Trwa ładowanie...
Przejdź na

Przeszłość Rubika na WRZUTA.PL

190
Podziel się

Zdjęcia Piotra Rubika z jego byłą dziewczyną, które można znaleźć na serwisie Wrzuta.pl oraz sprawa wykasowania przez niego jej wypowiedzi ze swojego forum internetowego poruszyły polskim tabloidem.

Przeszłość Rubika na WRZUTA.PL
bCwVirAR

Zdjęcia Piotra Rubika z jego byłą dziewczyną, które można znaleźć na serwisie Wrzuta.pl oraz sprawa wykasowania przez niego jej wypowiedzi ze swojego forum internetowego poruszyły polskim tabloidem. Tygodnik Rewia ubolewa nad tym, że starzy przyjaciele i dziewczyny Piotra uwzięli się na niego.

Na internetowym serwisie Wrzuta.pl pojawiło się zdjęcie Piotra z inną kobietą: Agnieszką Tempczyk, byłą współpracownicą Rubika - pisze Rewia. Pochodzi ono sprzed czterech lat, gdy Tempczyk pisała słowa do "Please don't go". Wtedy połączyła ją z kompozytorem nić sympatii.

Z faktu, że zdjęcie pojawiło się w sieci po ostrej wymianie zdań, jaka miała miejsce na stronie kompozytora pomiędzy nim samym a Agnieszką Templarczyk, Rewia nie tylko wyciąga wniosek, że była sympatia chce zaszkodzić kompozytorowi, ale też i poucza:

bCwVirAT

Ludzka zawiść i frustracja to ciężka i nieuleczalna choroba. Piotr Rubik nie będzia miał łatwego życia. Im będzie popularniejszy, tym bardziej można oczekiwać pojawiania się kolejnych osób, z którymi współpracował. Które poczuły się odtrącone.

Tak, nam też się wydaje, że to nie może mieć nic wspólnego z faktem, że kompozytor z upodobaniem kłóci się ze wszystkimi osobami, które zna (na przykład większość byłych współpracowników) i ich do siebie zraża. Ale akurat Rewia jest z nim tak zaprzyjaźniona, że nie musi używać nawet formy "pan".

bCwVirBu
KOMENTARZE
(190)
gość
13 lat temu
Chłop całe życie nie miał baby a tu na stare lata odpędzić się od nich nie może. Wystarczy prezefarbować włoski i zrzucić 50 kilo. Bierzcie przykład z TELERUBISIA
gość
13 lat temu
Ale paszczaki hahaah !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
stary sponsor :P
bCwVirBv
gość
13 lat temu
o****h jakich malo:/ dobry make-up, farba do wlosow i jest juz 100% facetem >mniam < hehehhehehehehehe
gość
8 lat temu
Jakie ładne zdjęcie tatusia z córką:)
Najnowsze komentarze (190)
gość
8 lat temu
zalatuje pedofilstwem
gość
8 lat temu
ale obleśny gość tak jak ta jego była A.T
gość
8 lat temu
Jakie ładne zdjęcie tatusia z córką:)
gość
12 lat temu
mp3-store
12 lat temu
http://mp3 -store pl Legalna i darmowa muza filmy i erotyka. Zapraszam
gość
12 lat temu
gość
12 lat temu
brzydkooooooooooo
gość
13 lat temu
Stac go na piekniejsza dziewczyne,a nie na taka koslawa guwniarke.Piotr Rubik to utalentowany muzyk,gdzie osobiscie go mialam okazje zobaczyc na koncercie.Panie Piotrze na wszystko jest czas,zmiany w zyciu sie oplacaja.Pomysl o dalszych sukcesach,nie zawracaj sobie glowy dzieciakiem w dodatku brzydkim.
bCwVirBn
ogi
13 lat temu
tez go kurka wodna nie lubie a ta jego muzyka to wielke oszustfo wiec ...? i jeszcze liudzi sze czepia wsioch
gość
13 lat temu
Ale farbiak blond rubis jest chudzina i pewnie ma freda tez rachityka he he ma okropne zolte zebiska he he a ten lachon p*****a jest mega t**a
gość
13 lat temu
Ona fajna, on antyk...
Jaggga
13 lat temu
puuuknij się w głowe dziewucho!!!!!!!!!!!!
gość
13 lat temu
ffuujj!!???
gość
13 lat temu
straszna historia
...
Następna strona
bCwVirBP