Trwa ładowanie...
Przejdź na

Więckiewicz przeprosił żonę za zdrady! WYBACZYŁA MU?

196
Podziel się

Zabrał ją ze sobą do Rzymu... Zerwał już z kochanką?

Więckiewicz przeprosił żonę za zdrady! WYBACZYŁA MU?
bDKmDlOt

Żona Roberta Więckiewicza nie miała ostatnio zbyt wielu powodów do radości. Nie dość, że zasypywanego propozycjami ról męża widywała sporadycznie to jeszcze, jak się okazało, nawet gdy wpadał do Warszawy, wolny czas wolał spędzać z inną kobietą... Zobacz: Więckiewicz ma MŁODSZĄ KOCHANKĘ?!

W pierwszy odruchu Natalia Adaszyńska wystawiła mu walizki za drzwi. Po przemyśleniu sprawy uznała jednak, że dla dobra syna powinni dać sobie jeszcze jedną szansę. Zwłaszcza, że Robert gorąco zapewniał, że z kobietą, z którą jadł w parku z jednej miski, nic go nie łączy...

Adaszyńska pozwoliła mu wprawdzie zostać w ich wspólnym mieszkaniu, ale sytuacja nadal była napięta. Więckiewicz uznał, że chyba jednak poświęcał rodzinie zbyt mało czasu i postanowił zabrać żonę na romantyczną wycieczkę do Rzymu. Akurat tak się szczęśliwie złożyło, że i tak musiał jechać tam służbowo, jako gość specjalny przeglądu filmów krajów Grupy Wyszechradzkiej.

bDKmDlOv

Nic lepszego nie mogło im się przytrafić - ocenia w rozmowie z tygodnikiem Świat i Ludzie znajomy. Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące nie były dla nich najłatwiejsze. Przeżywali trudny okres. Mieli nadzieję, że to minie, a wyjazd tylko przyspieszył ten proces.

Podobno wszystko poszło po myśli Wieckiewicza. Pod wpływem atmosfery Wiecznego Miasta żona ostatecznie wybaczyła mu romans.

Wrócili odmienieni, wpatrzeni w siebie i zakochani jak na początku znajomości - relacjonuje informator tabloidu. Znów jest w nich życie, cieszą się tym i postanowili częściej razem wyjeżdżać.

Para jest ze sobą od 14 lat. Poznali się w 1999 roku w warszawskim Teatrze Rozmaitości, gdzie Adaszyńska pełniła funkcję kierownika literackiego.

bDKmDlOB

Miejmy nadzieję, że Robert nie wykorzysta odzyskanego zaufania żony tak, jak ostatnio. Historie niestety lubią się powtarzać.

bDKmDlOW
KOMENTARZE
(196)
4jF5q0 sjgcg...
8 lat temu
4jF5q0 sjgcgfgozfob
Agnieszko! ta...
8 lat temu
Agnieszko! tak jak pokochałam Twoje srpacuszka, tak kocham notesy a teraz zaczynam podkochiw się i w ptaszkowych kartkach. wspaniałe są ! przeleciałam tez po notesach i widzę żę uczyniłaś ich sporo..........a właściwie cała masę :o ............. genialna maniaczka :D
gość
8 lat temu
czosnki
bDKmDlOX
gość
8 lat temu
o jejku jaka ona p******a
gość
8 lat temu
żona nieciekawa z wyglądu, a on świetny aktor, uwielbiam go, ale z tą brodą wygląda paskudnie. Jako blacha był najlepszy i najbardziej męski.
gość
8 lat temu
ale ona brzydka ma pieniądze niech coś z sobą zrobi niech idzie do fryzjera i zadba o siebie bo znowu ją zdradzi aktorki są ładne a ona bbb brzydka
Marszał
8 lat temu
weź to zgol człowieku
gość
8 lat temu
FAJNA PARA
gość
8 lat temu
Kobieto zadbaj o siebie,taka kitkę noszą baby jak maja tłuste już włosy a musi iść do sklepu.jak widzę kitkę to i leniwa babę.
gość
8 lat temu
wiecku nie przepraszaj a pokaz sie z jakas atrakcyjna d**a
gość
8 lat temu
Nowy i5S Phone za 297 PLN, wierna kopia iPhone 5! Odwiedź phones4all.info i ciesz się z zakupów. (każdy kto zakupi telefon do 15 maja otrzyma 2 prezenty niespodzianki w postaci Flash Memory USB 8GB oraz zegar - projektor! Dowiedz się więcej na phones4all.info rkrkrkrk
gość
8 lat temu
taka lekko brzydka jest ona...
gość
8 lat temu
najlepszy polski aktor - kocham go !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bDKmDlOP
gość
8 lat temu
sorry ale brzydszej baby chyba nie widziałem
...
Następna strona
bDKmDlPr