Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak: "Darek KOCHAŁ TYLKO MOJE PIENIĄDZE!"

1268
Podziel się:

"Cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Roztrwonił majątek. Zrujnował to, co ja zbudowałam."

Górniak: "Darek KOCHAŁ TYLKO MOJE PIENIĄDZE!"
bESFatuJ

Wygląda na to, że wylewanie pomyj na byłego męża zilustrowane ładnymi, kolorowymi zdjęciami stało się jej hobby. Od rozwodu Edyty Górniak i Dariusza Krupy minęły już trzy lata. Piosenkarka nadal nie może jednak pogodzić się z tym, co się stało, bo nieustannie poniża swojego byłego męża w mediach. W najnowszym wywiadzie w Gali opowiada o tym, jak bardzo jest teraz szczęśliwa. Przekreśla jednak wszystkie nieszczęśliwe lata spędzone u boku Darka.

Udawałam, że jest dobrze. Nie znoszę udawać, dławiło mnie to, więc dziś wielkim moim szczęściem i wolnością jest to, że już nie muszę udawać. Czułam się tak, jakby ktoś uśpił mnie na kilka lat - mówi. Byłam wtedy zupełnie nieobecna duchem i ciałem, i jako artysta, i w ogóle jako człowiek. Nie byłam sobą. Nie rozpoznawałam w lustrze swoich oczu. Zawsze umiałam się cieszyć każdym drobiazgiem. Byłam ciągle uśmiechnięta, optymistyczna, kreatywna, spontaniczna. I to we mnie zgasło. Zrozumiałam, że muszę siebie ratować.

Ratunkiem okazał się bardzo medialny rozwód i późniejsze kłótnie o syna. Górniak twierdzi także, że z perspektywy czasu widać, że Darek nie był w niej zakochany i związał się z nią tylko dla pieniędzy.

bESFatuL

Dariusz Krupa mnie nie kochał. On kochał moje pieniądze. Pokazał to kilkanaście razy, pokazał to po naszym rozstaniu, pokazał w czasie rozprawy rozwodowej. A po niej robił przyjęcia dla dziennikarzy w naszym ogrodzie. I opowiadał, jakim jest biednym, porzuconym przez żonę człowiekiem – twierdzi Górniak. Potem znalazłam dokumenty, które świadczą o tym, że cała nasza relacja była zaplanowana pod kątem finansowym. Wszystko było przemyślane. Tyle tylko, że nie umiał skorzystać z tego majątku, roztrwonił go. Ale zostawmy to, nie ma to już znaczenia.

Zrzuca także na niego winę za wszystkie swoje porażki i kiepski stan kariery muzycznej. Według niej, gdyby nie on, byłaby dziś światowej sławy gwiazdą :)

Takiego miałam menadżera... Broadway, światowa kariera, duet z Jose Carrerasem, a potem centrum handlowe. Nie chciałam dopuścić do tego, żeby mąż, który nie ma pracy, jest przygnębiony, jest osobą przy żonie, która ma wszystko, źle się czuł - poniża go w swoim stylu. Więc wymyśliłam dla niego posadę menadżera, a on po prostu zrujnował to, co ja zbudowałam. Najpierw wysuszył mnie jako artystkę, potem ściągnął do takiej rangi... Mówił: Musisz wyjść na scenę, bo ja potrzebuję pieniędzy, więc wychodziłam na tę scenę. Myślałam, że tak trzeba.

Edyta zawsze wie, co i jak powiedzieć, żeby mu maksymalnie dokopać. Myślicie, że kiedyś mu odpuści?

bESFatuR
bESFatvm
KOMENTARZE
(1268)
gość
9 lat temu
czy ona nie ma czasem problemów z psychiką? ale na serio?
Kalina
9 lat temu
Biedny Darek. Już widzę,że z takim charakterem dałaby się tłamsić przez tyle lat. Jakoś jej były mąż na nią nie najeżdża, trzyma klasę. Dziwna kobieta.
gość
9 lat temu
Przecież ona jest niezrównoważona psychicznie! Czy ktoś jeszcze jej wierzy!?
bESFatvn
normalny
9 lat temu
żyje z tego, że ciągle wywleka jakieś swoje brudy. Kiedy nagrała jakieś hity? Kiedy nagrała jakąś płytę? Polscy celebryci i pseudo-gwiazdki żyją z tego, że robią wokół siebie zamieszanie i sztuczną aferę, a prym w tym wiodą szmatki z TVN
gość
9 lat temu
Edyta, zamilcz już!
Najnowsze komentarze (1268)
gość
4 lata temu
gupia dzipa
słuchadż
4 lata temu
Darek Krup To Zaje...sty Gitarzysta. W Branży muzycznej - śmiem twierdzić że jest lepszym gitarzystą niż Edyta Górniak Wokalistką. Taka Prawda. Tyle że nie każda osoba kojarzy w ogóle Darka. Co się stało każdy wie , trudno, ale nie zmieni to faktu jak Darek Gra na Gitarze. np. płyta C Konrada one mirror many reflections. No ale nie każdy słucha zacnej muzyki bo w polsce wielu umca umca ;) Pozdro
gość
4 lata temu
I teraz 4 lata później chyba tym z topowych komentarzy trochę głupio, co?
gość
4 lata temu
Kolejna osoba, która ma problemy z psychiką.Nie znoszę, kiedy ludzie po rozwodzie wylewają na siebie "pomyje", a tak robi Edyta. Wstyd! Brak klasy! Nie słyszałam, żeby pan Darek robił coś podobnego.
Dorotkaa9093
5 lata temu
Szczerze polecam bardzo rzetelną firmę, która oferuje laptopy od 680 zł, tanie-laptopy.eu tutaj więcej informacji, mają najwyższą jakość usług.
gość
8 lat temu
Kobieto nie mów żle o ojcu swojego syna.To błąd, za który zapłacisz po latach.Kiedy będziesz starą babcią módl się, żeby syn nie wypomniał ci tego.
gość
8 lat temu
Na pewno była nieszczęśliwa w tym małżeństwie. !!!
Czino
8 lat temu
Obsesja (łac. obsessio) – rodzaj zaburzeń lękowych, wyrażający się występowaniem irracjonalnych myśli i impulsów, którym towarzyszy przekonanie o ich niedorzeczności i chęć uwolnienia się od nich. W zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych myśli obsesyjne występują najczęściej łącznie z kompulsjami, choć może wystąpić zaburzenie z przewagą myśli czy ruminacji natrętnych, klasyfikowane w ICD-10 jako F42.0. Osoba dotknięta myślami obsesyjnymi ma świadomość, że pochodzą one z jej umysłu, co ma znaczenie w diagnozie różnicowej z urojeniami. Termin obsesja jest często używany do opisania czyichś dużych zainteresowań (np. Ma obsesję na punkcie komputerów.). Użycie terminu w takim znaczeniu nie ma nic wspólnego z kliniczną definicją obsesji.
bESFatvf
gość
8 lat temu
g****a kretynka.
gość
8 lat temu
Dziwi mnie, że jeszcze jakiś mężczyzna chce z nią byc, przecież to psychopatka.
gość
9 lat temu
Edzia zamknij juz gebe
gość
9 lat temu
wstydu pani nie ma ,tak opowiadać o swoim mężu,powinna pani dziękować PANU BOGU za tak wspaniałego syna,.
gość
9 lat temu
Nie lubie EDZI
gość
9 lat temu
A pocałujcie Edytkę w d**ę mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESFatvY
bESFatvZ
bESFatwa
bESFatwb
bESFatwc
bESFatvH