Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szczepkowska walczy z "lobby gejowskim"! "ZOSTAŁAM NAZWANA SZMATĄ!"

1033
Podziel się:

"Zachowują się irytująco. Są w stanie każdy głos krytyczny nazwać homofobią."

Szczepkowska walczy z "lobby gejowskim"! "ZOSTAŁAM NAZWANA SZMATĄ!"
bEDehVFh

Joanna Szczepkowska postanowiła wziąć udział w głośnej ostatnio dyskusji w sprawie widoczności gejów w polskim życiu publicznym. Pod lupę postanowiła wziąć środowisko teatralne, w którym osoby homoseksualne zajmują ważne i prestiżowe stanowiska. Jak twierdzi, nie podoba jej się szafowanie terminem "homofobia" zawsze, gdy ktoś odważy się skrytykować gejów.

Raczej trudno uznać mnie za homofobkę - pisze w felietonie dla E-teatru. I dlatego właśnie nie daję gejom taryfy ulgowej. Jak wszyscy dzielą się na zdolnych i niezdolnych, na uczciwych , na spryciarzy i na ofiary sprytu. Otóż spryciarze z gejowskich środowisk znakomicie żonglują dziś słowem "tolerancja". I to jest nowość w ich wielowiekowej obecności w sztuce. Spryciarze zręcznie wykorzystują fakt, ze świadomość i tolerancja jest w naszym kraju w powijakach. W imię pracy nad świadomością społeczną są w stanie każdy głos krytyczny nazwać homofobią. To czysta manipulacja i przede wszystkim blokowanie prawdziwej, rzetelnej dyskusji. Geje chcą być widoczni, jako zbiorowość i widoczni są. I jeśli zachowują się irytująco, to to irytuje.

Aktorka zarzuca także gejom, że mają swoje lobby w teatrze, które blokuje wszystkie krytyczne słowa i publikacje na swój temat:

bEDehVFj

Nie tylko w Watykanie jest homoseksualny lobbing. I nie tylko kler należy za to ścigać. Gazeta, do której pisuję felietony bardzo chętnie i pilnie zamieszcza fakty świadczące o lobbingach homoseksualnych wśród kleru. Spróbuj jednak napisać tekst o takim lobbingu w teatrze. Ja spróbowałam. Tekst został zatrzymany i określony, jako donos. Ja zostałam nazwana szmatą. Otóż, jeśli mamy szczerze rozmawiać o prawach gejów do normalnego życia, to zachowujmy się jak w normalnym kraju i dajmy prawo do oceniania gejów też. Dyktat środowisk homoseksualnych musi się spotykać z odporem tak jak pary gejowskie muszą się doczekać praw małżeńskich.

Myślicie, że taki głos rozsądku przebije się w mediach?

bEDehVFp
bEDehVFK
KOMENTARZE
(1033)
gość
9 lat temu
Dobrze gada polać jej!
gość
9 lat temu
TAKA PRAWDA
gość
9 lat temu
mniejszość nie może narzucić swoich praw większości !!!
bEDehVFL
gość
9 lat temu
BRAWO Pani Joanno. Podobnie jest w Europie Zachodniej z czarnymi, zwróć im uwagę na temat czegokolwiek a już jesteś rasistą.
gość
9 lat temu
SWIETA PRAWDA! wyrazanie swojej opini, nie powinno byc odbierane jakos homofobia!
Najnowsze komentarze (1033)
Gość
6 lat temu
Jestem osoba homoseksualna i zgadzam się z nią.
gość
7 lat temu
jakieś gópoty wypisuje! a z tytułu niektórzy mogliby sądzić, że dziewczyna będzie do rzeczy. upadek.
gość
7 lat temu
Miejsce pedałów i l**b jest w podziemiu, rynsztoku
gość
8 lat temu
Bardzo mądra, słuszna opinia, mówi z wielkim aktem i wyczuciem, jak jest. Orientacja seksualna nie może wpływać na ocenę talentu, ani za ani przeciw!
gość
8 lat temu
ma 100% racji, nie mozna gejow krytykowac a czesto głoszą demoralizujące poglądy i wmawiają nam, że są 'normalniejsi' niż heterycy. a nie są!
IzOlida
8 lat temu
Pani Joanno, jest Pani niezwykle silną kobietą, podziwiam, że ma Pani zapał do walki, że nie poddaje się Pani. Ma Pani sto procent racji, każda inteligentna, rozumna i obiektywna osoba się z Panią zgodzi. Jestem pod wielkim wrażeniem i życzę wszystkiego co najlepsze !!!!!
gość
8 lat temu
Gdzie sa artysci ktorzy powinni bronic wspanialej artystki jaka jest Pani Szczepkowska czyzby wszyscy byli w jednej minucie homoseksualistami? Jest mnie przykro ze milczymy i zgadzami sie z podloscia !Nie bojcie sie stajac w Jej obronie wakczycie o swoje dzieci .Tylko 1procent moze urodzic sie homoseksualista ,ale nie 99procent .
gość
8 lat temu
Tu nie chodzi o to ze ona jest przeciwko nim a wydaje mi sie nawet ze popiera prawa gejów tylko nie lubi nadużywania słowa homofobia
bEDehVFD
gość
8 lat temu
Dziwne poczytałem na forum uwagi internautów i jakoś tak mi wyszło ,że osoby ,które maja inne zdanie niż P.Szczepkowska ubliżają i krytykują wygląd, /zresztą mimo wieku uważam,że jest ładniejsza od.P Biedronia/,ale cóż tu komentować kultura to nie jest.
gość
8 lat temu
Ani jednym słowem nie powiedziała, ze jest przeciw gejom, skrytykowała tylko postawę środowisk gejowskich wykorzystujących trendy jakie teraz panują, że jesteśmy nietolerancyjni itp. Wszystko teraz można zrzucać na to. Po ostatnich aferach jakie się rozpętały wokół osób znanych ,które mają odwage mieć na ten temat swoje zdanie, już niewielu skrytykuje jakiegokolwiek homoseksualistę choćby był miernotą ,będzie wychwalany. Bo powoli strach być heteroseksualnym.
gość
8 lat temu
Dobrze gada. Jeśli mamy demokrację to chyba wszyscy mogą wyrażać swoje zdanie?????? Czy tylko p****y albo ich wielbiciele?
gość
8 lat temu
gejowi chca rownouprawnienia tyle tylko ze wyzej
gość
8 lat temu
jestem gejem, ale przyznaję jej rację. często homoseksualne osoby się zbyt ze sobą obnoszą i to strasznie irytuje. nawet mnie, bo staram się nie wyróżniać z tłumu. To, ze wolę chłopców nie powinno być podstawą mojego życia. szkoda, ze nie każdy to rozumie...
gość
8 lat temu
ma rację
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDehVGw
bEDehVGx
bEDehVGy
bEDehVGz
bEDehVGA
bEDehVGf