"Doda nie wystąpi w Top Model!"

Produkcja show dementuje doniesienia na temat udziału Rabczewskiej. Nie chcieli jej?

Obraz

Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej edycji Top Model. Udział piosenkarki w show wydawał się całkiem prawdopodobny, gdyż ostatnio Doda zaczęła promować się wspólnie z Joanną Krupą. Obie celebrytki mają tę samą menedżerkę i ponoć planują razem "jakąś wspólną akcję". Zobacz: Krupa o Dodzie: "Jakąś wspólną akcję możemy zrobić!"

Rolą Doroty miało być "wtajemniczenie dziewczyn w świat show biznesu".

Okazuje się jednak, że Rabczewska nie wystąpi w Top Model. Na oficjalnym portalu poświęconym programowi o początkujących modelkach pojawiła się informacja dementująca doniesienia o udziale Dody. Wygląda na to, że jednak jej nie chcieli.

To nieprawda, Doda nie brała udziału w nagraniach programu. W finale wystąpi gwiazda muzyczna, ale jeszcze nie wiemy, kto to będzie.

Jaką piosenkę mogłaby zaśpiewać Dorota? Znacie jakąś dobrą? A może po prostu Skyfall Adele, ulubiony hit naszych celebrytów.

Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą