Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dykiel: "TVN POŻYDZIŁ i nie wydał naszego kalendarza!"

1665
Podziel się:

"Poczułem się fatalnie. Zatkało mnie" – żali się Bartosz Węglarczyk.

Dykiel: "TVN POŻYDZIŁ i nie wydał naszego kalendarza!"
bEDxiVvp

Z okazji 10-lecia serialu Na Wspólnej do studia Dzień Dobry TVN zaproszono Bożenę Dykiel. Zapewne prowadzący nie spodziewali się żadnej kontrowersyjnej wypowiedzi ze strony aktorki. W trakcie show gwiazda serii zaczęła się jednak żalić, że stacja "pożydziła" i nie sfinansowała okolicznościowego kalendarza z bohaterami popularnego serialu.

TVN pożydził i nie wydał naszego kalendarza – wypaliła Dykiel. Pożydził, czyli nie dał szmalu. Ale przyprowadziłam nawet sponsora z pieniędzmi.

bEDxiVvr

Na wypowiedz zareagował Bartosz Węglarczyk, który okazuje się być bardzo wrażliwym i taktownym prowadzącym. W rozmowie z Gazetą Wyborczą wyznał, że gdy usłyszał słowo "pożydził", poczuł się zraniony.

_* Poczułem się fatalnie. Zatkało mnie *. Świetnie rozumiałem to słowo. Pani Dykiel była gościem w naszym programie i bardzo ją lubię jako aktorkę. Zaprosiliśmy ją do programu nie o Żydach, nie o żadnych poważnych tematach, tylko o rocznicy jej serialu. Jeżeli ktoś może mi powiedzieć, jak się zachować w takiej sytuacji, chętnie posłucham. Rzadko mi się coś takiego zdarza_ – żali się autor wypowiedzi o "ukraińskich robotach domowych".

Na wypowiedz Dykiel zareagowało już także Forum Żydów Polskich, które oskarżyło ją o antysemityzm.

bEDxiVvS
KOMENTARZE
(1665)
gość
9 lat temu
No on akurat powinien być ostatni do krytyki, tendencyjny cienias
gość
9 lat temu
Aż się chce powiedzieć: I kto to mówi...
gość
9 lat temu
jak zwykle z igły widły i odwracanie uwagi od rzeczy naprawdę ważnych, Polska taki piekny kraj
bEDxiVvT
9 lat temu
Aha. Znow mamy cenzure i kmiotki sie tlumacza za niesfornych gosci. Tylko niech jakis lingwista wytlumaczy tepym prawomyslnym geneze slowa i znaczenie zanim tepe sztuki wzniosa raban...
gość
9 lat temu
ostro Bożena...
Najnowsze komentarze (1665)
gość
8 lat temu
testmetoo.com/dolacz-do-nas/?token=732b4802c3580607a21020512f3958b2 Testuj kosmetyki i inne dobra za darmo :)). Dołącz do nas :).
gość
8 lat temu
osoby publiczne i tak lubiane powinny pokazac klase takie wypowiedzi nie pasuja do nich
ada
8 lat temu
czy ten Węglarczyk jest wnukiem Józefa Światły? Kto wie.
ema
8 lat temu
Żydzi zasłużyli sobie specyficznymi cechami charakteru na takie określenie. A wiadomo że TVN sprzyja żydom wiec jest pro-żydowską instytucją....logicznie myśląc pożydzili (odżałowali kasy). Nie ma się co obrażać. Polacy obudźcie się i brońcie tego co Polskie a nie żydowskie.
gość
9 lat temu
Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą ... rozwiń całośćsię i umrą – niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy – sprywatyzowany – nie produkuje. Przemysł samochodowy – sprywatyzowany – nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy – ledwie zipie – sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody – spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?… Pomorze? – na pewno wystarczy? Jesteś Polakiem – nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie – może każdy. Więc nie pytajcie – „co mogę zrobić dla Polski?” Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat. Warunek jeden – tym tekstem „zatrollujcie ” inernet. Na tydzień, miesiąc… rok… do skutku. Będzie z niego jakaś korzyść w miejsce straty czasu
gość
9 lat temu
grubas weglarczyk tez zyd tam samo z******o w tym tvnie
Zjadaczżydów
9 lat temu
Brawo Pani Bożenko wreszcie im Pani prawde powiedziała u mnie i 99% Polaków wielki PLUS
gość
9 lat temu
Ale problem,powiedzenie stare jak swiat, robić szum tam gdzie go nie ma.
bEDxiVvL
gość
9 lat temu
zydkom się p***b o we łbach weglarczyk na czele
gość
9 lat temu
tłusta żydowska ś****a
gość
9 lat temu
A kto doprowadził do kryzysu cztery lata temu? Zachłanne Ż..... z Wall Street.
gość
9 lat temu
Zrobiła się afera, bo w TVN to prawie same Ż**y.
gość
9 lat temu
dla Pana Węglarczyka. Hipokryta!
POLAK
9 lat temu
Przeciez on jest zwyklym PARCHEM
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDxiVwE
bEDxiVwF
bEDxiVwG
bEDxiVwH
bEDxiVwI
bEDxiVwn