Trwa ładowanie...
Przejdź na

CELEBRYCI PROMUJĄ KSIĄŻKI... piersiami i tatuażami! (ZDJĘCIA)

248
Podziel się

Zachęcą kogoś do czytania?

CELEBRYCI PROMUJĄ KSIĄŻKI... piersiami i tatuażami! (ZDJĘCIA)
bCzeFFcR

Pokazywaliśmy Wam wczoraj zdjęcia Marty Grycan promującej swoje poradniki o życiu i gotowaniu podczas tegorocznych Warszawskich Targów Książki. Celebrytka zrobiła sobie nawet zdjęcia ze średnio zachwyconą z tego z powodu Grażyną Szapołowską. Zobacz: Marta Grycan... na TARGACH KSIĄŻKI!

Marty nie mogło także zabraknąć podczas drugiego dnia targów, gdzie miała okazję spotkać się z "fanami". Założyła bardzo obcisłą sukienkę w poziome pasy, która uwydatniała wszystkie jej kształty. Pojawił się także Nergal. On z kolei zaprezentował się w podkoszulku, dzięki czemu mógł się pochwalić tatużami.

W mediach coraz częściej narzeka się, że Polacy nie czytają książek. Wydaje nam się, że większym problemem jest to, jakie książki czytają, kiedy już im się zdarzy.

bCzeFFcT

Pudelek polecałby mimo wszystko lepszych autorów. Nie warto płacić za książkowe wyznania celebrytów. "Najciekawsze" fragmenty znajdziecie i tak zawsze za darmo w sieci.

bCzeFFcZ
bCzeFFdu
KOMENTARZE
(248)
gość
7 lat temu
Nergal źle wygląda
gość
7 lat temu
Od kiedy nergal jest celebrytą, poczytajcie sobie o osiągnął jego zespół na arenie międzynarodowej..
gość
7 lat temu
stopy jak kardashian
bCzeFFdv
gość
7 lat temu
nergalowi chyba choroba wróciła, ciekawe czy są jeszcze jakieś włosy na tej główce
gość
7 lat temu
nergal- cień człowieka, niech się nie pokazuje publicznie
Najnowsze komentarze (248)
http://www.in...
7 lat temu
thanks for share!
gość
7 lat temu
nie trawię jej ale ślicznie wygląda
ania
7 lat temu
jak najdalej od takich p******w, ktoby to czytal , czy oni potrafia cos napisac
gość
7 lat temu
Grycan jaka biała twarz w porównaniu z ramionami...
gość
7 lat temu
mąkę jadła?
gość
7 lat temu
HAAA CO TO ZA KROWA
gość
7 lat temu
chętnie zlałbym się na te cyce Marty!!
gość
7 lat temu
czemu Marta na każdym zdjęciu ma białą twarz?
bCzeFFdn
gość
7 lat temu
Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
Nergal ty tchorzliwa qurwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
a co z Pana bratem bliżniakiem ?
gość
7 lat temu
jak to miło, że pudelek poleca innych autorów, ale jakich? zna pudelek kogoś? ja polecam pudelkowym "redaktorom" czytanie jakichkolwiek książek, może nauczycie się wypowiadać poprawnie.
gość
7 lat temu
Nergal TYLKO JEZUS JEST PANEM modlimy się za Ciebie,
...
Następna strona
bCzeFFdP