Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Piotr ŻAŁUJE DECYZJI O ŚLUBIE!"

349
Podziel się:

"Nie wie, jak wyplątać się z tego związku, żeby nie było skandalu"... Uda się? Po co mu była ta okładka?

"Piotr ŻAŁUJE DECYZJI O ŚLUBIE!"
bEDlGnJx

Jak już pisaliśmy, małżeństwo Piotra Adamczyka i pochodzącej z Białegostoku Katarzyny Gwizdały powoli przechodzi do historii. Okładka i wspólny wywiad w Vivie nie wystarczyły niestety, by scementować ich związek. Najwyraźniej mieli wobec siebie zbyt wygórowane oczekiwania. Celebrytka, lansująca się jako pochodząca z Paryżą "Kate Rozz", liczyła na to, że małżeństwo ze znanym aktorem utoruje jej drogę do show biznesu. Przez chwilę wydawało się nawet, że może jej się udać, jednak Dwójka ostatecznie zrezygnowała z zaangażowania jej do drugiej edycji The Voice of Poland. Obrażona Gwizdała wyjechała do Francji, gdzie mieszka jej bogaty były mąż i córka.

Piotr żałuje tak pochopnej decyzji o ślubie - przyznaje w rozmowie z Faktem jego znajomy. Dziś wie, że wszystko stało się za szybko i żałuje, że w ogóle doszło do ślubu. Byli sobą zauroczeni i chyba pomylili to uczucie z miłością. Niestety mało się znali.

Cóż, tak do bywa jeśli chce się dostosować życie i "zauroczenie" do grafiku Vivy. Pierwsze rysy na ich związku pojawiły się tuż po ślubie, który odbył się w sekrecie, by zaskoczyć okładką byłą narzeczoną Piotra i wszystkich czytelników. Przypomnijmy zdjęcia z ich głośnej kłótni na ulicy. Wściekły Piotr wysiadł wtedy z samochodu i pozwolił się gonić przepraszającej go żonie: Adamczyk kłóci się z żoną! (ZDJĘCIA)

bEDlGnJz

Zeszłego lata byli już bliscy rozwodu, jednak "Kate", w nadziei na posadę w jesiennej ramówce, udało się załagodzić sytuację. Mówiono nawet, że Adamczyk chce usynowić jej adoptowanego synka, a może nawet pomyślą o wspólnej adopcji trzeciego dziecka, które pomogłoby "scementować ich związek". Niestety, nic nie wyszło z tych planów.

Dziś są sobie obcy. Piotr od świąt nie widział dzieci i raczej ich już nie zobaczy - mówi informator tabloidu. Córka Kate jest we Francji, a syn u jej mamy. Teraz Piotrek nie wie, jak wyplątać się z tego związku, żeby nie było skandalu.

Jak już proponowaliśmy, najlepiej byłoby to zrobić w Vivie. Na pewno udostępnią mu kolejną okładkę i dwadzieścia stron, na których wyjaśni, co poszło nie tak.

bEDlGnJF
bEDlGnKa
KOMENTARZE
(349)
K
8 lat temu
to bylo do przewidzenia od razu, ze tak bedzie ...
ppp
8 lat temu
Co nagle to po diable. A gust ma wyjątkowo kiepski.
KIKAKIKAA
8 lat temu
usuwajcie te spamy pudlu!!!!!!! mam dosyć sponsorowanych, antków muzykantów i innych bzdet!!!!!
bEDlGnKb
gość
8 lat temu
Bo chciał zrobić na złość Czartoryskiej :P
gość
8 lat temu
TRZEBA BYŁO CZARTORYSKIEJ NIE ZOSTAWIAĆ!
Najnowsze komentarze (349)
gość
8 lat temu
czy on nie widział tych pogardliwych uśmieszków
gość
8 lat temu
Biedne dzieci, żadne z nimi nie przebywa na co dzień. Szok! Jak z tego mają wyrosnąć zdrowi dorośli ludzie? Przecież te dzieci też będą miały takie związki. Ludzie, dbajcie o rodzinę!!
gość
8 lat temu
i tak wyglada historia 'prawdziwej"milosci.
gość
8 lat temu
nie stop tylko gazowac
gość
8 lat temu
Rozzz ... wód !
gość
8 lat temu
kate ross chciałaby być kate moss ale jej daleko.........................
gość
8 lat temu
To takie duże dziecko jest co nie wie czego chce...fajną l***ę miał , to mu się zachciało nie wiadomo czego?
gość
8 lat temu
To takie duże dziecko jest co nie wie czego chce...fajną l***ę miał , to mu się zachciało nie wiadomo czego?
bEDlGnJT
gość
8 lat temu
tez zaluje ale od czego he he boki
poszkodownik
8 lat temu
Ehh... zabrakło jakiegoś mądrego kumpla, który by się nie bał i szczerze powiedział nie wchodź w to:) może teraz ktoś go wesprze i się rozwiodą przed adopcją "wspólnego dziecka" życzę mu ekipy jak w filmiku Carlsberga
gość
8 lat temu
ale ona brzydka!
gość
8 lat temu
Szkoda Piotra dla takiego KONIA!!!!
gość
8 lat temu
szkoda mi go...wygląda na faceta szukającego miłości,chętnie bym się nim zaopiekowała :)
nie-boska
8 lat temu
Ale mogliby zrobić sobie rozwodową okładkę, na pewno by się sprzedawała, a w środku, rozwodowy tort, goście z prezentami, podział majątku, może kilka "ciepłych słów" na pożegnanie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlGnKM
bEDlGnKN
bEDlGnKO
bEDlGnKP
bEDlGnKQ
bEDlGnKv