Trwa ładowanie...
Przejdź na

Turnau wściekły na córkę i "przyjaciela"!

289
Podziel się

"Jego zdaniem powinni zaniechać spotkań. Chciałby, żeby Antonina zapracowała na swoją karierę własnym talentem."

Turnau wściekły na córkę i "przyjaciela"!
bDgJxjsl

Zacieśniająca się przyjaźń między Markiem Kondratem i młodszą od niego o 40 lat córką jego przyjaciela wywołuje sporo domysłów. Oficjalnie 63-letniego aktora i 23-letnią Antoninę Turnau "łączy tylko praca", jednak trudno im ukryć fakt, że spędzają ze sobą coraz więcej czasu. To bardzo zaniepokoiło ojca Antoniny, Grzegorza Turnaua, który już przeprowadził z Kondratem poważną rozmowę. Aktor był po niej tak przejęty, że w roztargnieniu wsiadł do auta po spożyciu alkoholu i odjechał ze złożonymi lusterkami... Zobacz: Kondrat prowadzi po winie

Jak twierdzą znajomi Turnaua, muzyka nie niepokoi fakt, że jego przyjaciel może sypiać z jego córką, bo nadal w to chyba nie wierzy. Martwi się jednak, jak plotki wpłyną na reputację Antoniny.

Grzegorz nie ma nic przeciwko ich wspólnej pracy - mówi Faktowi osoba z otoczenia muzyka. Ufa Markowi i Antoninie, wie, że się lubią, ale stwierdził, że przecież mogą sprawy biznesowe załatwiać w pracy. Jego zdaniem powinni zaniechać prywatnych spotkań, by spekulacje ucichły i ludzie nie mieli pożywki do dalszych plotek.

bDgJxjsn

Antonina Turnau współpracuje z Kondratem w zakresie promocji jego biznesu winiarskiego. Po rozstaniu ze wspólnikiem aktorowi pozostał tylko jeden sklep i musi rozkręcić interes na nowo. Antonina podobno świetnie odnalazła się w tej branży. Jej tata martwi się jednak, że źle to rozgrywa.

Obawia się, że teraz wszyscy będą na nią patrzeć jako na tę, co prowadza się z Kondratem - mówi informator tabloidu. Chciałby, żeby Antonina tego uniknęła i zapracowała na swoją karierę własnym talentem, a nie plotkami.

bDgJxjst
bDgJxjsO
KOMENTARZE
(289)
gość
8 lat temu
A ktoś słyszał o Antoninie w innym kontekście niż ten z Kondratem ?
gość
8 lat temu
Za stary dla niej. Koniec kropka.
gość
8 lat temu
też bym się wkurzyła jakby mi kumpel córkę.....
bDgJxjsP
Gabi
8 lat temu
Kiedy kota nie ma...
gość
8 lat temu
Przyjaźń nie zna granic...;D
Najnowsze komentarze (289)
gość
5 lata temu
Ja nie wiem, ale ona ma w sobie coś odpychającego.
garbi
5 lata temu
mloda stoi stary kleczy ,mloda kreci stary neci ,hej mlodziudka daj dziadziowi dzis caluska,oj niemoze stary pocalowac bo kreglosup nie pozwala sie wyprostowac,jaki moral drogie dziadki do podporki bierzcie babki
gość
5 lata temu
pewnie sie zabawiali w dziadka do orzechow
gość
5 lata temu
A w mojej stajni 20 letni ogier pokryl 4 letnią klacz To taj jakby 70 latek z 18-tką
Lubię młode
5 lata temu
Jak się daje to się kraje! ha ha ha- dobrze jest panowie, dobrze jest!
gość
5 lata temu
Jeśli to jest prawda, to współczucia dla p. Grzegorza. To okropne dowiedzieć się, że najlepszy przyjaciel, stary dziad w dodatku, sypia z twoją córką, ktorą wychowywałes, przewijałes, uczyłeś. To musi być bardzo trudne dla rodziców tej panny. W glowie mi się nie mieści... dziewczyna głupiutka, zapatrzona w mistrza, a on... szkoda słów... ale nie ma co się dziwić, to jakaś plaga, ci faceci chyba zakłady między sobą robia, który wyrwie młodszą... Marcinkiewcz, Kowalewski, swego czasu Zelt, Urbański, Rubik, Englert, Pazura, swego czasu Porter, Matuszak (ksiądz z Plebanii) no i mistrz gatunku - śp pan Łapicki... To tylko garstka tych, których pamietam na szybko
Gość
5 lata temu
To znaczy że szybko się zestarzal, podzieli los Lapickiego i innych, którzy chcieli się odmłodzic przez kazirodczy zwiazek , szkoda.
gość
5 lata temu
Dla mnie to jest patologia
bDgJxjsH
gość
5 lata temu
Dla mnie to jest patologia
gość
5 lata temu
bez komentarza
gość
5 lata temu
a moze ona nie ma talentow, oprocz bycia corka niczego nie umie i znalazla starszego faceta, zeby nie wyjsc z roli wiecznej coreczki;-)
Gość
5 lata temu
Nic mnie juz nie zdziwi tylko na co mlodej kobiecie dziadek no no pocooooo....... Chyba. Po to zeby go zdradzala ze swoimi kolegami......
gość
7 lat temu
niech sobie ją d**a na zdrowie. należy się dziadkowi..też
gość
8 lat temu
jeśli się naprawde kochaja to tylko to sie liczy, piepszyć wszystko
...
Następna strona
bDgJxjtj