Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grycan: "Jeszcze BĘDĄ MNIE UWIELBIAĆ!"

502
Podziel się

"To następny etap. Teraz jestem na etapie dyskredytowania" - wyjaśnia. "Na pewno wrócę do telewizji!"

Grycan: "Jeszcze BĘDĄ MNIE UWIELBIAĆ!"
bEiSNRtx

Marta Grycan po ostrej kampanii promocyjnej nagle zniknęła z imprez razem ze swoimi okazałymi córkami. Okazało się, że rodzina dziedziców lodowej fortuny ma poważne problemy finansowe i musi prosić o pomoc bogatych znajomych. Zobacz: Kreacje młodych celebrytek i stroje jej mamy, w których promowały się na bankietach, mocno nadszarpnęły domowe finanse. Niestety, przyzwyczajona do luksusu Marta Grycan robi zakupy tylko w Mediolanie.

W najnowszym wywiadzie Marta i Wiktoria Grycan przekonują jednak, że doniesienia na temat ich problemów finansowych to tylko plotki. Ponoć przestały pojawiać się na czerwonym dywanie, gdyż mają... za dużo ciekawych propozycji z show biznesu.

Ja przez ostatnie trzy, cztery miesiące już byłam w ciąży, miałam dwóch zięciów, mąż mnie zamknął w domu, więc przerobiłam już wszystko. W tej chwili to już nawet mojego męża to śmieszy. Same plotki! - mówi Marta w rozmowie z Wideoportalem. Tych projektów jest tyle, że są rzeczy, które muszą poczekać. Bistro będzie. Powrót do telewizji na pewno tak, ale czy do TLC to zobaczymy.

bEiSNRtz

Wszystko, co jest nowe i inne spotyka się z krytyką - podsumowuje swoją karierę Grycanka. Nie muszę chyba mówić, ile przyjęłam krytyki na klatę. Kolejny etap jest próbą zdyskredytowania. Myślę, że jestem na tym etapie. Następny etap to uwielbienie.

Ciekawe, czy wie już, za co będzie uwielbiana.

bEiSNRtF
bEiSNRua
KOMENTARZE
(502)
gość
8 lat temu
kim one właściwie byłby bez tego nazwiska? nikim. wszystko zawdzięczają nazwisku, powinny je szanować, a nie robić z siebie nie wiadomo kogo!
gość
8 lat temu
NO JASNE... TAK SOBIE WMAWIAJ:)
gość
8 lat temu
Proszę, niech tylko ktoś mi powie dlaczego ona jest "sławna"?
bEiSNRub
gość
8 lat temu
a świstak siedzi....
MIRSK
8 lat temu
Kogoś się lubi od pierwszego wrażenia.w tym wypadku nie polubię Pani,Pani Grycan
Najnowsze komentarze (502)
gość
8 lat temu
dla tej blondi nie długo czerwonego dywanu zabraknie
gość
8 lat temu
TVN i tak je wypromuje. Na pewno mają tam znajomości, posmarują gdzie trzeba i kariera się rozkręci. Wspomnicie moje slowa.
gość
8 lat temu
chyba chciała powiedzieć - samouwielbienie- i z tym się zgodzę!
gość
8 lat temu
a za co mają ją uwielbiać???????????????? ale numer. chachachachacha
gość
8 lat temu
nie rozumiem, po co tyle krytyki? nie znam jej, ale z twarzy wygląda sympatycznie, a po zobaczeniu kilku odcinków polskich wypieków uważam, że jest kulturalną osobą
gość
8 lat temu
A to prawda ze sie odessala? W sumie od opwody z pieprzem czy czyms tam sie tak nie chudnie... No ale ona 'kocha swoje cialo.... Hehehe
adi bez paskó...
8 lat temu
Ahahhaha!.....
gość
8 lat temu
pewnie jakie powroty i uwielbienia a poszła woooon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bEiSNRtT
gość
8 lat temu
niech w bikini sie laseczki zaprezentują micheliny maja po cztery pary cycków ,celulitów czy tam czego jeszcze wies tańczy i śpiewa chlew jak nic
gość
8 lat temu
ale zagroda rodem z chlewa fajne świniaki
ha ha
8 lat temu
nie mozna zmusic ludzi do lubienia kogos za wszelką cene. to wszystko sie dzieje spontanicznie, piekna buzia i włosy niczego nie zalatwia, kobieto poco ci ta szopka ?
gość
8 lat temu
najśmieszniejszy jest papcio...mysli, że coś znaczy a kwestią czasu jest jak zostanie ogołocony i wykopany :)
gość
8 lat temu
masakra..mam 56lat i mówie Wam..masakra co mozna zrobić z własnych dzieci..o rodzicach nie wspomne bo szkoda moich palców:)
gość
8 lat temu
haha , ma olej zamiast mózgu ;d i za grosz samokrytyki ;d
...
Następna strona
bEiSNRuv