądze - wyjaśnia Jacyków w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Dużo gorszą historią jest wchodzenie w układy, gdzie facet ma rodzinę, a dziewczynka decyduje się na bycie kochanką. To tak samo powszechne jak w innych środowiskach związanych z show biznesem, czyli wśród ludzi, którzy mogą za swoją atrakcyjność zdobyć jakieś profity zawodowe, role w filmie, miejsce w pokazie, sesję zdjęciową. Ktoś myśli: mogę się bzyknąć, to mi pomoże i będzie super, a są tacy, którzy mówią: "nigdy w życiu". - Dużo osób robi karierę przez łóżko? To skuteczny sposób? - Można zedrzeć sobie tyłek i skończyć w rynsztoku. Ale jeśli do tego ma się jeszcze rozum i wie się, z kim należy się bzyknąć, w którym momencie i dlaczego, to jak najbardziej jest to sposób na karierę. Bardzo pomaga. Są dziewczyny, które chcą przytulić parę groszy. Mają te 167 czy 172 cm wzrostu, ładne oczy, włosy, biusty, ale nie są typami modelek. A przecież wiadomo, że lepiej wyjechać jako modelka, niby na sesję kostiumów kąpielowych i tam się wybzykać z kilkoma dziadami, przytulić 2 tysiące euro, niż nie mieć nic. One wiedzą, po co jadą, nie to co 20
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie