Trwa ładowanie...
Przejdź na

Adamczyk chce KOŚCIELNEGO UNIEWAŻNIENIA MAŁŻEŃSTWA!

432
Podziel się:

"Będzie go to kosztować dużo pieniędzy." Spróbuje udowodnić "nieskonsumowanie małżeństwa"? A może chorobę psychiczną?

Adamczyk chce KOŚCIELNEGO UNIEWAŻNIENIA MAŁŻEŃSTWA!

Jak już pisaliśmy, małżeństwo Piotra Adamczyka i pochodzącej spod Białegostoku Katarzyny "Kate Rozz" Gwizdały, przechodzi właśnie do historii. Para nie mogła się dogadać w sprawie miejsca zamieszkania oraz planów zawodowych aspirującej celebrytki. Jej zdaniem mąż za mało się starał jeśli chodzi o załatwianie jej posady w telewizji. Aktor z kolei niezbyt dobrze znosił zażyłość żony z mieszkającym w Paryżu byłym mężem, do którego ciągle wyjeżdżała. Nie dogadali chyba tych spraw, bo byli za bardzo zajęci organizowaniem ślubu na potrzeby publikacji w Vivie.

Decyzja o rozwodzie już podobno zapadła. Jak informuje Fakt, Adamczyk chce przeprowadzić także kościelne unieważnienie małżeństwa. Jak wiadomo, w religii katolickiej nie występuje słowo rozwód, jedyną szansą jest uzyskanie orzeczenia, że ślub od początku był nieważny. Do najczęściej podawanych przez małżonków przyczyn należą: choroba psychiczna jednego z partnerów, niedojrzałość do małżeństwa, ukrywanie bezpłodności i nieskonsumowanie małżeństwa.

Nie wiadomo jeszcze, na który wariant zdecyduje się aktor, jednak najwyraźniej uznał, że skoro zagrał "człowieka, który został papieżem", nie wypada mu poprzestać na rozwodzie cywilnym.

Piotr wie, że będzie go to kosztować nie tylko dużo czasu, ale i pieniędzy - mówi znajomy Adamczyka w rozmowie z Faktem. Nie liczy się jednak z kosztami i nie przerażają go wszystkie biurokratyczne kwestie.

Jak informuje tabloid, koszt całej procedury wynosi ok. 3 tysięcy złotych. Do tego trzeba doliczyć opłaty dla ekspertów prawa kanonicznego, reprezentujących małżonka przed komisja diecezjalną, które mogą wynieść drugie tyle.

Gwiazdor zamierza wykorzystać wszystkie swoje znajomości, by rozwiązać kościelne małżeństwo - pisze tabloid. A jako odtwórca roli Jana Pawła II w dwóch filmach, ma kontakty nawet w samym Rzymie.

Być może uda mu się udowodnić, że reklamowane w Vivie małżeństwo nie zostało skonsumowane. Albo że "Kate Rozz" jest chora psychicznie... Trzymamy kciuki.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(432)
gość
9 lat temu
tak się kończą te wszystkie wielkie celebryckie miłoście :)
gość
9 lat temu
Ludzie nie mają z czego żyć , a nasi celebryci takie problemy..
gość
9 lat temu
Nom, ale Czartoryska już kupiona przez szmuglera narkotyków więc na co on liczy ??
gość
9 lat temu
i po co był ślub.?
gość
9 lat temu
kościół katolicki i księża tego kościoła wszystko załatwią z panem bogiem i odpowiednio to umotywują, trzeba im tylko dać odpowiednią kasę za taki religijny zabieg - u nich wszystko jest do załatwienia - popatrz na Pazurę !
Najnowsze komentarze (432)
gość
9 lat temu
specjaliści od prawa kościelnego na pewno są na PUDLU
gość
9 lat temu
żenujący d***k
gość
9 lat temu
Dla ścisłości Nie ma czegoś takiego jak unieważnienie małżeństwa tylko STWIERDZENIE NIEWAŻNOŚCI a to jest duża różnica!!!
gość
9 lat temu
Adamczyk to gej ale jak dobrze zaplaci to czarni zrobia z niego swietego i sprawe zalatwia
Taki 1
9 lat temu
U Biskupa ok. 12 tys. zł. i Sąd Kościelny udowodni, ze faktycznie żadnych ślubów nie było. czasu to podobno trochę wymaga, bo konsultacje odbywają się "na samej górze". Można przyspieszyć , ale PRIORYTETE kosztuje EXTRA.
gość
9 lat temu
u nas facet, miał żonę i dwoje dzieci dorosłych.dostał rozwód podobno go biła znęcała się.Dostał rozwód kościelny, ożenił się ponownie .A jeszcze poparcie proboszcza.
gość
9 lat temu
żle robi , dużo straci
gość
9 lat temu
jak dobrze posmaruje , rozwód dostanie
gość
9 lat temu
ci wszyscy celebryci to myślą , że mogą wychodzić za mąż co rok ...
gość
9 lat temu
Dlaczego mnie to nie dziwi... A unieważnienie kosztuję łącznie ok. 2500 - wliczając ekspertów
gość
9 lat temu
obstawiam brak konsumpcji... :D
gość
9 lat temu
Czyli na unieważnienie kościelnego ślubu mogą liczyć tylko ludzie z zasobnym portfelem...
gość
9 lat temu
gwizdu,gwizdu i malżeństwo poszło w p,,,,,du. I jaka to celebrytka ?zwykła dziewczyna ze wsi
gość
9 lat temu
Takim facetem można się znudzić. Ani urody ani prezencji. Pewnie ten pierwszy był lepszy. Może być, że pomylona, skoro się na niego rzuciła? Byle on to sprawiedliwie umotywował. Doprowadził ją o do obłędu.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie