Trwa ładowanie...
Przejdź na

Korwin-Piotrowska o Janowskim: "Cyniczne zagranie. Słabe, pozbawione jaj i niemęskie"

841
Podziel się:

Dziennikarka komentuje rozstanie Roberta z Moniką G. "Wiele nie robi i nie jest nikim wielkim".

Korwin-Piotrowska o Janowskim: "Cyniczne zagranie. Słabe, pozbawione jaj i niemęskie"
bECSHnLp

Początkowo Robert Janowski próbował udawać, że skandal z kradzieżą ubrań z butiku na Florydzie został zmyślony przez media. Później jednak trudno było przeczyć niezbitym dowodom, jak zdjęcia aresztowanej narzeczonej i zeznania policjantów. Zobacz: Policjant z Florydy: "Płakały, kiedy się pojawiłem" Prowadzący show Jaka to melodia ostatecznie zerwał z Moniką G. i wyrzucił ją z domu.

Ratowanie twarzy, wizerunku i ciepłej posadki w show biznesie ostro skrytykowała Karolina Korwin-Piotrowska. W programie Na językach prowadząca Magiel towarzyski stwierdziła, że zachowanie Roberta jest "niemęskie".

Cyniczne zagranie człowieka, który poza telewizją i tym programem, wiele nie robi i nie jest nikim wielkim – podsumowała decyzję Janowskiego. To go trzyma przy życiu, to mu spłaca kredyty i daje mu status gwiazdy. Robert Janowski walczy o życie i to oświadczenie jest tego dowodem. Mnie się to nie podoba, jest słabe, pozbawione jaj i niemęskie.

bECSHnLr

Co Wy sądzicie o postępowaniu Janowskiego, który jeszcze rok temu twierdził, że zakochał się "niczym licealista"? Zobacz: "Nawet nie wypada mi się zakochać!"

bECSHnLS
KOMENTARZE
(841)
maggie
9 lat temu
to samo mozna powiedziec o Pani korwin-piotrowskiej...wiele nie robi i nie jest nikim wielkim!!
gość
9 lat temu
Jasne, przytulanie złodziejki jest mocne, męskie i ma wielkie jaja. Ogarnij się kobieto, bo jak czasem coś walniesz to przytomność tracę.
zenek
9 lat temu
sie trafiła narzeczona:) hihihihihihihhi
bECSHnLT
halinna
9 lat temu
w ogole żałosna sytuacja, dobrze ze ja zostawil...
gość
9 lat temu
Jakie zagranie? Wiochy mu narobila, kazdy by ja w d**e kopnal na jego miejscu!
Najnowsze komentarze (841)
seo
5 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo
gość
9 lat temu
A co miał robić-zenic sie ze z********a?na pewno dużo go to kosztowało ale właśnie pokazał ze jest silny i ze zdobył sie na zerwanie z ta kobieta?
gość
9 lat temu
A cóż w tym dziwnego. Przecież w programie który prowadzi przytula się do młodszych lasek. No ewentualnie tak zdawkowo do niepełnosprawnych. A prywatnie? Wychodzi z niego prawdziwa natura.
gość
9 lat temu
ale cham.. podobno byl zakochany.. a jak sie trafia jakis wiekszy problem to Janowski ja rzuca, a tyle co twierdzil ze jest bardzo zakochany..
gość
9 lat temu
A co miał zrobic? bronic złodziejstwa? pewnie sma nie wiedział ze kradła/
gość
9 lat temu
A co znaczy męskie???? Niby Pani Piotrowska taka inteligentna i nowoczesna, a jak co do czego to siegamy po stereotypy i mówimy co powinien robić mężczyzna i jak sie zachowywac.
gość
9 lat temu
Niedługo wróci z płaczem do żony
gość
9 lat temu
Zblazowana elyta warszawska. Z nudów kradną.
bECSHnLL
gość
9 lat temu
Pani Korwin-Piotrowska natomiast to dopiero jest wielka. Ta to ma wielki tupet, wielka odwagę, aby nie powiedzieć bezczelność i wielkie poczucie własnej wartości i wyjątkowości, jeśli daje sobie prawo wchodzenia z butami, bezpardonowo w czyjeś życie, nie po raz 1-y zresztą, oceniania, wypowiadania się nawet w b.osobistych tematach. Zero przy tym smaku,taktu,kultury, o klasie nie ma mowy.Może to i pasuje do Agnieszki Szulim, ale mnie nie pasuje. Jestem 45 letnią kobietą, pracującą(kierownik apteki),mam rodzinę,dzieci,czytam i kocham kino i muzykę. niejedno w zyciu i widziałam i sama przeszłam,a jednak nie uważam,abym miała prawo oceniać tak dobitnie innych ludzi i nie uważam,że ma je Pani Piotrowska. Więcej kultury,proszę!
gość
9 lat temu
korwin p. a ciebie bzydalu kto by chcial ? jacykow
gość
9 lat temu
http:// www. visit-x.net/?w=16373 zapraszam na gorące dziewczyny :)
gość
9 lat temu
Zakochal sie i tak szybko sie odkochal-s****a ,nic nie wiedzial biedaczek-boi sie oswoja wielka kase to najlepiej nie rozmawiac tylko wyrzucic-dziewczyny jaki to luj uwazajcie na niego!!!!!!!
kris
9 lat temu
a kim te b****o wogule jest,nie znam jej nie znam,jaka p*****a
gość
9 lat temu
czy ta k***a musi wszystko komentowac ?? na kazdy temat ma wyrobione zdanie ? Ta brzydula to taka "wszystko wiedzaca " kretynka.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECSHnME
bECSHnMF
bECSHnMG
bECSHnMH
bECSHnMI
bECSHnMn