Trwa ładowanie...
Przejdź na

Nauczycielka PRZYPALAŁA STOPY Rozenek?!

226
Podziel się:

"Perfekcyjna Pani" opowiada o swoich traumach ze szkoły baletowej... "Kazano nam trzymać nogę pod określonym kątem."

Nauczycielka PRZYPALAŁA STOPY Rozenek?!
bEDdHzGZ

W nowej Vivie siedząca na stole Małgorzata Rozenek opowiada o swojej wielkiej miłości do synów oraz wyznaje, co doprowadziło do rozpadu jej małżeństwa. W numerze można także przeczytać o jej traumatycznych przeżyciach ze szkoły baletowej. Celebrytka TVN-u utrzymuje, że internat był dobrą szkołą życia, zaś rygor panujący na zajęciach ukształtował jej osobowość.

Szkoła uczy nieprawdopodobnej wytrzymałości i walki z własnymi słabościami - wyznaje. Do dziś pamiętam jedno bolesne ćwiczenie - kazano nam trzymać nogę pod określonym kątem, a kiedy stopa opadała, nauczycielka tańca krzyczała "Wyżej!". Po czym zapalała zapalniczkę.

Możesz sobie wyobrazić, z jaką łatwością stopa wędrowała w górę! – dodaje. Ćwiczenia nie pozostawiały miejsca na pytania: "Czy dasz radę? Jaki jest ich sens?". Odpowiedzi miała udzielić scena.

bEDdHzHb
bEDdHzHC
KOMENTARZE
(226)
gość
8 lat temu
ten news zmienil moje zycie
gość
8 lat temu
A pudlowi kto mózg przypala?????????????
gość
8 lat temu
wstrząsająca historia-.-
bEDdHzHD
gość
8 lat temu
PERFEKCYJNA JARA SZLUGI ? MYŚLAŁBY KTO !
gość
8 lat temu
ale ta baba ma parcie na szkło,wszystko powie by o niej pisali
Najnowsze komentarze (226)
gość
5 lata temu
prawdziwa "dama" z fajkiem :P
cheap wildsta...
6 lat temu
That is correct, May love-making. However it today that regarding will not go deep into and. Since it's only a small sector. Leader Shepard has returned on an additional taking once life disk region voyage, Contains curved cartoon figures, Plot creativities but also fascinating strange copulation(Appropriately the specific funny interspecies snog, Regardless). Keep away from, Bioware company ceo doctor. Beam Muzyka revealed writers that this may be the best gameplay that his home business carries available and as well will also reveal any type of those elusive community spokespeople which will is not just likely to be idiotic complete bill.'call involving work elite' will give players' statistics [url= wildstar gold[/url]
fitflop norge
6 lat temu
PUDELEK - Nauczycielka PRZYPALAŁA STOPY Rozenek?! [url= norge[/url]
moncler homme
7 lat temu
PUDELEK - Nauczycielka PRZYPALAŁA STOPY Rozenek?! [url=]moncler homme[/url]
Miro
8 lat temu
Na 200 lat Ameryki w 1976 roku najlepsze ciastka byly u Czarodzieja przy ul.Karmelickej w Krakowie. Jezdzily wtedy zaprzegi konne za Brame Florianska. Nalepiej pokazana rentencja zlewni, termin z environmental engineering zostala pokazana na koncu trzydziesto minutowego filmiku Beastie Boys z Hot Sauce Comittee, a to juz Podwale. Wiadomo 1000 dolcow dziennie jako srednia za caly rok i 156 metrow juz mozliwe dopiero po roku. Wiadomo, ze Partial Zero Emmision Vechicle na nowym Subru to jak napis: Zielen nie niszcz! Pozdrawiam
gość
8 lat temu
o tak.. lubie takie zle, zepsute mamuski
gość
8 lat temu
dzięki ta informacja odmieniła moje życie
:*****
8 lat temu
O Bożę, Nie wiem jak on to wytrzymywała ? Ja jestem pod wrażeniem że wo gule tam chodziła skoro czuła tak wielki strach i stres. Zarazem nie przepadam za nią i "Testem Białej Rękawiczki" . Uważam nawet że to przez ten " Test " traci widownie. Serial ten powinien uczyć porządku domowego jak i duchowego, a uczestnicy lub uczestniczki nie czują się w swoim towarzystwie dobrze bo wiedzą że 1 osoba otrzyma koronę . To właśnie zabiera widownie "Perfekcyjnej". Wracając do baletu współczuje ale jak już mówiłam dalej jej nie lubię. Pewnie większość osób pomyśli że jej nie lubię bo jej zazdroszczę ? Ale czego mam jej zazdrościć ? Tego że bierze rozwód ? Psuje życie sobie i dziecku ? Nie ja niem mam czego zazdrościć . Pozdrawiam :))))
bEDdHzHv
gość
8 lat temu
oh.. jakie to straszne to po co poszla do tej szkoly baletowej mogla sie wypisac nie wie co mowi i tylke powiedzialaby wszystko zeby tylko wsadzili ja do mediow niby taka perfekcyjna a papierosy pali ciekawe co jeszcze nam ciekawego opowie ze byla w wojsku czy ze byla kucharka masakra
gość
8 lat temu
W której baletowej są takie praktyki??? Mózg jej przypalili!!!
lilka kossak
8 lat temu
Zanim jeszcze zaczęłam studiować, chodziłam do szkoly dla sekretarek dr Małgorzaty Jantos. Na lekcjach uczących nas pisania na maszynie, zbierałyśmy burę od nauczycielki, która przylapywała nas na patrzeniu na klawiaturze.
gość
8 lat temu
Ależ wy głupoty wypisujecie. Wyrwane z kontekstu!! Kogo wy w tym Pudlu zatrudniacie?? Nauczcie waszych pismaków czytać ze zrozumieniem!!!
gość
8 lat temu
no i co w związku z tym...??????
gość
8 lat temu
dlatego taka chuda bo jara :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDdHzIo
bEDdHzIp
bEDdHzIq
bEDdHzIr
bEDdHzIs
bEDdHzHX