Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kwaśniewska czarnym koniem "Tańca z gwiazdami"?

1009
Podziel się
Kwaśniewska czarnym koniem "Tańca z gwiazdami"?
bDodwRfp

Występ córki byłego prezydenta, Oli Kwaśniewskiej, w programie rozrywkowym, od samego początku budził liczne kontrowersje. Sama Ola nie czuła się dobrze w roli tancerki i otwarcie mówiła, że nie podejrzewa, żeby dotrwała do drugiego odcinka. Stało się jednak inaczej. Odpadło kilka innych par, a Ola i Rafał Maserak zdobywali wcale nie najgorsze noty. Złośliwi mówią co prawda, że to główna zasługa przystojnego Maseraka, ale dzisiejszy wieczór chyba zamknie im usta.

Tango do piosenki z musicalu Upiór z opery w wykonaniu Kwaśniewskiej i Maseraka zdobył niezwykle wysokie noty. Para otrzymała dwie dziewiątki i dwie dziesiątki (po raz pierwszy przyznane w tej edycji). Wyżej w klasyfikacji jury uplasował się tylko Rafał Mroczek, który brawurowo zatańczył z Anetą Piotrowską walca do tematu ze Skrzypka na dachu. Jury doceniło szczególnie dodatkowe utrudnienie, jakie narzuciła sobie para – Aneta tańczyła z zawiązanymi oczami, zdając się całkowicie na Rafała.

Dodatkową atrakcją dzisiejszego odcinka był występ Eweliny Flinty, która zaśpiewała przebój z musicalu HairThe Age of Aquarius.

bDodwRfr

Odpadła, jak przewidywano od kilku tygodni, Renata Dancewicz. Jej czacza zatańczona do przeboju Summer Nights nie zachwyciła.

Cóż, wygląda na to, że Robert Rozmus powinien martwić się nie tylko o Rafała Mroczka (Rozmus boi się Mroczka)
, ale też o Olę Kwaśniewską – może to ona zgarnie mu sprzed nosa Kryształową Kulę? Po dzisiejszym odcinku Rozmus spadł na czwarte miejsce – za Mroczkiem, Kwaśniewską i Jabłczyńską.

bDodwRfS
KOMENTARZE
(1009)
gość
15 lat temu
jablczynska niech spada chomik p******y , gdzie jej do oli
gość
15 lat temu
maszkara jedna z tej kwaśniewskiej szmaty jak widze ten jej krzywy p******y uśmiech w dodatku wykonany za każdym razem w ten sam sztuczny sposób do kamery to mi się obiad sprzed miesiąca do gardła cofa
zocha zy wsi
15 lat temu
maseraka uwielbiam już od drugiej edycji jest bossski i taki pełen zycia:D ale kwaśniewska co za zmopra ...ten program powinien sie nazywac "taniec z czerwonymi gwiazdami"://///////// a słyszeliscie zbycha"pewnie masz to w genach" pffffffffffffffffff co za o****a j***c zbycha!!!!!!!!!za wolną polske!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak wygra kwasniewska to TVN powinien skończyn jak czerwone gwiazdy:///////////////////przepłacona stacja.......a tak na marginesie na jakiej podtstawie Alexis sie tam dostała ?? od kiedy pani psycholog jest gwiazdą??.... może jest ale na wschodzie:]
bDodwRfT
alize
15 lat temu
www.zylkaaa.blog.onet.pl powiem jedno ! OLA WYSRAJ SIĘ jesteś g****a, tłusta, brzydka... tańczysz jak... osioł na kiju ( przechodzi dalej tylko ze znajomościm przecież córeczce byłego prezydenta nei dasza 3 pkt ;/ ) kibicuje Razmusowi :) jets takim słodkim diabełkiem :) Rafałkowi Mroczkowi :) świetnie tańczy :* Joasi Jabłczyńskiej :) bardzo ja lubię gra świetne role w filmach szczegolnei NIGDy W ŻYCIU :)) Antośka heh :) !! a najbardziej w finale chce joasuie i rafałka ! buxiak dla wszystkich tancerzy ( oprocz oluni :/ !! ) i mam prośbe do pani IWONKI z JURY TZG .. krytykuj ją tak jak krytykowałaś Renate Dancewicz czy Anetke Kręglicką ! panią beatke i pana zbysia nie bvede prosiła :D poneiważ oni nikomu by nie powiedzieli.,.. :/ chamskich wypowiedzi dlatego ich kofam :) heh i panie PIotrusiu... BŁGAMA wypieprzyc ją na zbity pysk !
gość
15 lat temu
Kwaśniewska powinna juz dawno odpasc, jest do niczego (nie umie tanczyc, jest brzydka i calkiem do d**y). Nie nawidze jej!!!!!!!!!!!!!!!!!
Najnowsze komentarze (1009)
marcin bujek
11 lat temu
to brzydula i PASZCZUR a no i nieumie tańczyć
mp3-store
13 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
sacsahuaman
14 lat temu
Rose? o niee
ja
14 lat temu
cpa jest i tyle oczywiscie fajna
ja
14 lat temu
spoko c***a
gość
14 lat temu
Ola tańczy naprawdę super
gość
15 lat temu
Kwasniewska ruszala sie okropnie a doszla tak daleko-za nazwisko i dzieki tancerzowi
gość
15 lat temu
kwaśniewska to g****a facetka taka grzęda łażąca nawet nie umie tańczyć nie cierpie jej jest gruba jak ś****a
bDodwRfL
gość
15 lat temu
są super i gdyby Pani Ola , nie nazywała sie Kwasniewska, a była gwiazdką jakiegoś serialiku, to na pewno byliby pierwsi, czego im życzę.
K4rci4
15 lat temu
TTTTTTTTAAAAAAAAAAKKKKK CAŁKIEM RACJ MASZ DUŻO .....DUZO.....KWAŚNIAK DO BANIIIII!!!!!!!!
K4rci4
15 lat temu
ZGADZAM SIĘ MASZ RACJĘ!!
K4rci4
15 lat temu
jak OLA wygra to ja aniołek przes ta gruba d**a....rusza się jak niewiem co!!!!i do tego brzydula i ma brzydkiego partnera=)mój faworyt(beata tyszkiewicz)hihi!TOOO! MROCZEK
k-key
15 lat temu
To nie "Upiór z opery", ale "UPIÓR W OPERZE"!!! Wstyd...
gość
15 lat temu
olka kwaśniewska czyli kwaśniak jest sztuczna i sztywna ta gemba uuuuuuuuuuuuuuuuuuu maserak jesyt całkiem całkiem
...
Następna strona
bDodwRgn