Komornik zajmuje majątek Marty Grycan! ZBANKRUTUJE?

515 reakcji
0
0
515
Podziel się

Nie zapłaciła czynszu za cukiernię... W tym czasie promowała się na bankietach. Straci sprzęt i meble?

Komornik zajmuje majątek Marty Grycan! ZBANKRUTUJE?

Mimo stałej obecności na bankietach i ogłoszeniu jej przez dziennikarkę TVN "przepiękną kobietą" i "gwiazdą nad gwiazdy", Marcie Grycan nie układa się wcale najlepiej. Celebrytka robi oczywiście dobrą minę do złej gry i chętnie pozuje fotoreporterom w nowych kolorowych strojach. Tymczasem jednak jej biznes cukierniczy nie przynosi zysków. Przesuwa się otwarcie kawiarni w Teatrze Wielkim. Nadal zgody nie wydał konserwator zabytków. Jeszcze gorzej jest z jej cukiernią na warszawskich Nowolipkach.

Dzień przed świętami zobaczyłam na klatce schodowej ogłoszenie o licytacji komorniczej sprzętów z cukierni Marty Grycan – mówi informator magazynu Flesz.

Poszło o wielomiesięczne zaległości w płaceniu czynszu. Wspólnota mieszkaniowa Nowolipki 12 po wielokrotnym wysyłaniu wezwań do zapłaty wybrała egzekucję komorniczą.

Wytłumaczenie jest proste: zalegają z opłatami – mówi osoba ze wspólnoty.

Jak informuje rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Warszawie, lodówki, chłodziarki oraz meble zostaną zlicytowane 6 lutego. Do tego czasu Marta może jeszcze uratować swój dobytek, regulując zaległości.

Wygląda na to, że kariera w show biznesie jest więc dla niej jedynym ratunkiem i sposobem na wyjście z kłopotów. Zwłaszcza, że bogaty ojciec jej męża mówi publicznie, że nie chce mieć z nią nic wspólnego.

Czy to właśnie przez kłopoty finansowe zaczęła rok temu tak mocno promować się z córkami, szukać pracy w telewizji i pisać książki?

Postanowiliśmy zerknąć na bankrutującą cukiernię Marty w Google Street View. Traf chciał, że zdjęcie lokalowi zrobiono akurat w momencie, gdy stał pod nim jej firmowy samochód... Na środku chodnika. Miała duży niefart, albo stoi tam naprawdę często.

Przypomnijmy, że w czerwcu pokazywaliśmy Wam zdjęcia tego samego auta zaparkowanego obok... na miejscu dla niepełnosprawnych.

Te z Google Maps też zostaną na pamiątkę:

515
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(515)
gość
7 lat temu
trzymajcie kcuki żebym moją pierwszą sesję zdałą!
gość
7 lat temu
w końcu dobry news
fredy
7 lat temu
sparwiedliwosc musi byc rowna i wobec biednych i wobec bogatych, a nie tak że bogatym się upiecze
pfff
7 lat temu
TYLKO ŻEBY NIE SCHUDŁA ZE STRESU ;(
gość
7 lat temu
Na pewno nie straci...tylko biednemu wiatr w oczy... eh niestety jej to nie tyczy...
Najnowsze komentarze (515)
obserwator
7 lat temu
nestor rodu pan Zbigniew wiedział co robi odcinając się od Marty i Adama. I nie promujcie ich proszę, to będzie dla niej największa kara.
obserwator
7 lat temu
nestor rodu pan Zbigniew wiedział co robi odcinając się od Marty i Adama. I nie promujcie ich proszę, to będzie dla niej największa kara.
obserwator
7 lat temu
nestor rodu pan Zbigniew wiedział co robi odcinając się od Marty i Adama. I nie promujcie ich proszę, to będzie dla niej największa kara.
gość
7 lat temu
Patrzę na to zdjęcie i stwierdzam, że artykuł pisał jakiś postkomunistyczny d***l. Jaki chodnik, gdzie przechodnie, komu utrudniła życie? Popatrzcie na zachód jak zachowuje się policja (nie stwarzasz zagrożenia na drodze to nie reaguje). Oczywiście patrz na naszych rządzących/pseudopolityków/lokalnych notabli/biznesmenów mających wszelakie przepisy ruchu drogowego w głębokim poważaniu, wszak mają immunitety/dają zatrudnienie (częściowo na lewo)... ich policja nie rusza. Chory kraj!
gość
7 lat temu
MAJATEK-LOKAL JEST WYNAJMOWANY, PŁACĄ CZYNSZ!! I MAJA JESZCZE JEDEN PUNKT-MAŁĄ BUDE W ANINIE, SZOK............ JAK NA MOJE OKO TO TE CYRKI Z MEDIAMI TO POTO ABY ZAROBIĆ , BO Z. GRYCAN ODCIĄŁ ICH OD KORYTA.
gość
7 lat temu
NIE WIERZĘ W TO,TO JAKAŚ ŚCIEMA,ŻEBY KLIENTÓW PRZYCIĄGNĄĆ
gość
7 lat temu
ale sztuczna z niej kobieta
gość
7 lat temu
zazwyczaj nachalne obnoszenie się z bogactwem oznacza kompletny brak kasy :)
smakosz
7 lat temu
Jak mówi stare przysłowie tak wyglądasz jak jesz :) wyglądasz jak gówno bo jesz gówno więc to wyjaśnia wszystkim co warte są te ciasta i gówniane lody :)
Artur/Gdańsk
7 lat temu
Dlatego bankrutuje bo ludzie boją się jeść produktów marki GRYCAN bo nie chcą wyglądać po nich jak utuczone świniaki :) Wygląd Grycanek i to co wyprawiają jest antyreklamą dla tej wspaniałej pokoleniowej firmy budowanej przez jej teściów - Państwa Grycanów. Ja bym je wydziedziczył na miejscu teścia razem z synkiem jak nie weźmie na smycz swoich 3 świnek :))))
gość
7 lat temu
Skoro kretynka na fryzjera wydaje 1500 to co się dziwić. Trzeba mieć p******y łeb żeby za ułożenie tego syfu na łbie tyle dać. Normalna fryzjerka by to zrobiła za 50 -70 złotych pewnie ale gruba ś****a się musi lansować choć nic jej to nie daje. Z lansem oblesnych córeczek nie wyszło więc zniknęły z mediów i została stara krowa. A może na lans córeczek już kasy nie było ?
gość
7 lat temu
Weźcie mi te maciory. Niech bankrutuje krowa !!!!! Wydawało jej się że jest nie wiadomo kim. Z gów.a bata nie ukręcisz jak mówi stare, mądre powiedzenie. Czym to krowisko chciało się wypromować ? Córeczkami ? Tymi spasłymi, obleśnymi lochami ? Dziennikarka w tvn tak o niej powiedziała ? Ciekawe ile gryczanka jej zapłaciła żeby to powiedziała. Poza tym, jak można kilka miesięcy nie płacić czynszu ? Na własną odpowiedzialność to zrobiła i musiała liczyć się ze strata wszystkiego. Myślała w swoim głupim łbie że jest kimś. Pewnie kasę na czynsze płaciła ludziom z rynsztokowego tvn-u żeby o niej mówili i ją chwalili no i pudelkowi żeby o niej co chwilę pisali hahahaha. Jednak byle czego się nie wypromuje nawet w Polsce.
gość
7 lat temu
Media wkur.... ludzi gdy na siłe wciskają Grycanki w każdym programie, wmawiając że to gwiazdy. no to wkurzeni ludziska się zawzięli i nie kupują jej produkcji. skutek-bankructwo!
mayana
7 lat temu
a na koniec przyjdzie stanąć za ladą, a wieczorkiem toalety wymyć
...
Następna strona